مشروح برنامه 20 آذر نود / جنجال در گم شدن پول گولچ

مشروح-برنامه-20-آذر-نود-جنجال-در-گم-شدن-پول-گولچ

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه 20 آذر نود با محوریت بررسی هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 22:40 دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

به گزارش وبسایت نود، در ابتدای برنامه سوال نظرسنجی درباره انتخاب گل برتر نیم فصل پخش شد.

 

کلیپ خلاصه ای از آنچه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد و شامل بخش های زیر بود:
ماجرای وسوسه ورود به فوتبال برای ثروتمندان
جریمه مالی سنگین دیگر برای پرسپولیس، سکونشین گران قیمت قرمزها را با خطر کسر امتیاز مواجه کرد
13 سال پس از پایان جدال خونین سپاهان و استقلال و مرور این مسابقه عجیب از زبان مرد منزوی شده فوتبال

عادل فردوسی پور در انتهای برنامه اعلام کرد با توجه به کمبود وقت پرونده بررسی ورود افراد ثروتمند به فوتبال و اثرات آن را هفته آینده پخش می کنیم.

خلاصه مسابقه پارس جنوبی 1-0 سیاه جامگان
نکته ها:
• سیاه جامگان ۸ شکست در ۹ بازی
• سیاه جامگان یک گل زده در ۹ بازی
• سیاه جامگان ۱۲ بازی بدون برد بدترین آمار لیگ
• پارس جنوبی گرفتن ۸ پنالتی ، پنالتی گیرترین تیم لیگ
• گلزنی پارس جنوبی پس از ۳۹۷ دقیقه

خلاصه مسابقه تراکتورسازی 1-1 فولاد
نکته ها:
• تراکتورسازی ۱۶ سال بدون شکست در تبریز در لیگ مقابل فولاد
• گل محمدی تنها یک شکست در ۹ مصاف مقابل فولاد
• پورموسوی بدون پیروزی برابر تراکتورسازی

خلاصه مسابقه سایپا 1-0 پیکان
نکته ها:
• پیروزی سایپا بر پیکان پس از ۶ سال
• علی دایی تنها یک شکست در ۱۳ تقابل با جلالی در لیگ

فولاد صاحب بیشترین بازی پیاپی بدون شکست با 10 بازی شده و پرسپولیس و استقلال دوم و سوم هستند.

آمار نود

سیاه جامگان رکورد دار تغییر مربی از لیگ پانزدهم تاکنون است.

آمار نود

90 درجه با مرور طنز حواشی هفته گذشته لیگ برتر پخش شد که خشونت حسین کعبی، تقلید رفعتی از آقا دوربینی، زخم بستر محسن فروزان، چند صدم ثانیه فاصله خوشحالی و عصبانیت علی دایی، استقبال 10 نفری تماشاگران در ورزشگاه نقش جهان، هزینه آمدن فیگو به ایران و افزایش عوارض خروج از کشور از جمله سوژه های آن بود.(ویدیو)

کلیپ هفته با مرور تصاویر جذاب هفته پانزدهم همراه با موسیقی پخش شد.(ویدیو)

ترین های هفته پانزدهم لیگ برتر پخش شد که شامل بخش های زیر بود:(ویدیو)
حرکات تکنیکی هفته: مهدی قائدی، حسین کامیاب، محمدرضا حسینی، رضا اسدی، حسین ابراهیمی، سعید آقایی، محمد ستاری، رضا جبیره، محمدرضا خلعتبری، میعاد یزدانی، سرور جپاروف، رضا کرملاچعب، علی دشتی، خسرو حیدری، گادوین منشا، جلال علی محمدی، لوسیانو پریرا
نجات هفته: اکبر ایمانی مقابل گسترش فولاد
تیر دروازه هفته: اکبر صادقی مقابل گسترش فولاد
کار تیمی برتر هفته: ذوب آهن مقابل نفت تهران
پاس گل برتر هفته: فرشید اسماعیلی مقابل سپاهان
مهار برتر هفته: حامد لک مقابل تراکتورسازی
گل برتر هفته: صابر حردانی مقابل تراکتورسازی

 بررسی مشکل میزبانی تیم های ایرانی و عربستانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و تناقض های اطلاع رسانی در فدراسیون فوتبال موضوع بعدی بود که آصفی مشاور روابط بین الملل فدراسیون فوتبال و کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال روی خط تلفنی آمدند و درباره آن توضیح دادند.(ویدیو)
آصفی ادعا داشت رای هیات اجرایی به نفع ایران بوده و با رایزنی های انجام شده از سوی سفرای ایران با تدبیر وزارت خارجه اکثر نمایندگان کشورهای مختلف به نفع ایران رای داده اند و شاهد آن هم واکنش شدید روزنامه های عربستانی به رای AFC به نفع ایران و تبریک اعضای هیئت اجرایی و همچنین اینفانتینو رئیس فیفا به آقای کفاشیان است اما 10 روز پس از این رای گیری هنوز صورت جلسه آن امضا و ارسال نشده است و ادعا می کنند رای در حال انشا و تنظیم است و همین نشان می دهد که سعودی ها در حال فشار آوردن برای تغییر نظر AFC هستند و با توجه به اینکه رئیس AFC بحرینی است و به عربستان نزدیک است و روابط خوبی با ایران ندارد بعید نیست تاثیر گذاشته باشد.

کفاشیان هم گفت اینفانتینو پس از همان جلسه به خاطر رایی که به نفع ایران صادر شد به من تبریک گفت اما من هم تصور می کنم با اتفاقاتی که افتاده بعید است در ایران از تیم های عربستانی میزبانی کنیم چون عربستان و کشورهای متحدش تهدید کرده اند در صورتی که مجبور به حضور در ایران شوند مسابفات را تحریم می کنند تا برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به طور کلی غیرممکن شود.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت های مطرح شده در برنامه اعلام کرد هرگز نگفته اگر مشکل میزبانی حل نشود تیم های ایرانی از مسابقات کنار می کشند و این مصاحبه را تکذیب می کند.

خلاصه مسابقه استقلال 3-0 سپاهان
نکته ها:
• استقلال ۵ بازی بدون گل خورده
• استقلال یک شکست در ۱۴ بازی اخیر خانگی
• سپاهان ۴ شکست در ۵ بازی اخیر خارج از خانه
• استقلال تنها تیمی که از ضربات ایستگاهی گل نزده بود به گل رسید
• استقلال برای اولین بار در این فصل در یک بازی ۳ گل زد
• کرانچار برای اولین از استقلال در یک بازی ۳ گل خورد

 
استقلال با سه گل خورده کمترین گل خورده در جریان بازی را داشته است.

آمار نود

 خداداد عزیزی روی خط تلفنی آمد و اعلام کرد قرار است تیم ستارگان 98 پنجشنبه به سرپل ذهاب سفر کند و بازی دوستانه با تیم منتخب کرمانشاه برای یادبود زلزله زدگان کرمانشاه برگزار کنند که در آن بازیکنانی چون علی کریمی و باقری هم حضور دارند.(ویدیو)


بیشترین گل از پشت محوطه جریمه را سپاهان با 7 گل و تراکتورسازی و سیاه جامگان با 6 گل دریافت کرده اند.

آمار نود

خاطرات بازی جنجالی 13 سال پیش استقلال و سپاهان در سال 83 در اصفهان در گفتگو با کامران منزوی مرور شد.(ویدیو)

آنالیز بهبود عملکرد استقلال با حضور وینفرد شفر و سپاهان با حضور کرانچار پخش شد.(ویدیو)

آمار نود

آنالیز نود

آنالیز نود

گلهای زیبای پنج فصل اخیر لیگ روی ضربات آزاد بخش بعدی بود که پخش شد.(ویدیو)

تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر اعلام شد که به این شرح است: حسین حسینی(نمره ۱،۵)، جلال حسینی(نمره ۲،۵)، محمد ستاری(نمره ۲،۵)، احمد موسوی(نمره ۲،۵)، مگنو باتیستا(نمره ۲)، سرور جپاروف(نمره ۱،۵)، امید ابراهیمی(نمره ۲)، حسین پورامینی(نمره ۲)، پیمان بابایی(نمره ۲)، کی‌روش استنلی(نمره ۲) و علی علیپور(نمره ۲)

پیروز سیف الله پور کارشناس این هفته به برنامه آمد و داوری مسابقه پارس جنوبی - سیاه جامگان بررسی شد: سرنگونی مهاجم سیاه جامگان در دقیقه 19 با هل دادن مدافع پارس جنوبی خطا و پنالتی نبود. برخورد دروازه بان سیاه جامگان با نانگ مهاجم پارس در دقیقه 39 خطا نبود و ادامه بازی درست بود. برخورد توپ به دست مدافع سیاه جامگان در دقیقه 65 خطای پنالتی نبود و دست مدافع در امتداد بدنش بود. برخورد توپ در دقیقه 91 با دست مدافع سیاه جامگان در محوطه جریمه پنالتی بود که اعلام نشد. پنالتی سیاه جامگان اشتباه بود و به هیچ وجه خطا نبود و مدافع از بازیکن پارس جنوبی جلوتر بود و داور اشتباه قبلی را با این اشتباه جبران کرد. روح الله سیف اللهی در آخرین دقیقه بازی به دلیل زدن بازیکن حریف از پشت باید کارت زرد دوم و کارت قرمز را می گرفت که داور سوت پایان بازی را زد.

داوری مسابقه استقلال - سپاهان: لگد علی کریمی به شکم امید ابراهیمی با کارت زرد جریمه شد در حالی که بازیکن سپاهان باید کارت قرمز می گرفت چون با بی پروایی ضربه زد. گذاشتن کف پای حسن جعفری روی بدن بازیکن استقلال باید با کارت قرمز جریمه می شد. گل استقلال به درستی پذیرفته شد و علی قربانی که در آفساید بود تاثیری روی شوت جپاروف نداشت.
ویدیوی داوری دو مسابقه پخش شده

داوری برنامه نود

خلاصه مسابقه سپیدرود 0-1 پرسپولیس
نکته ها:
• سپیدرود بدون تساوی در بازیهای خانگی
• پرسپولیس ۷ پیروزی ، یک تساوی در بازیهای خارج از خانه
• پنجمین شکست پیاپی سپیدرود
• ششمین کلین شیت متوالی پرسپولیس
• توقف روند ۷ بازی گلزنی پیاپی سپیدرود
• علی علیپور ، ۷ بازی ۶ گل در لیگ


پرسپولیس ابتدای لیگ چهاردهم 55 امتیاز در جدول تاریخ لیگ برتر از سپاهان عقب بود و توانست با آخرین بردش از این تیم عبور کند.

آمار نود

بررسی پرونده قرارداد عجیب باشگاه پرسپولیس با آنتونی گولچ مدافع کروات - استرالیایی و محکوم شدن باشگاه با شکایت این بازیکن به فیفا با پخش گزارشی آغاز شد.(ویدیو)

علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین و حسین هدایتی عضو اسبق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس روی خط آمدند و درباره این پرونده جنجالی صحبت کردند.(ویدیو)

هدایتی مدعی بود فصل گذشته طاهری شبانه برای جذب گولچ از او 200 هزار یورو خواسته و گفته این بازیکن یک متر و 95 سانتی متر قد دارد و قهرمان آسیا بوده و اگر تا فردا جذبش نکنیم از ایران می رود. جلسه ای با طاهری و آقای برانکو داشتیم و آقای طاهری گفت برای قهرمانی نیاز به جذب چند بازیکن داریم و من گفتم برای جذب 5-6 بازیکن سطح بالا کمک می کنم و 30 درصد قرارداد آنها را نقدا پرداخت کردم. من برای جذب وحید امیری 700 میلیون تومان دادم اما فقط 400 میلیون به این بازیکن داده اند. 19 میلیارد تومان در زمان مدیریت طاهری به باشگاه کمک کردم اما ایشان فراموش کرده. چرا 200 هزار یورویی که برای گولچ دادم را به او پرداخت نکردند تا الان شکایت کند و کار به فیفا بکشد؟

طاهری در پاسخ اعتقاد داشت تمام پولهای هدایتی و دیگر هواداران که به باشگاه آمده به حساب خزانه واریز شده و سند آن در اسناد حسابداری باشگاه موجود است. حتی 400 عدد سکه ای که برای پاداش برد دربی دادند را فروختیم و مبلغ آن را به حساب خزانه ریختیم. به نظر شما عقل ورزشی این طور حکم می کند که وقتی پولی را گرفتیم تمام آن را به بازیکن پرداخت کنیم؟ ما با بازیکن قرارداد داریم و براساس آن به هرکدام پرداخت انجام می دهیم. درباره گولچ هم در قسط اول مبلغی درحدود 150 میلیون تومان به او پرداخت کردیم و قسط دوم هم آماده بود و به او نامه زدیم اعلام کردیم روش پرداخت پول را به ما اعلام کند که پاسخی نداد و از ایران خارج شد و قراردادش را یک طرفه فسخ کرد. حکمی که گولچ گرفته حکم بدوی است که قطعی نشده و ما کاملا امیدواریم در جلسه تجدیدنظرخواهی در دادگاه CAS برنده پرونده شویم.

خلاصه مسابقه استقلال خوزستان 0-1 نفت آبادان
نکته ها:
• استقلال خوزستان بدون برد مقابل صنعت نفت
• تیمهای عبدالله ویسی بدون گل زده در ۴ مصاف اخیر مقابل صنعت نفت

خلاصه مسابقه ذوب آهن 2-0 نفت تهران
نکته ها:
• درخشان بدون برد مقابل ذوب آهن
• امیر قلعه نویی در ۴ مصاف آخر برابر نفت در لیگ به پیروزی رسیده
• نفت شکست در ۵بازی اخیر خارج از خانه
• نفت ۵ بازی یک گل زده
• نفت بدون پیروزی در خارج از خانه

خلاصه مسابقه پدیده 0-2 گسترش فولاد
نکته ها:
• اولین بازی خانگی پدیده که موفق به گلزنی در آن نشد
• اولین پیروزی گسترش فولاد در مشهد مقابل پدیده
• گسترش فولاد ۵ بازی ۴ برد

عبدالله ویسی در سه دوره از چهار دوره اخیر لیگ یکی از سه خط دفاع بد لیگ را در اختیار داشته است.

آمار نود

داوری مسابقه استقلال خوزستان - نفت آبادان: پنالتی نفت آبادان درست بود و دست مدافع در حالت طبیعی قرار نداشت. ضربه مدافع نفت در محوطه جریمه به زیر پای مهاجم استقلال خوزستان خطا نبود و بازیکن نفت توپ را زد. پشت پای مدافع استقلال خوزستان در محوطه جریمه به لوسیانیو پریرا خطا و پنالتی نبود و پای مدافع به زمین برخورد کرد.

داوری مسابقه پدیده - گسترش فولاد: سرنگونی مهاجم پدیده در محوطه جریمه خطا نبود و مسیر مدافع گسترش به سمت دیگری بود. پنالتی پدیده درست بود و مدافع گسترش مانند دروازه بان با دست توپ را کنترل کرد. سرنگونی مهاجم پدیده در محوطه در ادامه با دست مدافع حریف خطا نبود و مهاجم پدیده بزرگنمایی کرد. گل گسترش فولاد به درستی قبول شد و آفساید نبود.
ویدیوی داوری دو مسابقه پخش شده

از نود تا نود با مرور حواشی هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد و شامل خبرهای زیر بود:(ویدیو)
انتخاب عنایتی به عنوان سرمربی و سیاوش اکبرپور به عنوان دستیار جدید تیم سیاه جامگان
کسر شش امتیاز از تیم پدیده به خاطر پرداخت نشدن مطالبات کنزویچ بازیکن سابق این تیم
با تغییر مالکیت باشگاه سپیدرود کادرفنی این تیم عوض شد و امیدرضا روانخواه به عنوان سرمربی جدید انتخاب شد
حضور علی نظرمحمدی در تمرین سپیدرود با وجود برکناری از سوی مالک باشگاه!
گروهی از خیرین با سفر به کرمانشاه بازی دوستانه فوتسال برای کودکان بی سرپرست بازمانده از زلزله ترتیب دادند
سوشا مکانی به صنعت نفت آبادان پیوست
مجتبی خادمی مربی رده های سنی استان خوزستان در حادثه رانندگی درگذشت

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته بخش بعدی نود این هفته بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

 پرسپولیس با 686 دقیقه سومین زمان طولانی بسته نگه داشتن دروازه در لیگ را ثبت کرد و این رکورد 31 دقیقه کمتر از استقلال است که در لیگ پنجم 717 دقیقه گل نخورد.

آمار نود

پرسپولیس با میانگین 2.4 امتیاز مقتدرترین قهرمانی نیم فصل در تاریخ لیگ برتر را کسب کرد.

آمار نود

بیات مالک جدید سپیدرود روی خط آمد و درباره برکناری نظرمحمدی و انتخاب روانخواه به سمت سرمربی گری این تیم صحبت کرد و گفت با یک مربی برزیلی به نام سیمائو سیلمار که در تیم زیر 21 ساله های برزیل و زیر 15 ساله های آکادمی الوصل امارات فعالیت داشته به توافق رسیده تا فردا به ایران بیاید و به عنوان دستیار روانخواه به فعالیت بپردازد. انتخاب فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی تیم هم صحت ندارد و با ایشان برای حضور به عنوان مدیرفنی صحبت کرده ام. (ویدیو)

خلاصه مسابقه پرسپولیس 2-0 نفت آبادان
نکته ها:
• چهارمین برد پیاپی پرسپولیس
• هفتمین کلین شیت متوالی پرسپولیس
• تقابل برانکو –کمالوند تاکنون مساوی نشده
• صنعت نفت بدون پیروزی در تهران مقابل پرسپولیس در لیگ برتر
• پرسپولیس با 27 گل زده بهترین خط حمله نیم فصل دوم
• علی علیپور 9 بازی 9 گل زده در لیگ
• پنچمین شکست پیاپی کمالوند مقابل پرسپولیس
• کمالوند با 5 شکست رکورددار باخت مقابل برانکو

با انجام بازی عقب افتاده پرسپولیس و نفت آبادان ترین های هفته هشتم لیگ برتر پخش شد و شامل بخش های زیر بود:(ویدیو)
حرکات تکنیکی هفته: مهدی زبیدی، محمد نزهتی، آرش افشین، ربیع عطایا، فرشید اسماعیلی، مهدی کیانی، وحید امیری، حسین ابراهیمی، مهدی مومنی، وحید عسگرپور، بختیار رحمانی، مهرداد محمدی، علی قلی زاده، مهدی عسگری، رضا جبیره، مهران موسوی
تیر دروازه هفته: ساسان انصاری مقابل نفت تهران
کار تیمی برتر هفته: تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد
موقعیت از دست رفته هفته: ژایرو رودریگز مقابل نفت تهران
پاس گل برتر هفته: صادق بارانی مقابل سیاه جامگان
مهار برتر هفته: حامد لک مقابل استقلال خوزستان
گل برتر هفته: داریوش شجاعیان مقابل سپیدرود

 داوری مسابقه پرسپولیس - نفت آبادان بررسی شذ: تکل خطرناک مگنو باتسیتا روی پای کمال کامیابی نیا نیازی به جریمه شخصی نداشت.(ویدیو)

علی نظرمحمدی سرمربی برکنار شده سپیدرود روی خط آمد و درباره تصمیم مدیریت باشگاه برای تغییر کادرفنی تیم صحبت کرد و گفت من با مالک باشگاه جلسه ای داشتم و ایشان گفت ما انتظار باخت مقابل پرسپولیس را داشتیم و برای نیم فصل دوم تیم را تقویم می کنیم و به کارت ادامه بده اما یکشنبه شب در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد همه برکنرا شده اند. ما با حکم فضای مجازی نیامده ایم که در فضای مجازی برکنار شویم و فردا جلسه ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان قرار است برگزار شود و در آنجا تکلیف سپیدرود مشخی می شود.(ویدیو)

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 2:28 بامداد سه شنبه به پایان رسید. در انتهای این برنامه با شرکت یک میلیون و 973 هزار نفر در نظرسنجی، گل علی علیپور با 48.8 درصد به عنوان برترین گل نیم فصل انتخاب شد.

اختصاصی

نظرات ۲۷

 • سردار

  حالا ما هیچی نمیگیم...چراگزینه بهترین گل برای استقلال شده ششم؟؟؟
  بدون شک سری نهفته در این شش

  • Mohammad 6+4=ss

   هیچ سری نهفته نداره؛ چون عالم و آدم میدونن که عدد 6 مختص به استقلالی هاست،
   تازه برن خدا رو شکر کنند، چون غریبه ها که از جریانش خبر ندارن فکر میکنند 6تقلال متخصص در 6تا گل زدنه!!! ولی از اصل جریان خبر ندارن....
   اینو گفتم که به 6تایی شدن افتخار کنند/.....

  • آبتین

   گل ولش کن
   طاهری : آقای هدایتی گفت 30% قرارداد همه بازیکنا میده
   هدایتی: من 19 میلیارد دادم مثال (برای امیری 700 میلیون دادم)
   پرسپولیس شد بالای 60 میلیارد
   امیری شد بالای 2 میلیارد
   من اگه هوادار پرسپولیس بودم از هفته بعد تو آذادی به جای فردیاد برانکو برانکو فریاد هدایتی هدایتی سر میدادم

  • سرور پرسه پولیسیا

   در جواب مجتبی
   دوست عزیز یا شما فوتبال نگاه نمی کنید یا تی ویتون فوتبالو یه شکل دیگه نشون می ده.
   برید یه نگاه به گلای این فصلتون بندازید ببینید چند درصد گلاتون از روی سانتر بوده؟؟؟
   در حالی که باشگاه بزرگ تاج آسیا امسال حتی یک گل هم از روی سانتر نزده...
   به آمارهای بی ارزشتون ننازید چرا که وقتی ما رکورد می زدیم که دو تیم بزرگ مثل سپاهانو تراکتور و یه تیم سایه پشت سرمون مثل ذوب آهن توی کورس قهرمانی بودند.
   از شرایط موجود که سه تیم بزرگ فوتبال ایران تضعیف شدند به نحو احسن استفاده کنید چون با برگشت بزرگای فوتبال ایران دیگه جایی براتون باقی نمی مونه.
   بدون رقیب رفتید صدر جدول دارید خوش می گذرونید
   یکم فکر کنید...

  • پرستو

   قرمزا دشمن ابدی ما هستن. همین

 • افشار

  خدایی گل علی پورکجاش قشنگه
  جالبه که بیشترین رای هم میاره
  چون تعصب حای عقل تصمیم میگیره
  ادمین لطفا

  • Hasan

   داداش مگه گل قربانی قشنگه ...سوتی ردوازبان حریف!!!
   در ضمن برو قشنگ ببین چه پاسکاری قشنگی کردن و گل زدن
   گل روی چند پاس یک و دو زده شد

  • ...

   افشار جان
   دلیل انتخاب این گل پاسکاری زیبای اون قبل از به ثمر رسیدن گل هستش...
   نه حرکت انفرادی که از هر 100 تا شوت یکی میتونه اونجوری ک قربانی زد گل بشه...

  • ج بالایی

   شماکارتیمی گل علیپورراببین

  • mojtaba

   گل تاکتیکی بود
   البته
   از کسی که استقلالی باشه ای حرف بعید نیست
   تیمی که استراتژیش سانتره نباید از طرفداراش توقع تاکتیک شناسی داشت

  • مهدی

   خدایی کار پرسپولیس قبل گل علی پور قشنگ بود ولی با گل علی قربانی قابل مقایسه نیست من نه استقلالی ام نه پرسپولیسی

  • کاج کبیر

   بابا ولش کنین یه چیزی گفت بگه یه چیزی حالیشه

 • حمید

  یک طرفه متهم کردن قهرمانی وسایرین غیرمتصفانه است. هر دوکارتی مه به سامره داده شد درست بود. طبق قانون وقتی داور سوت میزند بازیکن ننیتواند شوت بزتدواگه زد کارت دارد اینکه نشنیدم رو هرکسی میتونه ادعاکنه.اینکه اون آقای استقلالی بشینه با قاطعیت بگه الکی اخراج‌کرد درست تیست.

  • زانيار

   داداش به حرفاي اول اون اقا دقت كن : پسرم از بارسلونا پيشنهاد داشت :)
   به حرفاش فقط بايد يك لبخند مليح نشون بدي :)

  • استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره

   این که مجاهد بازیکن خوبی بود و میتونست پیشرفت کنه تردیدی وجود نداره اما اینکه این اقای ار بارسا پیشنهاد داشت و بعد از محرومیت در فوتبال ایران تقربیا محو شد خودش خلاف این ادعا محسوب میشه این اقا در فوتبال ایران محروم شد محرومیتش هم براساس قانون فیفا نبود ایشون اگر اینقدر پیشنهاد خوبی داشتند برای رفتن اصلا مانع نداشتند توی اروپا بازی کنند کسی هم از تیمی مثل بارسا پیشنهاد داره قطعا از تیم های درجه دو اروپا هم پیشنهاد داره
   به هر حال حرف خیلی زیاد توی این چند سال هم خیلی مدعی پیشنهاد از بوندیسلیگا داشتند یا ایتالیا ولی هیچ کدوم محقق نشد

 • حامد

  سپاهان در کنار پرسپولیس زیباترین بازیها را ارائه میدهد ولی بدشانس ترین ( توهربازی لااقل دوتا تیرمیزنه)وبد دروازه بان ترین تیم لیگه.قهرمانی با حریفان قدر ودراوج میچسبد. به امید اوج‌گیری سپاهان واستقلال‌.

  • سپاهان هتریک‌قهرمانی

   مابه عنوان هوادار از سپاهان هیچ وقت ضد فوتبال وبازی تدافعی نمیخواهیم حتی اگر ببازیم. بعضی ازین بازیها را میتوانستیم با بحرینی بازی تمام کنیم.ولی سپاهان همیشه فوتبال بازی میکند وبالاخره به نتیجه میرسد بااحترام به تیمهای خوب پرسپولیس واستقلال.

 • حامد

  آقای طاهری آقای هدایتی پول رو برای گولچ داده بود شمام برای همین گرفتی شما یه ساعت حرف زدی نگفتی چرابش ندادی.اگه شما اینقدر درستی چرا محکوم میشی؟برای پول گرفتن هدایتی خوبه ولی برای جواب دادن حاضر نیستی روی خط باش حرف بزنی؟

  • سعید

   والا تا جایی که ما دیدیمو بی تعصب قضاوت کردیم طاهری خیلی خوب جواب داد. شما میفرمایین پولی که هدایتی برای گولج داده رو باید همون موقع تمام کمال بهش پرداخت کنند بعد بقیه بازیکنام 0 درصد رقم قرارداد بگیرند مثلا؟ واقعا من نمیفهمم صحبت شما همینه؟؟ اون وقت این تو هیچ منطقی میگنجه؟؟ این که مدیریت مدل هدایتی میشه. خدا خیر بده به این طاهری که دست امثال این آدمو از دخالتای بیجا قطع کرد. شما هوادارا هم یه ذره منطقی باشید.

 • علیرضا م.

  طاهری دائم میگه وکلا وکلا! وکلا قوانین رو بهتر می دونن!
  آقا اگر این وکلا خوب بودن که شما توی قضیه طارمی محکوم نشده بودی!!! :)

 • FaTeMeH تا ابد قرمز

  دارین چ بلایی سر پرسپولیس میارین وااااییی خدا.... تنها کاری که مدیرای ما بلد نیستن مدیریته چرا اینقد هوادارا رو زجر میدین آخه بابا گند زدین به باشگاه یعنی اعصابم خورد شد

  • زانيار

   اقاي طاهري هفته ديگه تو برنامه توضيح ميده

  • ارتش سرخ

   خودت به حاشیه نبر

 • تیـــــم مــــلی 99

  از حرفای کفاشیان و آصفی برداشت من این بود که AFC اینها را گول زده و در واقع فریب خورده اند و برگه ای را امضا کرده اند که نفعی برای ما نداشته در فریب خوردن اینها من شک ندارم به زبان دیگه گولتون زده اند

 • ایرانی

  200 هزار یورو از بنده خدا گرفتن بعد 30 هزار تا به بازیکن دادن. این اسمش چیه؟ اونایی که دکتر دکتر میکردند کجان الان؟
  خدا رو شکر طاهری رفت. اون ترکاشوند و دار و دستش هم رو بیرون کنید هرچه زودتر.

 • babak

  این آقای هدایتی , این پولها رو از کجا میاره؟
  سالی چند میلیارد تومن داره به پیروزی کمک میکنه.
  اداره مالیات کجاست؟؟

برچسب ها