بوژ: فکر نمی کنم رئال مادرید مدعی قهرمانی در اروپا باشد

بوژ-فکر-نمی-کنم-رئال-مادرید-مدعی-قهرمانی-در-اروپا-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه تیم دورتموند در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان با نتیجه 2-3 مقابل رئال مادرید شکست خورد و راهی لیگ اروپا شد، اما پیتر بوژ تیم زیدان را مدعی قهرمانی در این رقابت ها نمی داند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، زیدان تصمیم گرفته بود که برای دیدار چهارشنبه شب به تعدادی از بازیکنان خود استراحت دهد اما با اینحال پیروزی را به دست آورد تا بوژ در پایان بازی اینطور بگوید:

بعد از بازی امروز، نمی دانم ممکن است بگوییم رئال مادرید مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان است یا نه. آنها امشب خیلی قدرتمند نبودند. هرچند، درست است که به خیلی از بازیکنان خود استراحت داده بودند و یکی از مدعیان هستند. می خواستیم در لیگ قهرمانان به کار خود ادامه دهیم. حالا تمام توان خود را روی لیگ اروپا متمرکز می کنیم.

وی در مورد احتمال انتقال اوبامیانگ به رئال مادرید که دو گل هم مقابل آنها به ثمر رساند، گفت:

او بازیکن مناسبی برای رئال مادرید نیست... مسلماً شوخی می کنم. او بار ها نشان داده که چه بازیکن بزرگی است. او سرعت دارد و گل های زیادی به ثمر می رساند؛ امیدوارم که سال ها در کنار ما بماند.

1771

اختصاصی

نظرات ۷

 • بارسلونا❤

  ولی رئال از امتیازاتی برخورداره که هیچ تیمی اونا رو نداره ...

  گوی‌های سرد و داغ تا به تیمهای آسون بخورن و راحت بیان بالا..

  کمکهای داوری به وقت نیاز ...

  مثلا اگه به بایرن و منچسترسیتی بخورن ، داورا میفهمن که باید یه کارایی بکنن :))))

  • شیر آبی لندن

   یه بارسایی چقدر می تونه پررو باشه که راجع به داوری حرف بزنه. البته کلا تیمای اول و دوم اسپانیا از داوری زیاد سود بردند ولی بارسا :///

  • رئال مادرید

   بارسلونا، بازی برگشت فصل قبل مقابل پاریسن ژرمن یادت رفت که داور روی چندین گل به نفع شما و به ضرر پاریسن ژرمن تاثیر گذاشت.. حالا من عمدا یا سهوا بودنش رو کاری ندارم ولی اشتباهات داوری همیشه بوده، مثال سادش هم لالیگا امسال بوده که در بعضی بازی ها به ضرر بارسا و در بعضی دیگر به ضرر رئال بوده.
   با این تفاصیل به گواه قریب به اکثر کارشناسان، رئال مادرید فصل گذشته به شایستگی قهرمان CL شد.

 • Cr7-17

  ای خدا ببین کی درباره رئال نظرمیده
  ای خدا اوبامیانگ خودش دوست داره بیادرئال بی چون وچرا بعدنمیدونم این زیدان وپرز دنبال چی میگردن توهربازی هم لامصب گل میزنه به رئال وثابت میکنه که مرد بازیهای بزرگ درمقابل تیمهای فوق بزرگ هم هست
  اب درکوزه وماتشنه لبان میگردیم(درست گفتم؟!!!)
  !Hala madrid¡...

 • صدرا پرسپولیسی

  افکار شما مهم نیست :))

 • شیر آبی لندن

  آقا شما اصلا دانش مربی گری نداری و زدی دورتموند رو ناکار کردی بعد میای راحع به کیفیت مدافع عنوان قهرمانی نظر میدی؟ رو که میست سنگ پا قزوینه

 • رئال مادرید

  اما در رابطه با گفته های بوژ..
  پارسال هم اکثرا شانس کمی برای رئال قائل بودند اما به وقتش همه جام ها رو درو کرد.
  قبل از این هم گفته بود اوبامیانگ شایسته کسب توپ طلاست. بازیکنی میتونه شایستگی خودش رو برای تصاحب توپ طلا به اثبات برسونه که در اکثر بازی ها عملکردی عالی داشته باشه، علی الخصوص در بازی های بزرگ و سرنوشت ساز. وگرنه حتی ادینسون کاوانی از اوبامیانگ بهتر و شایسته تر.

برچسب ها