ابراز امیدواری سفیر برزیل برای دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران

ابراز-امیدواری-سفیر-برزیل-برای-دیدار-دوستانه-با-تیم-ملی-فوتبال-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - سفیر برزیل در تهران صبح امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون فوتبال کشورمان با رئیس این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رودریگو دی آزردو سانتوس، سفیر برزیل در تهران صبح امروز در محل فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار کرد.

سانتوس در ابتدا گفت: حجم مبادلات تجاری دو کشور به حدود 2.5 میلیارد دلار رسیده است و از نظر سیاسی هم خط فکری نزدیک به هم و مشترک داریم. در چنین شرایطی می‌توان به تقویت روابط ورزشی دو کشور فکر کرد. من کمتر از یک سال است که به ایران آمده‌ام و در این مدت مدیران رده بالای سه وزارتخانه ما برای عقد قراردادهای مختلف در ایران حضور پیدا کرده‌اند. من تمایل دارم که تیم‌های مختلف ورزش اول دو کشور در فوتبال، ارتباط بیشتری با هم داشته باشند. شما در فوتسال و فوتبال ساحلی به سطحی ممتاز رسیده‌اید.

سفیر برزیل در تهران سپس به دلیل حضورش در فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: موضوع اصلی حضور من در فدراسیون، دعوت تیم ملی برزیل به ایران است. می‌دانم این کار بسیار سختی است، اما من رابطه‌ بسیار خوبی با کنفدراسیون فوتبال برزیل و دبیرکل این کنفدراسیون دارم. امیدوارم در جلسه هفته آینده با مدیران فوتبال برزیل بتوانم آنها را راضی کنم. البته پیدا کردن یک جای خالی در تقویم فشرده تیم ملی برزیل هم کاری دشوار است. دقیقاً نمی‌دانم هزینه‌های این بازی چقدر است، اما امیدوارم شرکت‌ها و بانک‌های ایرانی بتوانند در کنار هم اسپانسر این بازی بزرگ شوند. البته قبل از بازی دو تیم ملی ایران و برزیل باید یک تیم باشگاهی برزیل به ایران بیاید تا ایرادهای انجام بازی اصلی در جریان این بازی باشگاهی شناخته و مرتفع شود.

سانتوس در پایان از علاقه‌اش به آبادان که به برزیل ایران مشهور است سخت گفت و یادآور شد: می‌دانم آبادان چه اتمسفری دارد و مردم آن چقدر به برزیل علاقه دارند. خیلی دوست دارم یک روز به آنجا بروم و یک بازی صنعت نفت را از نزدیک ببینم.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

  • Pouya

    اگه بشه چی بشه ولی نمیشه البته از نظرم بهتره با تبم های تاکتیکی اروپایی بزنیم مثلا شاید المان یا بلژیک که مثل اسپانبا و پرتغال بازی می کنند اما اگه همینم بشه هنر کردن و عالیه

  • mahdi

    طرف جوری کلاس گذاشته که انگار میخواد تیم انشمندان هسته ای رو به ایران بیاره ! ایرادات ! اسپانسر ! والله المانی که به شما در خونتون 6تازد اومد ایران بدون منت و بهانه ! نمیدونم چرا هیچ وقت از تیم ملی برزیل خوشم نمیومده اروپاییا خیلی راحت تر باما بازی میکنند ! قهرمان این دوره هم آلمان اسپانیا ویا فرانست دوران برزیل یک دهه هست که دیگه تموم شده و بغیر نیمار بازیکن شاخص دیگه ای ندارند

  • Sohrab

    به نظرم این بازی انجام نشه بهتره چون با هر شکست تیم ملی از بازیهای دوستانه اعتماد به نفس بچه ها کم میشه اون موقع در برابر تیم های اسپانیا و پرتغال خودشونو از پیش بازنده میدونن

برچسب ها