فن خال: منچستریونایتد مورینیو کسالت آور بازی می‌کند و پسرفت کرده است

فن-خال-منچستریونایتد-مورینیو-کسالت-آور-بازی-میکند-و-پسرفت-کرده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - فن خال معتقد است منچستریونایتد تحت نظر مورینیو بازی کسالت باری را ارائه می کند.

به گزارش وبسایت نود، لوئیز فن خال سرمربی سابق منچستریونایتد، طی مصاحبه ای جنجالی عنوان کرده منچستریونایتد مورینیو بازی ملال آورتری را به نسبت تیم خودش ارائه می کند. فن خال در فصل آخر حضورش در منچستریونایتد به خاطر ارائه بازی های کسل کننده، بارها مورد انتقاد قرار گرفت و در نهایت در تابستان 2016 شغلش را از دست داد و مورینیو جایگزین وی شد. فن خال درباره تاکتیک های دستیار سابقش، چنین نظری دارد:

اگر از من بپرسید، در یونایتد چگونه کار کردم؟ با توجه به شرایطی که در آن کار می کردم، می گویم بهترین سالم بود. ما فوتبالی کاملاً درست را ارائه می کردیم که البته در انگلیس مورد تحسین نیست. اکنون با مشاهده یونایتد باید بگویم، ان ها فوتبالی کاملاً کسل کننده تر را به نمایش می گذارند ولی مورینیو بابت این فوتبال، مورد انتقاد قرار نمی گیرد. ترجیحم این است بازی سیتی را ببینم، باید در ترکیب تیم خود کیفیت داشته باشید و مشخصاً سیتی بازیکنان بهتری دارد. چیزی که یونایتد اکنون ارائه می دهد، یک فوتبال دفاعی است، من همیشه فوتبال تهاجمی ارائه می کردم، مدرکش هم رقبایی بودند که اتوبوس پارک می کردند. آن ها اکنون این کار را نمی کنند چرا که مورینیو خیلی دفاعی بازی می کند.

فن خال در این مصاحبه اش هم بار دیگر از وودوارد به خاطر شکل برکناری اش انتقاد کرد و معتقد است مدیراجرایی یونایتد باید پیش از کنار گذاشتن وی، با او صحبت می کرد.

1878

اختصاصی

نظرات ۱۲

 • حسن

  کاملا درست میگه

  • V

   موافقم باهاش.فن خال حداقل کاری که کرد کلی بازیکن جوان و آینده دار معرفی کرد.فن خال دفاعی بازی نمیکرد و کسالت آور بودنش واسه این بود که نمیتونستن گل بزنند.

 • nasser

  جوک سال
  هرجور به قضیه نگاه میکنم توجیهی جز حسادت و سوزش نمبینم

  • محمد غیر سرخابی فقط نساجی

   ی نگاه ب بازیکنایی ک فن خال داشت و بازیکنایی ک مورینیو داره بندازی بد نیست این کجا و آن کجا این دوسال ک مورینیو اومد کلی بازیکن تراز اول خرید ب نظرم فن خال با این بازیکنا نتیجه بهتر از مورینیو می‌گرفت تیمشم قشنگتر بازی میکرد

  • amir

   مثل این می مونه که منصوریان بخواد از کار شفر ایراد بگیره

  • بارسلونا❤

   خخخ جوک سال خودتی ..

   فرگوسن کبیر که همه منچستریونایتد رو با نام اون میشناسن ، از مورینیوی بدبخت سوزش داره و حسودیشو میکنه ؟

   منچستر یونایتد فرگوسن یکی از بهترین تیمهای تاریخ بود

   حالت خوب نیست دادا :))

  • saeed

   از روی عکس که میتونی بفهمی حداقل این فنخال هست نه فرگوسن :)))))

 • علی

  آره صد در صد موقعی که تو مربی تیم بودی هر هفته از شدت هیجان صدتا صدتا هوادارای تیم سکته میزدن. اگه مورینیو از نظر فلسفه باشگاه مربی بدی برای یونایتد باشه تو مربی بدتری برای تیم بودی

 • 77

  اره .بازی های صفر صفر . پاس کاری تو خط دفاع . خرید دی ماریا . فالکائو . اشنایدرلین . منفیس دیپای از شاهکارهای توئه . منچستر حداقل الان لیگ قهرمانان بازی میکنه . اگه قرعه سخت نخوره دور بعد. احتمال زیاد تا 4 تای اخر میاد .

 • bahram

  مورینیو با این همه بازیکن خوب منچستر را نابود کرده و بازیهاش خیلی کسالت آوره

 • علی

  نه تیم تو نه تیم مورینیو به پای بازیهای زمان فرگوسن نمیرسه
  ولی الان خیلی بهتر از زمان فن خال هست

 • محمد((آریا))

  نه تو خوب بازی میکردی .همش باخت کاندید سقوط شده بود یونایتد.مشکل مورینیو نبودن زلاتان بود که برطرف شد

برچسب ها