تاج: همه دستگاه‌ها برای حمایت از تیم ملی وارد گود شده‌اند

تاج-همه-دستگاهها-برای-حمایت-از-تیم-ملی-وارد-گود-شدهاند

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: براي موفقيت در جام جهاني همه بايد همفكري كنيم. اين تيم متعلق به فدراسيون فوتبال نيست بلكه به يك كشور و ملت تعلق دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت:‌ از وزارت ورزش و شخص وزیر بابت اولویت دادن به تیم های ملی فوتبال و حمایتشان تشکر می کنم.

رییس فدراسیون فوتبال فوتبال افزود: برای موفقیت در جام جهانی همه باید همفکری کنیم. این تیم متعلق به فدراسیون فوتبال نیست بلکه به یک کشور و ملت تعلق دارد. به همین دلیل این موضوع به صورت ملی دیده شده و همه دستگاه های اجرایی جهت حمایت از تیم ملی فوتبال وارد گود شده اند و برای برنامه ریزی در این خصوص همفکری انجام شد. امیدواریم منابع مورد نظر هم به زودی تامین تا برنامه های سرمربی تیم ملی اجرایی شود.

تاج افزود: همچنین در این نشست در مورد بلیت فروشی و اعزام افراد مختلف به جام جهانی و همکاری با آژانس ها تصمیماتی اتخاذ و بنا شد بر اساس آن در آینده جلسه ای بین فدراسیون فوتبال، سازمان گردشگری و وزارت ورزش برگزار شود تا موارد نهایی در این خصوص تصویب شود.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب صالحی امیری به عنوان خبره ورزشی توسط کمیته ملی المپیک گفت: دوره ای که صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش بود اتفاقات بسیار خوبی افتاد و من این انتخاب را بسیار مثبت می دانم و از آن حمایت می کنم.

 

2051

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات ۲

  • فقط کیروش - همین و بس

    همه حاضر به همکاری هستند به جز برانکو(فرگوسن ایران!!!!!). آخه این فرد بهتر از کیروش میدونه و بازیکنانش بهتر بازیکنان اسپانیا و پرتغال هستند.
    هر کس به تیم ملی پشت کند خیانتکار محسوب میشود.

  • کیروش یه دنیاست

    این حمایتها باید واقعی باشد و ظاهری و از روی چاپلوسی نباشد. رسانه ها مدیران فدراسیون نقش اساسی در این حمایت دارند و نباید اجازه دهند تیم و کادر فنی دچار کمترین تنش شوند .

برچسب ها