پرسپولیس یک گام تا عنوان بهترین تیم نیم فصل اول تاریخ لیگ برتر

پرسپولیس-یک-گام-تا-عنوان-بهترین-تیم-نیم-فصل-اول-تاریخ-لیگ-برتر

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در صورت پیروزی برابر صنعت نفت عنوان بهترین تیم نیم فصل اول را در تاریخ لیگ برتر به خود اختصاص خواهد داد

به گزارش وب سایت نود، در دو ، سه فصل اخیر رکورد شکنی تبدیل به عادت پرسپولیس شده و این تیم هر چند هفته یک بار یک رکورد تاریخ لیگ برتر را جابه جا میکند.

پرسپولیس فصل گذشته ، توانست عنوان مقتدرترین قهرمان تاریخ رقابتها را به خود اختصاص دهد ولی عملکرد این تیم در نیم فصل اول ، در ادوار لیگ ممتاز محسوب نمی شد. ولی این دوره پرسپولیس از پرسپولیس لیگ شانزدهم نیز آماده تر نشان می دهد.

در تاریخ لیگ برتر ، بهترین عملکرد را در پایان نیم فصل اول ، در لیگ دوم سپاهان اصفهان داشت. آن دوره از لیگ  با ۱۴ تیم برگزار می شد و سپاهان موفق شد در نیم فصل اول، با ۱۰ پیروزی ، یک تساوی و دو شکست با ۳۱ امتیاز میانگین خیره کننده ۲.۳۸ امتیاز در هر بازی را ثبت کند. این رکورد طلایی پوشان تا این دوره دست نخورده باقی مانده و حال سرخپوشان پایتخت این فرصت را دارند که این رکورد را هم به نام خود بزنند.

با پایان نیم فصل اول ، همچنان یک بازی عقب افتاده پرسپولیس با صنعت نفت از هفته هشتم باقیمانده ، قهرمان زود هنگام نیم فصل در ۱۴ دیداری که برگزار کرده صاحب ۱۰ پیروزی ، ۳ تساوی و یک شکست شده و در صورت پیروزی مقابل صنعت نفت با ۳۶ امتیاز با میانگین ۲.۴ امتیاز در هر بازی رکورد تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت خواهد کرد.

۶۰۶۱۰

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • عشق های ابدیم: منچستر یونایتد بارسلونا

  ای جونم... اینه!!!!!!

 • مستاجر خدا

  ازین به بعد باید رکوردهای خودمون رو بزنیم و منتج به جام شدنشون ارزششون و بیشتر میکنه
  میگم میشه هم نباخت و هم گل نخورد ولی سقوط کرد
  با 30 بازی مساوی بدون گل
  قابل توجه استقلالی ها( گل نخوردنتون به هیچ دردی نمیخوره)

 • ارتش سرخ

  ایجاد رکورد جدید تخصص برانکوست مرسی که هستی پرفسور

 • reza1380

  قابل توجه دوستان شيشتقلالي عزيز كه افتاده جلو دهنشون همش ميگن مدعيان ضعيف هستن و پرسپوليس قوي نيست بياين برين وضعيت مدعيان دوره قبل رو با مدعيان فعلي و پرسپوليس مقايسه كنيد بعد بگين پرسپوليس قوي نيست الان اگه بقيه مدعي ها هم در بهترين حالتشون بودن فقط سپاهان اونم با يه بازي بيشتر از پرسپوليس بالاي پرسپوليس بود تازه با اين همه داوري خوشگلي كه برا ما ميكنن پس لطفاً كم تر واسه كاهش سوزشتون كري بخونيد

  • امپراطوری پرسپولیس

   اقای رضا 1380 سپاهان تو بهترین حالتشم نمیتونه مثل پرسپولیس باشه فقط عداشو در میاره

 • این قرمز دست نیافتنی

  لیگ ایران کوچیکه برای پرسپولیس لطفا آسیا بیارید

  • 4444

   آسیا بیاریم ۶ تا بخوری از الهلال و خربین؟ خخخخ ششپولیسیه توهمی
   ادمین دمت گرم

 • AMIR

  پرسپولیس بهترین تیم لیگ و پر طرفدارترین تیم آسیا.بچه ها مچکریم.

 • زانیار

  پرسپولیس رو بفرستید اروپا

 • علی

  شیرمردان ارتش سرخ ایران و آسیا، با صلابت و استوار به دروازه حریفان یورش برده و جامها را یکی یکی درو نمایید. هواداران عزیز، این مایه فخر آسیا را با حضور انبوه تر در ورزشگاه، بیشترحمایت کنیم.

 • ...

  از این به بعد همه رکوردها برای تو میشه.

برچسب ها