طباطبایی: استقلال خوب بازی نکرد؛‌خوب گل زد

طباطبایی-استقلال-خوب-بازی-نکرد؛خوب-گل-زد

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: در بازی دیروز به جای اینکه بگوییم استقلال خوب بازی کرد باید بگوییم خوب گل زد.

به گزارش وب سایت نود، هادی طباطبایی در مورد پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل سپاهان گفت:‌ در بازی دیروز به جای اینکه بگوییم استقلال خوب بازی کرد باید بگوییم خوب گل زد یک بخش از این گل‌ها را مدیون اشتباهات سپاهان بودیم البته نباید ارزش‌های استقلال را نادیده بگیریم. در نیمه دوم یک بازی بی‌روح را مشاهده کردیم در شرایطی که استقلال راحت می‌توانست به روند خوب خود ادامه دهند یازده نفر بازیکن استقلال در پشت توپ و در حال دفاع بود.

وی افزود: شاید باید به این نوع بازی عادت کنیم. شفر در مصاحبه‌اش گفته بود استقلال ۱۱ نفره خوب دفاع می‌کند او باید بداند استقلال تیم کوچکی نیست ما تیمی بودیم که ۱۱ نفره خوب حمله می‌کردیم الان استقلال در فاز حمله دچار مشکل است. ما امروز پیروزی خوبی به دست آوردیم اما این ملاک ما نیست. در این هفته‌ها با تیم‌هایی بازی کردیم که خیلی نمی‌توانند عیار ما را مشخص کنند. سپاهان پتانسیل بالایی دارد ولی از لحاظ روحی، فنی و تاکتیکی دچار مشکل است برخی از بازیکنان این تیم امروز برای خودشان بازی می‌کردند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا او معتقد است که نباید با یک پیروزی پرگل خیال کرد مشکلات برطرف شده است، گفت: استقلال در بحث دفاعی خوب شده اما هنوز فشار چندانی را متحمل نشده است سپاهانی که امروز با استقلال بازی کرد مشکلات زیادی داشت. به هر حال باید منتظر دیدارهای آینده باقی ماند.

وی در مورد هم گروهی استقلال در لیگ قهرمانان با تیم‌های الهلال عربستان، الریان قطر و تیمی که در پلی‌آف مشخص خواهد شد، اظهار داشت: فکر می‌کنم بیشترین سختی کار در مورد خود استقلال است. استقلال باید خودش را درست کند و ضعف اصلی آنجا است. ما ابتدا باید مشکلاتی که خودمان داریم را حل کنیم و بعد به حریفان بپردازیم.

طباطبایی در مورد اینکه مشکل استقلال چیست، عنوان داشت: استقلال در ساختار حمله مشکل دارد این نوع بازی استقلال نیازمند ویژگی خاصی است که الان در تیم نمی‌بینم.

وی در مورد اینکه منظورش چه ویژگی‌است، گفت: استقلال ویژگی سرعت ندارد سرعت استقلال بسیار پایین است.

طباطبایی در مورد اینکه آیا استقلال باید به فکر مهاجمان جدیدی باشد، گفت: استقلال دچار تغییر و تحولات می‌شود بدون شک یک عده‌ از بازیکنان مورد توجه شفر نیستند برخی از بازیکنان می‌روند و عده‌ای جدید جذب می‌شوند باید دید در خط حمله چه جابجایی صورت می‌گیرد.

وی در پایان گفت: باید به استقلال فرصت داد. شفر دائم می‌گوید تیمش از لحاظ بدنی و تاکتیکی مشکل دارد اما او زمان کمی هدایت استقلال را برعهده نداشته است حداقل باید مشکل بدنی تیم حل می‌شد و کم کم از لحاظ تاکتیکی به هدف اولیه می‌رسید به هر حال صبر می‌کنیم تا ببینیم وضعیت استقلال به چه شکلی رقم خواهد خورد.

 

2051

فارس

نظرات ۳۶

 • ــــــمــــــهـــــدـــــی

  حرف حساب جواب نداره

 • ب

  به نظرم اگر گل نخوریم و درمیانه جدول باشیم با ارزش تر از این هست که مثل زمان قلعه پرویز منصوریان بی ثبات باشیم و جز پنج تیم
  ما پرسپولیس نیستیم دستیابی به اونها ممکن نیست اونها خیلی هماهنگ و قدرتمند هستند،
  بهتره اینقدر به شفر و بازیکنان در مورد گل زدن فشار نیاریم چون از توان این تیم خارجه، اما چیزی که این تیم باید با بازیکنان فانتزی بازش به نمایش بذاره همین بازی مالکانه در زمین حریفه و اگر گل هم نخوریم یعنی کار شفر درسته

 • پیتزا خور

  همون منصوریان که دیشب اسمش از دهنت نمی افتاد با یازده که هیچ با نیمکت نشین ها و کادر فنی هم دفاع میکرد اونم اوتوبوسی حالا به تیمی گیر میدی که دفاع منطقی انجام میده؟ مشخصه از کجا آب میخوری

 • قلب ابی.

  مابعنوان هوادارمتعصب داریم ازتیممون حمایت میکنیم شمابعنوان پیشکسوت چیکارمیکنین؟بغیرازاینکه همش مصاحبه میکنیدوتمرکزتیم روب هم میزنید نمیگم حرفتون اشتباه بود ولی فکرکنم اقای شفربااینهمه تجربه خودش بدونه ازتیم چی میخوادوچیکارباید بکنه.

 • محمد

  حالا وقت انتقاد کردن است ؟

 • محسن

  شما مربی های ایرانی که سواد هم ندارید همه خوب هستین هم تیم هاتون خوب بازی می کنن هم خوشگل گل می زنن هم می برن !!!

 • مهدی پسرک ابی

  استقلال چه ببره چ مساوی کنه یه تعدادی امثال طباطبایی و روشن حتما باید ساز خودشون رو بزنن..

 • حسین

  خداروشکر تیم برد تا بعضی پيشکسوتا پيداشون شه و اعتراض کنن. واقعا نمیفهمم بعضی حرفارو! تیم خوب بازی نکرد؟؟ ندیدی چقدر روون بازی کرد استقلال؟؟

 • انصافم ارزوست

  اقای طباطبایی عزیز منظور شفر دفاع تیمی بوده ......... در ضمن برد با 3 گل نشون میده تیم خوب و منطقی بازی کرده کمی واقع بینی هم خوب هستش !!!!!!!!!!

 • پنج الغرافه یا چهار الهلال ده نفره

  وقتی تیم سه تا گل میزنه نیازی نیست دیگه.

  • متخصص چهارجانبه آسیا

   شش العین یا شش پرسپولیس؟
   چهار سال۵۰ یا چهار سال ۶۷ یا چهار سال۹۵ ؟؟؟

  • حمید رضایی

   چارتا و شیش تای پرسپولیس و شیش تای العین و ده دیقه ده نفره سه تا گل ایمون زاید!!!!

  • کوروش

   شش تای العین

برچسب ها