پورموسوی: هنوز صحبتی با بیت‌سعید نکردیم

پورموسوی-هنوز-صحبتی-با-بیتسعید-نکردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: تا به حال صحبتی با حسن بیت‌سعید نکردیم، منتظر باشگاه هستم تا ببینیم چقدر می‌توانیم برای جذب بازیکن هزینه کنیم.

به گزارش وب سایت نود، فولاد خوزستان در هفدهمین دوره لیگ برتر با هدایت سیدسیروس پورموسوی پا به مسابقات گذاشت. قرمزپوشان خوزستانی تا به اینجا عملکرد خوبی داشته‌اند و با کسب 27 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفتند.

پورموسوی در مورد شرایط این تیم در نیم فصل اول صحبت‌های زیر را انجام داد:

* به طور صددرصد به خواسته‌مان در نیم فصل اول رسیدیم

وی در مورد اینکه آیا از نتایج تیم در نیم فصل اول رضایت دارند، عنوان کرد:‌ خدا را شکر به چیزی که می‌خواستیم به طور 100 درصد رسیدیم. شاید در برخی مسابقات برد را با تساوی عوض کردیم ولی در نیم فصل اول به اهدافمان رسیدیم. در چارچوب سیاست‌های باشگاه عمل کردیم. بازیکنان جوان و بومی را بازی دادیم و خوشبختانه آکادمی به چشم آمد. مربیان آکادمی سال‌ها زحمت می‌کشند و بازیکنان خوبی را پرورش دادند.

* ورزشگاه اختصاصی فولاد خیلی کار دارد

سرمربی فولاد در مورد اینکه چه زمانی دیدارهای خود را در ورزشگاه اختصاصی برگزار می‌کنند، گفت: این ورزشگاه هنوز کار دارد. چند وقت یکبار به بازدید ورزشگاه می‌روم و چند گروه در آنجا کار می‌کنند. اینطور نیست که کار خوابیده باشد اما هنوز کارهای زیادی باقی مانده است.

* به چند تن از بازیکنان گفتم بمانند ضرر می‌کنند

وی در مورد اینکه آیا در فولاد لیست مازاد دارند، اظهار داشت: 2 جای خالی داریم و با چند تن از بازیکنان هم صحبت کردیم. چرا که حیف است در تیم به آنها بازی نرسد و از این مسئله ضرر کنند. به آنها گفتم اگر به تیم دیگری بروند و بازی کنند بهتر از این است که روی نیمکت بنشیند. تلاش ما این است که تیم خودمان را تقویت کنیم. سطح توقع از ما بالا رفته است. با توجه به اهدافمان آهسته آهسته حرکت می‌کنیم. ما تیم را اول فصل اقتصادی بستیم. نباید از ما خیلی توقع داشته باشند. می‌خواستیم تیمی بسازیم که هواداران لذت ببرند و حریف قابل احترامی باشیم. با توجه به خرید برخی تیم‌ها در اول فصل و مذاکراتی که الان انجام شده و می‌شنوم چه قیمت‌هایی مطرح می‌شود کار بسیار سخت است. با این قیمت‌ها به خودم می‌گویم ما کجای کار قرار داریم. کار بسیار سخت شده اما با توجه به تلاش بازیکنان این امید را داریم تا عملکردمان بهتر شود.

* هنوز صحبتی با بیت‌سعید نکردیم

پورموسوی در مورد بحث جذب حسن بیت‌سعید تصریح کرد: تا به حال صحبتی انجام نداده‌ایم. باشگاه هنوز به ما اعلام نکرده برای جذب بازیکنان جدید وارد مذاکره شویم. تلفنم را امروز روشن کردم. 4 روز به استراحت پرداختم چرا که واقعا نیاز به استراحت داشتم. باید با باشگاه صحبت کنم تا مشخص شود چند بازیکن می‌توانیم بگیریم و چقدر می‌توانیم هزینه کنیم. قیمت هایی را شنیدیم که واقعا تعجب‌آور است و در این شرایط نمی‌توان رقابت‌ کرد. تیم‌هایی که پیشنهاد‌های میلیاردی می‌دهند بعید است بتوانند این پول را پرداخت کنند.

* اولویت ما جذب بازیکن بومی است

وی در مورد اینکه آیا بیت‌سعید مدنظر فولاد قراردارد، گفت: اگر بتوانم بازیکن جذب کنم اولویت با بازیکنان بومی است. اسم بازیکن خاصی را نمی‌بریم چرا که بازیکنان الان قرارداد دارند. اگر کسی را بخواهم جذب کنم اولیت با بازیکنان بومی است. در نیم فصل دوم بازیکنی باید بگیریم که به لحاظ آب و هوایی سازگاری داشته باشد. اگر بازیکنی بیاوردم که با شرایط خوزستان آشنا نباشد تا او بخواهد خودش را تطبیق دهد، فصل تمام شده است. این فرصت در ابتدای فصل هست اما در نیم فصل دیگر این فرصت وجود ندارد. اینکه می‌گویم بازیکن بومی به این دلیل است. باید بازیکنی بگیریم که با فرهنگ خوزستان، شرایط آب و هوایی و ... آشنا باشد.

* از مبالغ پیشنهادی رقیبان ترسیدم

سرمربی فولاد در مورد اینکه آیا به کسب سهمیه فکر می‌کند، خاطرنشان کرد: صحبت از این موضوع بسیار سخت است. مطمئن باشید ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. اینکه ما چه جایگاهی خواهیم داشت بسیار سخت است. وقتی می‌شنویم رقیبان چه خرید‌هایی می‌خواهند انجام دهند و چقدر قصد هزینه کردن دارند می‌ترسیم. شنیدیم پول‌های میلیاردی به بازیکنان پیشنهاد می‌دهند. برخی می‌خواهند کل تیم را تغییر دهند و 5-6 بازیکن جذب کنند. اعلام شده هر تیم می‌تواند 6 بازیکن جذب کند و از 3 سهمیه بازیکن آزاد هم بهره ببرد. تعداد بازیکنان محدود هست اما تیم‌هایی که توان خرید دارند، می‌توانند تغییرات زیادی در جدول ایجاد کنند. تلاشمان را دو برابر می‌کنیم اما قولی نمی‌دهیم که به بازیکنان فشار وارد شود.

* در کیش یک بازی دوستانه انجام می‌دهیم

پورموسوی در مورد اینکه قصد دارند به اردوی کیش بروند، گفت: 24 آذر به کیش می‌رویم و در آنجا 3 جلسه تمرین می‌کنیم و یک بازی دوستانه مقابل سپاهان برگزار خواهیم کرد.

* بر اساس بودجه باشگاه هزینه کردیم

وی در رابطه با شرایط مالی باشگاه، عنوان کرد:‌ باشگاه در ابتدای با توجه به بودجه‌ای که دارد هزینه‌ها را مدنظر قرار می‌دهد و بر اساس آن عمل می‌کند. ما تیم را بر اساس توان باشگاه بستیم و خریدهایی کردیم که باشگاه پول بازیکنان را به موقع پرداخت کند. اگر می‌خواستیم قیمت‌ها را بالا ببریم باشگاه به مشکل بر می‌خورد اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاد. جو تیم بسیار خوب است. کادرفنی، مدیرعامل و هیأت مدیره اتحاد خوبی دارند و بازیکنان بدون مشکل کار خود را پیش می‌برند.

 

2051

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها