رونالدو: پسرم می خواهد از من هم بهتر شود

رونالدو-پسرم-می-خواهد-از-من-هم-بهتر-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - فوق ستاره رئال مادرید پس از تصاحب توپ طلا مصاحبه ای خواندنی با برگزارکنندگان مراسم انجام داد. 

به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو شب گذشته پس از تصاحب پنجمین توپ طلای خود در برج ایفل مصاحبه ای شخصی با دیوید ژینولا مجری مراسم انجام داد درباره پسرش، مربیگری، رقابت با مسی و انگیزه برای فتح جوایز بیشتر صحبت کرده است. 

رونالدو به نقل از مارکا در این مصاحبه گفت:

من یک مقدار از خودم را در کریستیانو جونیور می بینم و این را تنها به خاطر اینکه پسرم است نمی گویم. خودش می گوید که از من هم بازیکن بهتری می شود. می گوید حتما یک توپ طلا می برد و می تواند تا پنج توپ طلا تصاحب کند. 

همیشه رویای تصاحب توپ طلا را داشتم اما می دانستم رسیدن به این جایزه دشوار است. پس از فتح نخستین توپ طلا می دانستم که بردن دوباره این جایزه ممکن است. 

خیلی به رقابت با لیونل مسی فکر نمی کنم البته شاید گاهی اوقات به صورت ناخودآگاه به این موضوع فکر کنم. من از خودم انگیزه می گیرم. من با خودم می جنگم تا بتوانم باز هم پیشرفت کنم. همیشه یم خواهم ببرم و بهترین باشم و برای همین حاضر هستم بجنگم.

فعلا در حال لذت بردن از فوتبالم هستم. یک روز دیگر انگیزه نخواهم داشت اما نمی خواهم آن لحظه الان باشد. باید ببینیم در آینده چه پیش می آید اما در حال حاضر انگیزه دارم و از نظر جسمانی وضعیت خوبی دارم. 

در حال حاضر به مربیگری فکر نمی کنم اما شرایط ممکن است تغییر کند. برنامه های زیادی برای دوران بازنشستگی دارم. می خواهم چیزهای جدیدی را امتحان کنم. 

 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • بارساپولیس

  به خاطر اینکه میخواد از تو بهتر باشه اسطورش مسیه
  آقای حق خور

 • محمد غیر سرخابی فقط نساجی

  برا همین گفته الگوشم مسیه

 • 3☆☆4

  وقتی دخه‌آ هفتمین دروازه‌بان برتر دنیا شناخته بشه یعنی پائینتر از ناواس و کورتوا و لوریس و اوبلاک و بوفونی ک سال قبل مثل همیشه نبود و نویری ک مصدوم بود،شخصا هیچ ارزشی واسه این جوایز قائل نیستم!
  اینا بازم مثل همیشه یه چیز رو به همه ثابت میکنن ک هر کی تیمش تو لیگ داخلی و لیگ قهرمانان موفق تر بود ، اون برنده میشه و این یک بی عدالتیِ محضه...

 • درجستجوی حقیقت

  فکرکنم این اخرین جایزه اش بود.افتش شروع شده .

 • صدرا پرسپولیسی

  با اختلاف سلطان خودتی

برچسب ها