علی نظرمحمدی در سپیدرود رشت ماندنی شد

علی-نظرمحمدی-در-سپیدرود-رشت-ماندنی-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سپیدرود رشت حاضر به ادامه کار در این باشگاه شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علی نظرمحمدى روز گذشته (چهارشنبه) و پس از شکست یک بر صفر سپیدرود مقابل پرسپولیس در رشت، از بازیکنان تیمش خداحافظی کرد. امروز جلسه‌ای بین کیومرث بیات خریدار باشگاه سپیدرود و نظرمحمدى برگزار شد که دو طرف درباره ادامه کار باشگاه در نیم‌فصل دوم به بحث و تبادل نظر پرداختند. نظرمحمدی هم به ادامه کار در سپیدرود در نیم‌فصل دوم رضایت داد.

بیات در گفت‌وگویی در این خصوص اظهار داشت: ما در این جلسه درباره امور باشگاه در نیم‌فصل دوم صحبت کردیم و آینده بسیار خوبی برای سپیدرود در نیم‌فصل دوم ترسیم کردیم. البته نظرمحمدى استعفا نکرده بود که بخواهد بازگردد و او هدایت سپیدرود را در نیم‌فصل دوم بر عهده خواهد داشت.

سپیدرود با کسب 12 امتیاز در پایان نیم‌فصل اول در جایگاه پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد و از پنج دیدار گذشته خود متحمل پنج شکست شده است.

 

 

 

2081

 

تسنیم

نظرات ۳

 • A.Gh

  علی جان حالا که تو برگشتی لطفا حلالیتا ما رو هم پس بده

 • مهیار

  باز هم استعفای نمایشی والا بخدا هوادارا راضی نیستن این تو تیم باشه

 • احسان

  نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد!
  نظرمحمدی در دوران بازیگری یک فوتبالیست شاخصی نبود و سابقه و تجربه چندانی هم در مربیگری بویژه در سطح لیگ برترنداردو با بهره گیری از تماشاگران پرشور و زمین چمن مصنوعی ورزشگاه رشت و جو.انان پرانگیزه تاکنون 12 امتیاز دشت کرده. نیم فصل دوام آوردن نظرمحمدی باپیشینه ای کم فروغ در لیگ برتر و با توجه به ناکامی های مربیانی مثل بوناچیچ ، کرانچار و ... این شبهه را بوجود آورده شاید اصلا دانش فنی و تجربه مربیان را نباید زیاد جدی گرفت و در شرایطی که یک مربی کم تجربه با مدرک درجه 2 مربیگری در یک تیم با ستون فقرات لیگ 2 و 1 ، تقریبا به اندازه مربی ای مثل کرانچار در یک تیمی با شخصیت لیگ برتری امتیاز می آورد آیا اصولا پرداخت های میلیاردی به مربیان توجیهی هم دارد!

برچسب ها