زیدان: رونالدو وقتی گل نمی زند، عصبانی می شود

زیدان-رونالدو-وقتی-گل-نمی-زند-عصبانی-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان ، سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی پرگل رئال مادرید مقابل سویا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید با زدن پنج گل در یک نیمه توانست سویا که در رده پنجم جدول لالیگا حضور داشت را با شکستی سنگین مواجه کند. زیدان در پایان بازی گفت: 

فوق العاده بود. زدن گل زودهنگام توسط ناچو  خیلی کارمان را آسان کرد و تا پایان نیمه اول استرسمان کم نشد. با انگیزه بازی کردیم. به همه تبریک می گویم چرا که سویا بعد از آن گل تحت فشار قرار گرفت و در نهایت دروازه مان را بسته نگه داشتیم.  همیشه می توان بار را به دوش بازیکنانی مثل وایخو و اشرف انداخت. امروز عالی بودند و با حضور این بازیکنان جوان توانستیم کلین شیت کنیم.  از هواداران متشکرم. به آنها نیاز داریم و امروز فوق العاده بودند. از تشویق هایشان در پایان بازی متشکریم . حس خوبی برای جام جهانی باشگاه ها به ما دادند.

رونالدو با زدن دو گل در این بازی توانست به نوعی بعد از کسب پنجمین توپ طلایش برای لالیگا روحیه بگیرد. کریستیانو با این دو گل در لالیگای امسال چهار گله شد. زیدان در مورد عملکرد ستاره پرتغالی تیمش گفت:

کافی است که به بازی رونالدو نگاه کنید. این فقط یک بازی بود. خوشحال هستیم. زدن پنج گل به سویا آسان نیست. برای رونالدو خوشحالم چرا که از فرصتش به خوبی استفاده کرد. مهم بود برنده شویم. باید به روندمان ادامه بدهیم. در دو بازی هشت گل زدیم و به تدریج از همه نظر بهتر می شویم.  خیلی راضی هستیم . قبل از سفر به ابوظبی یک بازی خوب را ارائه دادیم. برای روحیه ما خوب بود چرا که فکر نمی کنم بازی چهارشنبه مقابل الجزیره آسان باشد.گفته بودم که مراقب حرفهایتان در مورد رونالدو باشید. می دانیم که چه توانایی هایی دارد و می تواند در بازیها و تمرینات گل بزند. وقتی گل نمی زند عصبانی می شود.

سرمربی رئال مادرید در مورد شرایط مصدومان رئال مادرید و سایر بازیکنان تیمش هم صحبت کرد:

از همه بازیکنانم راضی هستم. همه بازیکنانم می دانند که فرصت نصیبشان خواهند شد و باید به نحو احسن از شانس هایشان استفاده کنند.در مورد ترکیب هر کسی می تواند نظری بدهد . به کمک همه نیاز داریم. همه تیم عالی هستند.مصدومیت واران و بیل؟ سعی می کنیم شرایط آنها را در روزهای آینده بررس کنیم. سه شنبه بدون مشکل تمرین خواهند کرد. به کسی فشار نمی آوریم و اگر آماده باشند بازی می کنند. وایخو در سفر به ابوظبی حضور خواهد داشت هر چند که در لیست قرار ندارد. مقابل سویا بازی خوبی داشت و نشان داد که همیشه آماده است.

زیزو در مورد کلیدهای پیروزی روحیه بخش رئال مادرید مقابل سویا گفت:

چنین حسی ندارم  که بهترین بازی فصلمان بوده است هر چند که قطعا از نظر گلزنی موثرترین بازی فصل ما بود. قبلا در 45 دقیقه پنج گل نزده بودیم. مقابل سوسیه داد و دورتموند هم بازیهای خوبی داشتیم. می دانستیم که سویا مدافعان کناری خوبی  دارند و باید مهارشان کنیم. بازی خوبی داشتیم. مشکلاتی در روند بازی داشتیم چرا که بدون هافبک دفاعی بازی کردیم. به همین خاطر حریف صاحب موقعیت هایی شد اما همه چیز عادی بود. در ضدحملات و روی سرعت لوکاس و مارکو  آسنسیو خوب کار کردیم . بعد از آن سیستم خود را به 3-3-4 عوض کردیم.

1140

اختصاصی

نظرات ۲

  • ❤سلطان کریس❤

    تعویض نمیشد.۲تادیگه میزد

  • کیوان

    واقعا از وقتی کریس رفت بیرون بازی از جذابیت افتاد
    اگه ده سال بعد از فوتبال خدافظی کنه من به عشق کی فوتبال تماشا کنم

برچسب ها