ونگر: ژیرو در آرسنال ماندنی است

ونگر-ژیرو-در-آرسنال-ماندنی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر عنوان کرده ژیرو آرسنال را ترک نمی کند.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال همچون هفته قبل، در هفته شانزدهم لیگ جزیره نیز شروع بدی داشت و در همان دقایق ابتدایی دروازه اش باز شد، اما در بازی با ساوتهمپتون، ژیرو در نقش ناجی ظاهر شد و به آرسنال کمک کرد یک امتیاز بگیرد. ونگر در پایان بازی درباره عملکرد تیمش و گلزنی ژیرو چنین گفت:

فکر می کنم با روحیه خوبی بازی کردیم، اما متاسفانه در دو هفته اخیر، به علت شروع های بدمان در بازی، امتیاز از دست دادیم. البته که در این باره نگران هستیم ولی نمی خواهیم از آن یک مشکل بزرگ بسازیم چرا که باعث از دست رفتن اعتماد به نفس و روحیه بازیکنان می شود. فکر می کنم وقت کشی در فوتبال انگلیس به معضلی بدل شده و داوران هم هنوز راهی برای مقابله با آن پیدا نکرده اند. ابتدا بازیکنان باید در ذهن خود با این مسئله کنار بیایند و به فوتبال بپردازند و از وقت کشی بپرهیزند. سپس داوران هم سریع در بازی ها به این مسئله واکنش نشان دهند، چرا که در دو فصل اخیر، وقت کشی به مسئله بزرگی بدل شده است.

ژیرو بازیکن مهمی است، چرا باید بازیکن مهمی مثل او را از دست بدهیم؟ این بسته به نظر ماست و نه او. او در بازی های بیشتری هم به میدان خواهد رفت. وقتی در تیمی بازیکنان خوب زیادی باشند، طبیعتاً یک نفر بازی نمی کند. اگر یک بازیکن در ترکیب نباشد، دلیلش حضور یک بازیکن خوب دیگر در ترکیب است. قضیه به همین سادگی است.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

 • 3☆☆4

  ونگر داره ب ژیرو و ویلشر کم لطفی میکنه
  ژیرو تویِ این سه سال همیشه خوب بوده اما ونگر هر موقع تیمش نیاز ب گل داره ب ژیرو بازی میده

 • بابک توپچی

  یکم به این بازیکن ها سخت بگیری بد نیست!
  یکم نیمکت نشین باشن از این بی اعتنایی و بی بخاری در میان.
  دفاع و دروازه افتضاحه.

برچسب ها