اسدی: به خاطر اشتباهات فردی گل خوردیم

اسدی-به-خاطر-اشتباهات-فردی-گل-خوردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس صدرنشین لیگ است و امروز خیلی خوب بازی کرد.

به گزارش وبسایت نود ، دیدار معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال که آخرین بازی نیم‌فصل اول لیگ بود امروز بین دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان برگزار شد که در پایان این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد.

مرتضی اسدی در پایان این دیدار در مورد شکست مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بالاخره این تیم پرسپولیس است و در حال حاضر با اختلاف صدرنشین لیگ برتر است. آنها خیلی خوب بازی کردند و ما ۲ گل خوردیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: نیمه اول آنها را کنترل کردیم اما نیمه دوم به خاطر اشتباهات فردی یک گل خوردیم. بچه‌ها بازی را رها کردند. در گل دوم هم بچه‌ها به خاطر اینکه تصور کردند خطا است بازی را شل کردند و پرسپولیس گل دوم را به ثمر رساند.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۳

 • مهدی کرمی الیگودرز

  اشتباهات فردی و غیر فردی نداره حقتون این بود سنگین تر ببازید توهمون ردتون با ششتقلالی ها کری بخونید

 • پاس ن هتریک

  وات د فاز دادا؟؟
  ینی کارایه تیمیه پرسپولیس،پرس پرسپولیس حملات پرسپولیس همه هیچ فقط خودتون اشتبا کردین؟؟:\

 • حسین ص بهشهر

  تیم مون اگر امروز ۳امتیاز رو نمی گرفت واقعا ظلم بود در حق ما چون بچه ها یه فوتبال شناور و تکنیکی رو به شما دیگته کردن در مورد گل هم بقول شما اشتباه فردی بود، اگر تو بازی اشتباه نکنی که گل بدست نمیاد همین فشار بازی باعث اشتباهات فردی میشه اگر بازیکنتون توپ رو شوت میکرد تو دروازه خودش اونوقت یه چیزی ولی دو تا گل خوردین که بخاطر کار تیمی بود خواهشا باختین بهانه های بچکانه نیارین ،ادمین جان خیلی گلی

برچسب ها