پیشنهاد 25 میلیون یورویی رئال مادرید برای خرید دروازه بان بیلبائو

پیشنهاد-25-میلیون-یورویی-رئال-مادرید-برای-خرید-دروازه-بان-بیلبائو

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید برای خرید کپا آریزابالاگا، دروازه بان 23 ساله اتلتیک بیلبائو مبلغ 25 میلیون یورو پیشنهاد داده است.

به گزارش وبسایت نود، مارکا گزارش داد که رئال مادرید در نظر دارد که با پرداخت 25 میلیون یورو (پنج میلیون یورو بیش از رقم فسخ قرارداد کپا) دروازه بان بیلبائو را در فصل نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد. کپا مشکلی برای حضور در لالیگا و لیگ قهرمانان نخواهد داشت چرا که بیلبائو در این فصل در چمپیونزلیگ حضور نداشته است.

کپا که اخیرا در لیست لوپتگی در تیم ملی اسپانیا هم قرار گرفته به احتمال فراوان رقیب اصلی ده خیا برای حضور در ترکیب لاروخا در جام جهانی 2018  خواهد بود. در حال حاضر فقط شش ماه تا پایان قرارداد آریزابالاگا با بیلبائو مانده است و تیم باسکی برای این که مانع از جدایی وی به عنوان بازیکن آزاد شود چاره ای جز فروش وی به رئال مادرید نخواهد داشت.

1140

اختصاصی

نظرات ۳

 • فقط رئال ************

  پس کورتوا چی شد؟بابا کورتوا خیلی از این بهتره
  این پرز هم شده فراری دادن بازیکنهای خوب و جذب بازیکنهای بی نام و نشان

 • محمود

  اینو نگفتین کپا خودش حاضر بره به رئال یا نه من که فک نکنم کپا حداقل تا اخر فصل جای بره

  • علی13

   شما نگران کپا نباش.هر بازیکنی حاضره بره رئال.قابل توجه اونایی که از پرز انتقاد میکنن:رئال بیش از مبلغ فسخش پرداخت میکنه تا حرفی نباشه.ازون طرف بارسا میره اول با بازیکن حرف میزنه و بازیکن رو هوائی میکنه جو تیم حریف رو بهم میریزه تازه جالبش اینجاست که آخرش هم تکذیب میکنن.

برچسب ها