بدشانسی استرپل به خاطر گل‌ نزدن قوچان‌نژاد

بدشانسی-استرپل-به-خاطر-گل-نزدن-قوچاننژاد

وبسایت رسمی برنامه نود - مفسر شبکه فاکس‌ اسپورت هلند از بدشانسی سرمربی تیم هیرنوین به خاطر عدم گلزنی مهاجم ایرانی خبر داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سایت فین آنلاین هلند در گزارشی نظر مارک فان ریسویک درباره نتایج تیم هیرنوین در فصل جاری اردویژه هلند را جویا شد که این مفسر شبکه فاکس اسپورت هلند در این باره گفت: اساس فوتبال خیلی ساده است و شما برای برنده شدن باید بیشتر از حریف گل بزنید. تیم هیرنوین در مقایسه با فصل قبل هنوز تاثیرگذاری لازم را ندارد. هیرنوین به طور کلی تیم عجیبی است.

وی در ادامه با اشاره به ناکامی رضا قوچان‌نژاد در گلزنی همانند فصل گذشته اردویژه هلند خاطرنشان کرد: یورخن استرپل (سرمربی هیرنوین) با بدشانسی مواجه شده است، زیرا رضا قوچان‌نژاد در این فصل نمی‌تواند گلزنی کند. استرپل در بازی قبلی هنک ورمان را جایگزین قوچان‌نژاد در ترکیب تیم هیرنوین کرد و من هم شخصا چنین کاری انجام می‌دادم. دلیلی هم نمی‌بینم که از ورمان پس از این بازی عبور کنم.

هنک ورمان در 2 فصل اخیر به نیمکت‌نشین رضا قوچان‌نژاد در تیم هیرنوین تبدیل شده اما از بازی هفته چهاردهم اردویژه هلند به جای ملی‌پوش ایرانی برای اولین‌بار در ترکیب اصلی قرار گرفت.

تیم هیرنوین هم‌اکنون با 18 امتیاز رتبه هشتم جدول رده‌بندی اردویژه هلند را در اختیار دارد. رضا قوچان‌نژاد در 14 بازی که به میدان رفت فقط 2 گل به ثمر رساند.

 

 

 

2081

 

تسنیم

نظرات ۱

  • Wien

    خیلی بد موقع هم گوچی و هم آزمون فرم خوبشان را از دست دادن،طارمی هم که محرومه،فعلا فقط انصاریفرد و کاوه رضایی فرم خوبی دارند،برای نیم فصل دوم خدا کنه همشون به شرایط خوبی برسن،انشالا پای همشون به گلزنی باز بشه.

برچسب ها