رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال: شرکت نکردن مجتبی جباری در تمرین استقلال با یک پیامک حرفه‌ای نبود

رئیس-کمیته-انضباطی-باشگاه-استقلال-شرکت-نکردن-مجتبی-جباری-در-تمرین-استقلال-با-یک-پیامک-حرفهای-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال گفت که هافبک شماره ۸ این تیم به دلیل مصاحبه علیه مدیران باشگاه جریمه شده است.

به گزارش وب سایت نود، جواد گودرزی درباره پرونده مجتبی جباری در کمیته انضباطی باشگاه استقلال اظهار داشت: جباری دو پرونده در کمیته انضباطی باشگاه دارد. نخست اینکه در زمان قراردادش علیه مدیران باشگاه صحبت کرده، دوم اینکه در تمرینات حضور نداشته است. پرونده اول رسیدگی شده و رأی آن را صادر کرده‌ایم و مدیرعامل باشگاه باید آن را ابلاغ کند. ضمن اینکه جباری در جلسه کمیته انضباطی شرکت نکرده که عدم رسیدگی به پرونده خودش تخلف است و می‌تواند پرونده سوم برای این بازیکن باشد.

وی در مورد اینکه مجتبی جباری گفته پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه از طریق پیامک به او اعلام کرده در تمرینات شرکت نکند و چطور عدم حضور او را غیبت در تمرینات اعلام کرده‌اند، گفت: جباری اشتباه می‌کند. او بازیکن حرفه‌ای است و همانطور که حرفه‌ای بازی می‌کند، رفتارش نیز باید حرفه‌ای باشد. حرفه‌ای‌گری این نیست که با پیامک در تمرین شرکت نکند. اگر در تمرین حضور پیدا کرد و دو سه جلسه او را راه ندادند، می‌تواند در جلسه بعدی شرکت نکند. ضمن اینکه اینطور که شنیده‌ام بارها از سوی باشگاه با ایشان تماس گرفته شده که جواب نداده است.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: اگر جباری دفاعی دارد، به کمیته انضباطی بیاید، شاید حق با او باشد. جباری به فدراسیون فوتبال رفته و به ارکان قضایی شکایت کرده است. ارکان قضایی فدراسیون باید آرای صادره از سوی باشگاه را لحاظ کنند. جباری ظاهرا مبلغی از قراردادش را هم طلب کرده، در صورتی که او در تمرینات شرکت نکرده و مبلغی را هم باید پس بدهد. اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خودشان حقوقی و فوتبالی هستند و باید رأیی بدهند که حق کسی ضایع نشود.

گودرزی ادامه داد: رأی پرونده نخست جباری را صادر کرده‌ایم و مدیرعامل باید آن را ابلاغ کند. رأی پرونده دوم نیز تا هفته آینده آماده خواهد شد. جباری باید حرفه‌ای‌گری را رعایت کرده و به باشگاه احترام بگذارد. او اگر دفاعیاتی دارد، به کمیته انضباطی بیاید.

وی در خصوص اینکه چه رأیی برای پرونده مصاحبه‌ او علیه مدیران باشگاه صادر شده است، به تسنیم گفت: ما به دنبال محروم کردن بازیکن نیستیم. چند نوع مجازات داریم، توبیخ غیر درج در پرونده، توبیخ درج در پرونده، جریمه مالی و محرومیت. افراد دیگری هم داشتیم که در مدت زمان قراردادش علیه ارکان باشگاه صحبت کرده و جریمه‌اشان کردیم. این تخلف است که بازیکن در زمان قراردادش علیه ارکان باشگاه صحبت کند. ما برای جباری جریمه در نظر گرفته‌ایم و اگر مدیرعامل خواست میزان جریمه را اعلام خواهد کرد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۰

 • جواد

  من پرسپولیسی هستم و یه جا از حرف اقای جواد گودرزی گفته: جباری باید میرفته سر تمرین و اگه دو سه جلسه او را راه ندادند میتونست تو جلسه بعدی شرکت نکنه. این حرف یعنی چی ؟؟جباری بازیکن کوچیکی برای استقلال نیست که دو سه بار بره بعد راش ندن.
  تازه بیشتر ساعت و روز تمرین از طریق پیامک به بازیکنان باشگاها اعلام میشه .
  چرا وقتی جباری به سازمان شکایت کرد این حرفها رو میزنین و تا حالا باشگاه ساکت بود و از جباری شکایت نکرد ؟؟؟ معلومه یه جای باشگاه میلنگه.

 • شاهین

  خجالت بکشید. آویزون های فوتبال شمشیر رو برای استقلالی های واقعی از رو بستند.

 • مستاجر خدا

  چه جور ما پرسپولیسی ها همه میدونستیم این انتقال شکست میخوره
  ولی خود مسئولین استقلال و جباری نمیدونستن؟
  چرا بازیکن های ایران با غرور خدافظی نمیکنن؟
  همه بزرگان پرسپولیس هم بد رفتن

 • توفان

  به نظر میاد عالی جنابان هنوز در دوران پارینه سنگی زندگی می کنند و تکنولوژی ها و روش های ارتباطی حدید را به رسمیت نمی شناسند، حتمن باید برگ گاغدی با مهر برجسته باشد! پیامک بی اعتبار است حتا اگر از سوی مدیریت باشد! از شخصیت جباری بگذریم، چنین شخصیت هز بازیکن را به بازی گرفتن شرم اوره! به محل تمرین بیاید تا جلویش را بگیرند! و بعد از دو سه بااااااااار می تواند اعتراض کند/ ایشان از احترام و شخصیت هر کس چیزی سر درمیاورد!در اخر برای اگاهی ایشانیاداوری کنم حتا در تیم چلسی، کوتته با پیامک به کاستا اعلام کرد نیازی به او نیست و فکر تیم دیگر کند!

 • امیرحسین

  این بلاتکلیفی که همه شاهدش بودند و زمان زیادی هم بود، بعید می دونم یک طرفه بوده باشه. من فکر می کنم هواداران به شدت علاقمند هستند که نکات تاریک این مساله شفاف بشه، الان اینطوری شده که هر کاسه کوزه ای هست بر سر جباری شکسته فعلا . واقعا جا داره فردوسی پور ورود خاصی کنه به این مساله .

 • سعید

  اقای پندار توفیقی التماس میکنیم از این باشگاه بورو اقای افتخاری تمنا میکنیم استعفا بده. بخدا به پیر به پیغمبر حتی یک دونه از هودارا از شما راضی نیستن برای چی موندین؟ برید تا احلش بیاد سر کار. دوسال زور زدین نشد از این به بعد هم نمیشه برید تا حاجیمون بیاد

 • mehrab

  واقعا شورشو این جباری در آورده آقایان هوادار سنگ ایشون رو اینقدر به سینه نزنید و امیدوارم شفر به هیچ وجه اجازه نده ایشون بیاد و همون بهتر ایشون بره تیم مشکی پوشان خدای حاشیست دور بودنش از تیم هم بازم واسمون حاشیه درست میکنه ..

  • سلطان

   دوست عزیز فکر میکنم شما باید به روانپزشک مراجعه کنید جایی که حق و حقوق مظلوم در میون هستش شما دنبال چی هستی؟
   جام جعلی؟ مال شما چندتاشو میخای ؟
   برو منیریه هرمدلشو بخای هست چندتاشو بخر دست از هواداری بردار.....برادر وجود امثال شما فوتبال مارو به اینجا رسونده .....از شما عذر میخام ولی واقعیت همینه.....با این رفتارها با امثال جباری هست که هیچ بازیکن درست و حسابی حاضر نیست بیاد استقلال

 • HeSsam

  اینا خیلی باحالن خودشون اس ام اس میدن میگن نیا بعد میگن چرا نیومدی اس ام اس نشد دلیل :| احیانا اقای توفیقی این وسط نباید بیاد تو اون کمیته بگه چرا با اس ام اس به بازیکن گفتی نیا واین غیر حرفه ای گری نیست؟؟ قشنگ معلومه از مدیر عامل خط میگیرن البته بایدم بگیرن صندلیشون وابسته به همین بله قربان گفتن ها هستش ههه!!

 • سلطان

  آقای گودرزی شما که دم از حرفه ای گری میزنی اصلا میدونی حرفه ای گری چی هست؟شما دروغگویی رو با حرفه ای گری اشتباه گرفتی برادر....عالم و آدم بلایی رو که سر جباری آوردید رو میدونن بعد شما میگی جباری تو تمرینات شرکت نکرده؟واقعا خجالت آور و شرم آوره....به چه قیمتی با خودتون واعتبار استقلال بازی میکنید...اولین افرادی که باید به کمیته انظباطی بیان خود شما و افتخاری و دارودستتون هستن....امیدوارم کمیته انظباطی مستقل باشه وحق امثال جباری رو که تمام جوونی وزندگیشو وقف استقلال کرده رو ازتون بگیره فقط امید وارم اونقدر مرد باشید که خودتون دست از سر فوتبال برداریدو برید سر کاری که لااقل بلد باشید!!!!!
  کمیته انظباطی امیدوارم عدالتو اجرا کنید
  ادمین ازت خواهش میکنم بچاپ.....نشون بدید عادل هستید

برچسب ها