گواردیولا: این شکست ما را قوی تر می کند

گواردیولا-این-شکست-ما-را-قوی-تر-می-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی اعتقاد دارد شکست مقابل شاختاردونتسک به شاگردانش کمک خواهد کرد. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که صعود تیمش به عنوان صدرنشین گروه ششم لیگ قهرمانان قطعی شده بود پس از شکست ۲-۱ شب گذشته مقابل شاختاردونتسک که نخستین شکست منچسترسیتی در این فصل محسوب می شود عنوان کرد تیمش به چنین نتیجه ای نیاز داشته است. 

گواردیولا پس از بازی به BT Sport گفت:

این شکست دردناک است. باختن هیچ وقت خوب نیست اما ما بارها گفتیم که نمی توانیم همیشه پیروز شویم و در نهایت در بعضی بازی ها شکست خواهیم خورد. این نخستین شکست فصل ما بود. ما به این شکست نیاز داشتیم. این شکست برای باشگاه، ما و حتی رسانه ها خوب خواهد بود. مردم زمانی که بازی های زیادی را می برید حرف های بسیار قشنگی می زنند اما حالا می توانیم آن ها را فراموش کنیم. 

کارهای خوبی مقابل شاختار انجام دادیم اما اشتباهاتی هم داشتیم و باید پیشرفت کنیم. فوتبال در مورد واکنش شما پس از پیروزی ها و شکست ها است. برای فودن، دیاز و آدارابیو خوشحالم. آن ها خیلی خوب بازی کردند. ما برای کسب پیروزی به اینجا آمدیم و از عملکرد شاگردانم راضی هستم. حالا استراحت می کنیم و روز پنج شنبه به منچستر باز می گردیم تا برای دربی آماده شویم. 

تیم های خوبی در رقابت ها باقی ماندند. مرحله بعد در ماه فوریه برگزار می شود و باید ببینیم وضعیت تیم ها در آن زمان چگونه است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

  • حامد مسی

    به امید قهرمانی آرژانتین

    • محمود

      پپ فوق العادست وقتی حرف میزنه باید بشینی و فقط یاد بگیری

برچسب ها