عابدینی: دعوای من با تاج فوتبالی است و به او نمره زیر ۵۰ نمی‌دهم

عابدینی-دعوای-من-با-تاج-فوتبالی-است-و-به-او-نمره-زیر-50-نمیدهم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست پیشین کمیته بازاریابی و اقتصادی فدراسیون فوتبال می‌گوید که اگر با مهدی تاج دعوایی دارد، این دعوا صرفاً فوتبالی است.

به گزارش وب سایت نود، امیر عابدینی که امروز (شنبه) در فدراسیون فوتبال حضور یافته بود در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است به فدراسیون برگردد، گفت: خیر، آمده‌ام سلام و علیک کنم. با هر کسی که در فدراسیون باشد دیدار خواهم کرد و اولین نفر هم مهدی تاج است.

دعوای فوتبال برای فوتبال است
وی با اشاره به مشکلاتی که با مهدی تاج داشت و همین مسئله باعث جدایی‌اش از فدراسیون فوتبال شد، افزود: دعوای فوتبال برای فوتبال است و ما در خیابان با هم دعوا نمی‌کنیم. دلیل نمی‌شود اگر با کسی دعوایی داریم، همدیگر را نبینیم و حال یکدیگر را نپرسیم. انتقاد هم می‌کنیم و نقاط ضعف خودمان را نیز به خوبی می‌دانیم.

اگر از یک خانه اسباب‌کشی کردید دیگر برنگردید
سرپرست پیشین کمیته بازاریابی و اقتصادی فدراسیون فوتبال در واکنش به این پرسش که آیا با هیچ عنوانی با فدراسیون همکاری نمی‌کند یا امکان بازگشت او وجود دارد، اظهار داشت: خیر، اگر از یک خانه اسباب‌کشی کردید، دیگر بهتر است به آن خانه برنگردید.

ماجرای فدراسیون فوتبال و ایران نوین
عابدینی درباره موضوع کانون ایران نوین و قراردادی که این شرکت با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ داشت، اما به تعهداتش عمل نکرد، گفت: چیزی که من امروز از آقای بهاروند شنیدم، این بود که قرار است آن رهن و ودیعه‌ای که کانون ایران نوین در اختیار فدراسیون و سازمان لیگ گذاشته را بفروشند تا باقی پول قرارداد را بردارند. اگر از فروش این ودیعه که گویا ملکی است، باقی پول قرارداد فراهم شود که هیچ و اگر فراهم نشود، کانون ایران نوین مابقی پول را پرداخت خواهد کرد. شرکت کانون ایران نوین هم این موضوع را قبول کرده است.

سرپرست پیشین کمیته بازاریابی و اقتصادی فدراسیون فوتبال راجع به اینکه گفته می‌شود فدراسیون فوتبال باید به شرکت برهان مبین غرامت بدهد، یادآور شد:‌ نه، چنین چیزی نیست. ما فقط سودی که در قراداد آمده را نمی‌گیریم.

امسال سال تیم ملی است و همه باید وفاق کنیم
وی در مواجهه با سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر عملکرد مهدی تاج در فدراسیون فوتبال تصریح کرد: امسال سال تیم ملی ماست. اگر الان همه وفاق کنیم، بهتر است. اجازه بدهید امسال تمام شود، بعد همدیگر رو می‌بینیم. شما (خبرنگاران) که منتظرید یک نقطه کوچک را پیدا و آن را حفره پیدا کنید و بعد مدام در آن بدمید. اجازه بدهید امسال تمام شود و بعد با هم صحبت کنیم. در این مملکت به کجا نمی‌شود ایراد گرفت؟ در این مملکت هر کجا که دست‌تان را بگذارید ایراد است، ولی باید به عملکرد یک باشگاه نمره بدهیم. باید بگوییم زیر 50 است یا بالای 50. من به آقای تاج زیر 50 نمی‌دهم.

عابدینی در پایان راجع به صحبت‌های جهانیان مبنی بر مشورت با او گفت: ایشان فقط سوال قانونی راجع‌به اعتراض‌شان به کمیته استیناف پرسید و من هم قانون را نشان او دادم. من فقط راهکار قانونی را به او گفتم.

 

2051

نظرات ۲

  • ۷تراختور

    باشه، تو سیاستمدار

  • مستاجر خدا

    تا امثال شماها مثل بختک افتادید رو فدراسیون هیچی درست نمیشه
    مسئولین باید کاریزما داشته باشن
    نه که سرمربی تیم ملی همه کاره باشه و به همتون توهین کنه و نتونید کاری کنید

برچسب ها