اکیپ؛ امری ممکن است در ژانویه شغلش را در پاریسن ژرمن از دست بدهد

اکیپ؛-امری-ممکن-است-در-ژانویه-شغلش-را-در-پاریسن-ژرمن-از-دست-بدهد

وبسایت رسمی برنامه نود - احتمال جدایی امری از پاریسن ژرمن وجود دارد.

به گزارش وبسایت نود، اکیپ در گزارش اخیر خود مدعی شده است دوران حضور امری در پاریسن ژرمن ممکن است به اواخر خود نزدیک شده باشد. در گزارش این رسانه آمده است که ناصر الخلیفی مالک پی اس جی به طور واضح از سبک بازی تیم، ناراضی است و به این ترتیب حتی احتمال جدایی امری در ژانویه وجود دارد.

اگرچه پاریسن ژرمن فعلاً صدرنشین لیگ فرانسه است و در لیگ قهرمانان هم در گروه خود به رتبه اول رسید و تا به اینجای فصل نیز فقط دو شکست را تجربه کرده ولی سبک بازی تیم برای سران باشگاه قابل قبول نیست. در این میان داستان دعوای کاوانی و نیمار بر سر زدن ضربه پنالتی هم مسئله خوشایندی برای مدیریت باشگاه نبود. در واقع سران باشگاه بر این عقیده هستند که امری کسی نیست که بتواند ان ها را به فتح لیگ قهرمانان نزدیک کند.

گزینه های زیادی به نیمکت پاریسن ژرمن لینک شده اند، از کونته و سیمئونه گرفته تا مورینیو. که البته هر سه نفر فعلاً شاغل هستند. در صورتی که امری تا پایان فصل روی نیمکت پی اس جی بماند ولی حداقل تیم را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نرساند، بعید است که قرارداد وی تمدید شود، و اگر زودتر از نیمه نهایی این تیم حذف شود، اخراج این سرمربی قطعی است.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها