طاهری: تغییر سرمربی در کار نیست، تغییر در کادرفنی شاید!

طاهری-تغییر-سرمربی-در-کار-نیست-تغییر-در-کادرفنی-شاید

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: بحث ما تغییر کادرفنی نیست شاید فقط کسی را به نیمکت اضافه کنیم.

به گزارش وبسایت نود ، محسن طاهری بعد از شکست 3 بر صفر سپاهان مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: در این بازی خوب نبودیم و از عملکرد بازیکنان راضی نیستم. امیدوارم در نیم‌فصل نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم و در فرصتی که پیش می‌آید همچنین نقاط قوت تیم را تقویت کنیم.

وی در مورد اینکه آیا قصد ندارید سرمربی تیم را عوض کنید، اظهار داشت: بحث ما تغییر کادرفنی نیست شاید فقط کسی را به نیمکت اضافه کنیم. همچنین ممکن است بازیکن هم اضافه کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه چرا بازیکنان این تیم عملکرد خوبی ندارند، تصریح کرد: این مباحث را باید از سرمربی تیم سوال کنید.

طاهری در پاسخ به این سوال که با این نتایج جریمه‌ای برای بازیکنان اعمال خواهید کرد یادآور شد: اگر احساس کنیم نیاز به این کار باشد انجام می‌دهیم. همیشه نباید در مورد کسر قرارداد صحبت کرد اما اگر نتایج به همین منوال رقم بخورد بعید نیست که این کار را انجام دهیم.

وی در مورد شعار لیدرها در بازی هفته گذشته سپاهان علیه کرانچار و او خاطرنشان کرد: اینها آدم‌هایی هستند که خودشان را منتسب به باشگاه سپاهان می‌دانند و می‌خواهند تیم را به حاشیه ببرند، قطعا این موارد را پیگیری خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به این سوال که آیا شما به کرانچار اختیار داده‌اید که با بازیکنانی که مشکل انضباطی دارند برخورد کند، گفت: چنین چیزی نبوده و نمی‌دانم این شایعات از کجا می‌آید. 

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۳

  • Am ir

    سپاهان امروز تیم بی آزاری بود و بی انگیزه دروازهبان هم کم تجربگی کرد

  • امین

    دروازه درست بشه و یه دفاع همه چی حله سه گلمون روی اشتباه دروازبان بود

  • امین

    درستش هم همینه کرانچار نمیدونست اولیویرا قابل اعتماد نیست هرچند هوادارا بهش هشدار داده بودند.امیدوارم در نیم فصل با گرفتن دروازبان و دفاع خوب برگردیم به او ج با کرانچار

برچسب ها