پاداش های لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ مشخص شد

پاداش-های-لیگ-قهرمانان-آسیا-و-afc-کاپ-مشخص-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - جوایز فاتحان فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ با تصمیم کنفدراسیون فوتبال افزایش یافت.

به گزارش وبسایت نود ، کنفدراسیون فوتبال آسیا جوایز تیم‌های قهرمان 2 رقابت باشگاهی در این قاره کهن شامل لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را افزایش داشت.

طبق تصمیم جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم اول لیگ قهرمانان سال 2018 میلادی 4 میلیون دلار پاداش دریافت خواهد کرد که نسبت به سال قبل با افزایش یک میلیون دلاری مواجه شده است. تیم فاتح AFC کاپ نیز یک میلیون و پانصد هزار دلار پاداش دریافت می‌کند که به نسبت سال 2017 میلادی افزایش پانصد هزار دلاری را نشان می‌دهد.

ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در این رابطه گفت: در هر مرحله از لیگ قهرمانان آسیا پاداش‌ها افزایش خواهد یافت. افزایش پاداش برای برندگان و فینالیست‌های فصل آینده AFC کاپ را هم در نظر گرفتیم. کنفدراسیون‌ فوتبال آسیا همیشه به دنبال پاداش مناسب برای موفقیت‌ها بوده و انگیزه پیروزی تیم‌ها در فصل آینده لیگ قهرمانان و کاپ آسیا بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

لیگ قهرمانان آسیا پس از رقابت‌های باشگاهی اروپا در رده دوم میزان پاداش‌ها قرار دارد. علاوه بر افزایش پاداش یک میلیون دلاری تیم قهرمان به نسبت سال قبل مبلغ 500 هزار دلار اضافه نیز به تیم دوم تعلق خواهد گرفت که پاداش‌هایش به 2 میلیون یورو می‌رسد. همچنین یارانه سفر تیم‌های شرکت‌کننده در مراحل ابتدایی رقابت‌ها تا سقف 100 هزار دلار افزایش می‌یابد که این مبلغ در مرحله یک شانزدهم 150 هزار دلار خواهد بود. در مرحله یک‌هشتم و نیمه‌نهایی این مبلغ 50 هزار دلار است که مجموع این مبلغ برای هر تیمی 250 هزار دلار خواهد بود.

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۸

 • دسته ٣ اي متخصص ٦ تاخور ...

  پاداش تيمي كه ٦ در يك بازي خورده چقدر شده؟؟؟

  • محمد پرسپولیسی

   به تیمی که شیش تا خورده بیشتر از اون تیمی که بهش شیش تا زده پاداش میدن. چون کار هر تیمی نیست شیش تا خوردن تو آسیا تخصص بعضیاست. ادمین مرسی

  • احمد

   نمیدونم ولی احتمالا با تیمی که از یه بازیکن ۵ تا خورده و به تنهایی اون بازیکن و آقای گل آسیا و بهترین بازیکن آسیا کرده برابر باشه

  • فاطیمااستقلالی

   پاداش تیمی که آرزوی فینال آسیاروداره چقدره؟

  • منطقی باش

   باید از پرسپولیسیایی که 6تا از الهلال و 5 تا از خربین خوردن بپرسیم چقدر پاداش گرفتن ، چقدر پاداش برای مردسال کردنه خربین گرفتن؟

  • احمد

   نمیدونم ولی احتمالا با پاداش تیمی که از یه بازیکن ۵ تا خورده و به تنهایی اون بازیکن و آقای گل آسیا و بهترین بازیکن سال آسیا کرده برابر باشه ..ادمین بچاپ

 • CR 6+4 FCP

  خوشم میاد ششتقلالیا فقط یارانه ی مرحله ی گروهی رو میگیرند.

 • AB

  به تیمی که رنگ فینال تو سی چهل سال حضور در آسیا ندیده چقدر میدن؟ گینس دست بکار شه ثبت رکورد بشه یه چیزی پاداش میگیرن از گینس ..

برچسب ها