رجب‌زاده: بیشتر سال‌ها از گروه‌مان در لیگ قهرمانان صعود کرده‌ایم

رجبزاده-بیشتر-سالها-از-گروهمان-در-لیگ-قهرمانان-صعود-کردهایم

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان ذوب‌آهن گفت: پیروزی مقابل نفت روحیه خوبی به تیم داد و با شرایط بهتری نیم فصل را به پایان رساندیم.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی رجب‌زاده پس از برتری ذوب‌آهن مقابل نفت اظهار داشت: اولین چیزی که در این بازی برای ما مهم بود رسید به 3 امتیاز بود. تیم‌مان به طور شدیدی در شرایط خوبی قرار نداشت و بعد از باخت به فولاد و 4 بر صفر مقابل پرسپولیس بحران شدیدی را پشت سر می‌گذاشتیم. خدارا شکر بازی را بردیم و خودم معتقد بودم اگر یک بر صفر هم می‌بریدم می‌توانست تیم ما را از لحاظ روحی بهتر کند تا اینکه نیم فصل را بخواهیم با روحیه بدی به پایان برسانیم.

وی ادامه داد: با روحیه خوبی به تعطیلات نیم فصل می‌رویم و در ادامه هم این برد می‌تواند تاثیرات خود را بگذارد. همه بچه‌ها در این بازی با جان و دل تلاش کردند و امیدوارم در نیم فصل دوم نیز پس از تمریناتی که داریم از همان دیدار اول با برد آغاز کنیم.

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ابتدا باید در پلی‌آف بازی کنیم. من تیم هندی را نمی‌شناسم و پلی‌آف هم می‌تواند دستخوش اتفاقات زیادی باشد. تلاش می‌کنیم در اصفهان ابتدا از این مرحله عبور کنیم و امیدوارم در مرحله گروهی هم خوب باشیم. اکثرا اینطور بوده که ذوب‌آهن از گروه خود صعود کرده و باید تلاش کنیم در این فصل هم همین روند را ادامه دهیم.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها