اردوی اروپایی مراکشی‌ها با ۲ بازی تدارکاتی پیش از مصاف با ایران

اردوی-اروپایی-مراکشیها-با-2-بازی-تدارکاتی-پیش-از-مصاف-با-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال مراکش پیش از اولین مصاف با ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یک اردوی اروپایی و ۲ بازی تدارکاتی را برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت المغرب الیوم، اِروی رنار، سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش راهی کشور سوئیس شد تا مقدمات برپایی اردوی پایانی پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه را فراهم کند. مراکشی‌ها با حضور در اردوی سوئیس و انجام 2 دیدار تدارکاتی راهی شهر سن پترزبورگ در روسیه خواهند شد تا مهیای اولین بازی جام جهانی 2018 برابر ایران شوند.

تیم ملی فوتبال مراکش اولین اردوی آماده‌سازی خود را در ماه مارس 2018 میلادی (اسفند 96) در شهر رباط آغاز خواهد کرد و 2 بازی دوستانه با یکی از تیم‌های فرانسه، انگلیس، هلند، ایتالیا و ترکیه برگزار می‌کند.

شاگردان اِروی رنار که پس از 20 سال به جام جهانی راه یافته‌اند 25 خرداد ماه سال 1397 در اولین بازی جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ رو در روی ایران قرار خواهند گرفت.پرتغال و اسپانیا نیز دیگر تیم‌های گروه B جام جهانی 2018 روسیه هستند.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۴

 • ارتش سرخ

  اونا با چه تیمایی بازی میکنن ما با چه تیمایی بعد انتظار داریم تو گروهی که پرتغال و اسپانیا هستن هم صعود کنیم همون مراکشم نمیتونیم کاری کنیم یکم واقع بین باشید من که از خدامه تیم ملی تا نیمه نهایی هم بره ولی حقیقت چیز دیگس

 • مستاجر خدا

  فقط کی روش میدونه ها
  همه مربی ها بی سوادن
  که قبل ایران میخوان با این تیم ها بازی کنن و که هیچ شباهتی به ایران ندارن و ما با الجزایر
  اونم با کلی منت که از دوستام و ....
  تو که میخوایی استفا کنی و تا جام 60 تا مصاحبه که همشون علیه برانکو هست بکنی
  الان این کارو کن تا دست ما باز باشه

 • Afshin

  الان دارم بازی رئال رو با سویا میبینم. جالبه که از هر سه حریف ایران تو این تیم بازی میکنن و همشون هم گل زدن ( ناچو ، رونالدو ، اشرف حکیمی).
  خدا به داد کی‌روش برسه وگرنه از طرف مسئولین که هیچ آبی گرم نمیشه. اگر هم سر و صداهای کی‌روش و این قهر و آشتی هاش نباشه. نهایتا با یه بازی تدارکاتی با افغانستان یا تاجیکستان و با اتکا به بازیکنان پارس جنوبی. می‌رفتیم برای قهرمانی در جام‌جهانی.

 • سینا تیم ملی

  آگه مراکش بفهمه کیروش چه خوابایی براش دیده....

برچسب ها