روی کین بعد از پیروزی 7-0 لیورپول مقابل اسپارتاک: آن ها هنوز تیم بزرگی را شکست نداده اند

روی-کین-بعد-از-پیروزی-7-0-لیورپول-مقابل-اسپارتاک-آن-ها-هنوز-تیم-بزرگی-را-شکست-نداده-اند

وبسایت رسمی برنامه نود - روی کین معقتد است که لیورپول هنوز تیم بزرگی را شکست نداده و کار خاصی نکرده اند.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم لیورپول و اسپارتاک مسکو شب گذشته (چهارشنبه) از ساعت 23:15 در ورزشگاه آنفیلد رفتند که در پایان شاگردان کلوپ موفق شدند به پیروزی پر گل 7-0 برسند.

به نقل از وبسایت گل، قرمز ها با این پیروزی به عنوان صدرنشین گروه پنجم به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند. شاگردان کلوپ در این فصل از لحاظ هجومی فوق العاده کار کرده اند، اما وضعیت دفاعی آن ها به طور واقعی فاجعه است. روی کین در خصوص بازی دیشب گفت:

آن ها شب راحتی پشت سر گذاشتند، یک شروع خوب و مهاجمان آن ها از گلزنی لذت می بردند. اما بازی های سخت تری در انتظار آن هاست. پرواضح است که آن ها تیم های قدرتمندی را شکست نمی دهند، چه در لیگ قهرمانان و چه در لیگ برتر انگلیس. 

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • محمد غیر سرخابی فقط نساجی

    واللا ما از اون سالی ک کلوپ اومد تو یوفا منچستریونایتد برد تازه کلی گل نخوردن برا استعداد دخیل دیگ هر بازی لیورپول من یونایتد دیدیم همه ی بازیهای اینا بسته بازی میکردن به زور با کمک دخیل یه مساوی میگرفتن فصل پیش ک هیچکدوم از ۷تیم اول لیورپول رو نبردن این فصل هم چلسی و منیونایتد دفاعی مساوی گرفتن آرسنال ک اونجوری باخت تاتنهام تونست لیورپول رو ببره و بازی سیتی هم اخراج مانه نبود معلوم نبود بازی چی میشد چقدر کین منطقی نظر داد

  • امید

    چی میگه این،تو ارزوی چنین فوتبال هجومی رو با تیم سابقت تو خواب باید ببینی
    عشق انفیلد لیورپول

برچسب ها