اکبرپور: عنایتی دوست من است و روی حرف او حرفی نمی‌زنم

اکبرپور-عنایتی-دوست-من-است-و-روی-حرف-او-حرفی-نمیزنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی جدید تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت:رضا عنایتی دوست و رفیق من است و وقتی از من خواست به او کمک کنم نمی‌توانستم روی او حرف بزنم.

به گزارش وب سایت نود، سیاوش اکبرپور در خصوص حضورش در این تیم گفت: رضا عنایتی دوست و رفیق من است و وقتی از من خواست به او کمک کنم نمی‌توانستم روی صحبت او حرف بزنم. ضمن آنکه من می‌خواستم یک تجربه لیگ برتری هم داشته باشم و انتخاب من یک تجربه است.
وی در خصوص آخرین شرایط مشکی‌پوشان و اینکه ارزیابی‌اش از این تیم چگونه است، گفت: شرایط در اینجا سخت است و به نظرم تیمی که بسته شده شرایط خوبی ندارد. قطعاً این تیم احتیاج به تغییراتی دارد و ما امیدوار هستیم که شرایط را به شکلی پیش ببریم که جایگاه تیم را در جدول تغییر دهیم.
مربی مشکی‌پوشان در خصوص اینکه چه برنامه‌ای برای این تیم در نظر گرفته‌اند، گفت: ما ۷ جای خالی در ترکیبمان داریم که قطعاً طی روزهای آینده برای این جاهای خالی یارگیری خواهیم کرد. در مورد لیست خروج هم رضا عنایتی تا ۲ روز آینده نظر نهایی‌اش را اعلام می‌کند.
اکبرپور در پاسخ به این سوال که آیا قرار است مجتبی جباری به مشکی پوشان بپیوندد گفت: جباری فوتبالیست بزرگ و تاپی است ولی من چون تازه یک روز است به مشهد آمده‌ام چیزی در این مورد نشنیدم و خبری از آن ندارم باید ببینم عنایتی چه برنامه‌ای دارد. ما روز شنبه به اردو می‌رویم و در تهران برنامه‌های آماده‌سازی را به مدت یک هفته پیگیری خواهیم کرد.

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • مشهد

    انشالله هر دو تون موفق باشید..

  • عمرتاجی

    موفق باشین مثل زمان بازی تون یادش بخیرفصل84_85

برچسب ها