کمالوند: پرسپولیس مستحق کسب ۳ امتیاز بود

کمالوند-پرسپولیس-مستحق-کسب-3-امتیاز-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که سرخپوشان تهرانی در دیدار مقابل این تیم مستحق کسب سه امتیاز بوده‌اند.

به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند پس از شکست 2 بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس گفت: طبیعتاً فکر می‌کنم پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد و مستحق کسب سه امتیاز بود.

وی در ادامه افزود: ما امروز مشکل داشتیم که آن هم خستگی بود، چون در 10 روز سه مسابقه داشتیم. برای ما که بازیکنان کمی داریم، در این مدت زمان برگزاری سه بازی بسیار سنگین است. ما تا دقیقه 70 هم خوب بودیم، اما در ادامه تحلیل رفتیم. به نظرم یکی از دلایل باخت‌مان هم این بود که دو سه بازیکن ما در حد خودشان نبودند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت در واکنش به اینکه کدام بازیکنان این تیم در حد خودشان نبودند، تصریح کرد: حقیقتاً دوست ندارم راجع‌به بازیکنان صحبت کنم. اگر یک روز برد باشد، برای بازیکنان است و در روز شکست هم، باخت برای من است. فقط همین را می‌توانم بگویم که برخی بازیکنان‌مان در حد خودشان نبودند.

کمالوند در پاسخ به این سؤال که دو هفته دیگر باید با استقلال بازی کند و آیا برای نیم فصل در تهران می‌مانند تا اردو بزنند، گفت: شرایط اقتصادی‌مان طوری نیست که در تهران بمانیم. باید به فرودگاه برویم و به آبادان برگردیم. از سازمان لیگ یک درخواست داریم و آن هم این است که برنامه‌ریزی را طوری انجام دهند که منافع همه تیم‌ها در نظر گرفته شود. این بازی معوقه به خاطر پرسپولیس بود و کاش منافع ما هم در نظر گرفته می‌شد که هم با این فاصله کوتاه سه بازی انجام نمی‌دادیم و هم به گونه‌ای می‌شد که می‌توانستیم با شرایط بهتری بازی کنیم.

وی در واکنش به این مسئله که صنعت نفت جایگاه خوبی هم دارد و در پایان نیم‌فصل رتبه ششم جدول را در اختیار گرفته است، اظهار داشت: من فکر می‌کنم در چند سال اخیر، نتایجی که ما گرفتیم و جایگاه‌مان بی‌سابقه بوده است. به نظرم اگر تیم‌مان را تقویت کنیم، جایگاه‌مان از رده ششم هم بهتر خواهد شد. اکنون تیمی که همیشه در آستانه سقوط بوده را به اینجا رسانده‌ایم و اگر تقویت شویم، جایگاه‌های بالای جدول را هم می‌توانیم به دست بیاوریم.

فراز کمالوند سپس در نشست خبری حاضر شد و درباره شکست تمش گفت: بازی، بازی خوبی بود، اما بیشتر از سمت پرسپولیس. به‌دلیل اینکه پرسپولیس امروز یکی از بهترین‌ روزهایش را پشت سرمی‌گذاشت. ما یک مشکل اساسی داشتیم و آن هم این بود که در 10 روز گذشته سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم. فشار این بازی روی ما آمد. ما در این مدت با استقلال خوزستان، تراکتورسازی و پرسپولیس بازی کردیم. ما تا جایی که جان داشتیم و قوای بدنی‌مان اجازه می‌داد، بازی کردیم. ما در 20 دقیقه پایانی از لحاظ بدنی کم آوردیم، قابل پیش‌بینی هم بود. سه چهار نفر از بچه‌های‌مان هم روز خوب‌شان نبود.

وی درمورد بازی دفاعی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: یک مقدار از لحاظ بدنی مشکل داشتیم و مجبور شدیم به عقب بیاییم. انجام سه بازی در 10 روز بسیار سخت است، اما برای استقلال و پرسپولیس نه، چون آنها بازیکن دارند. برای تیمی مثل صنعت نفت که بازیکنانش محدود هستند، سه روز سه روز بازی کردن سخت است و به بازیکنانش فشار می‌آید. من از سازمان لیگ خواهش می‌کنم که بازی‌ها را طوری برنامه‌ریزی کند که به تیم‌هایی مثل صنعت نفت هم فشار نیاید.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری که به او گفت: «یحیی گل‌محمدی شاید می‌خواهد محمد ابراهیمی را از تراکتورسازی کنار بگذارد و به همین‌خاطر می‌خواهد تقصیرها را متوجه شما کرده و او را با شیمبا معاوضه کند»، تصریح کرد: چرا بیفتد گردن ما؟!‌ مربی تراکتورسازی بودم و این تیم را از صمیم قلب دوست دارم. هیچ‌موقع کاری نمی‌کنم که تراکتورسازی تضعیف شود. اگر قرار باشد محمد ابراهیمی به سپاهان با استقلال برود، چرا به صنعت نفت نیاید؟ ما قبل از اینکه تراکتورسازی او را کنار نگذارد، به احترام هواداران با این بازیکن مذاکره نمی‌کنیم. اگر قرار باشد کنار گذاشته شود، علاقه‌مندیم که او را جذب کنیم.

وی ادامه داد: موارد بعدی، بعداً به وجود می‌آید. بحث اول این است «آقای ابراهیمی در تراکتورسازی می‌ماند یا نمی‌ماند؟» اگر تراکتورسازی بخواهد، اصلاً کاری نداریم. ما به بازیکن تراکتورسازی چه‌کار داریم؟! اگر قرار باشد جدا شود، ما هم مشتری هستیم. ابراهیمی سه سال پیش هم این اتفاق برایش افتاد. او به گسترش فولاد آمد، احیا و به شرایط اولیه برگشت. در نیم‌فصل تراکتورسازی گفت به کیانی و ابراهیمی نیاز داریم، با کمال میل آنها را برگردانیم، چون تراکتورسازی به آنها نیاز داشت. الان هم دوست ندارم زیاد در مورد تیم دیگر صحبت کنم. زمانی با بازیکن تیم دیگر وارد مذاکره می‌شویم که او را کنار بگذارند، اما اگر کنار نگذارند، ما وارد مذاکره نخواهیم شد.

کمالوند خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم مسئله‌ای که گفتم مفهموم بود. تا زمانی که ایشان بازیکن تراکتورسازی است، ما با او کاری نداریم، اما اگر خواست جدا شود به‌جای اینکه به سپاهان برود، ما به سراغش می‌رویم. من هیچ‌وقت دنبال تغضیف تراکتورسازی نیستم، چون با این تیم خاطره دارم و رابطه‌ام هم با هواداران این تیم خوب است. نمی‌خواهم این رابطه خراب شود.

سرمربی نفت آبان در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: در این مورد زیاد صحبت شده و دیگر نمی‌خواهم در موردش صحبت کنم. وقتی تیمی وارد لیگ حرفه ای می شود طبق مصوبه مجلس دولت نمی‌تواند به آن کمک کند این مشکلی است که ما داریم همانطور که نفت تهران همین مشکل را داشت.مسئولان به دنبال این هستند تا از طریق اسپانسر یا روش های دیگر این مشکل را حل کنند و به تیم کمک کنند.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • پرسپولیس کبیر

  اینجوری نگو دسته سومی ها منقلب میشن

  • ali

   اشکالی نداره تیم لیگ محلات فریاد نمی زند پس فریاد نزن.آفرین

  • ج علی

   درحدمون نیستید

 • سارا اس اسی

  الان کمالوند از برانکو خوشحالتره =)

 • مهدی کرمی الیگودرز

  خداروشکر این فصل فرقی نداره خارج از خونه داخل خونه فقط میبریم خودم داخل نظر سنجی زده بودم پرسپولیس یک بر صفر میبره اما خوشحالم با اختلاف بیشتری برد

 • سعید

  جالبه مربی هر تیمی که باشی دقیقا قبل بازی پرسپولیس تیمت یا میره تو بحران یا اعتصاب و جالبه بعد بازی پرسپولیس فقط این جمله مستحق کسب3امتیاز رو میگی.و فقط جلو استقلال هست که انگیزه هات چند برابره

  • پرسپولیس کبیر

   خدایی مشکلتون چیه؟واقعا مشکلتون چیه؟
   چرا نمیخواین قبول کنین تیمی نمیتونه جلودارمون باشه
   دوستان استقلالی فعلا اینه.فعلا قویترین تیم ما هستیم.نه قویترین تیم لیگ امسال و دوسال پیش.قویترین تیم تاریخ لیگ.بخدا اگه استقلال این شرایط و داشت ما قبول میکردیم.
   ی بازی میشه بگی تیرک ی بازی میشه بگی داور ی بازی بگی شانس ی بازی بگی افت تیم حریف.بقیش چی؟؟مگه میشه نزدیک سه فصل تیمی اینجوری نتیجه بگیره و باعثش این چیزا باشه؟بس کنید تورو خداااا و واقعیت و قبول کنید
   اصلا حالا که اینجوری شد میگم همه این سوزشا بخاطر اینه که مهدی پاس داد و هتریک نکرد.اصلا ازتون توقع ندارم خخخخخخخخ
   ادمین مرسی داری

  • سپیدرودعشق بی پایان

   منطق یک اسدقلالی،اینکه تیمت اندازه ی علی پور گل زده کار مافیاست،، توهم تاکجا

 • محمد

  درود بر آقای کمال وند ، که صادقانه فوتبال را تفسیر میکند و با احترام گذاشتن به تیم حریف بخصوص پرسپولیس و احترام به تراکتورسازی در واقع به فوتبال ایران احترام میگذارد واین رفتار و گفتار نشان از بزرگواری ایشان است،

  • نفت

   خطاب به سپیدرود
   اخه گل اول که گل بخودی مدافع نفت بود ...

  • 10-10-3

   ج نفت
   صحنه قبلش چی که توپ خورد به تیر؟یبار نفتی ها خوششانس بودن یبارم شانس نیاوردن فوتبال همينه

برچسب ها