پل پوگبا: از رئال مادرید پیشنهاد داشتم ولی قلبم برای منچستریونایتد می‌تپد

پل-پوگبا-از-رئال-مادرید-پیشنهاد-داشتم-ولی-قلبم-برای-منچستریونایتد-میتپد

وبسایت رسمی برنامه نود - پل پوگبا درباره رد پیشنهاد رئال مادرید صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا کارش را از رده های سنی منچستریونایتد آغاز کرد ولی در سال 2012 الدترافورد را ترک کرد و راهی یوونتوس شد، در شرایطی که در تابستان 2016 این بازیکن به رئال مادرید لینک شده بود ولی در نهایت ترجیح داد به منچستریونایتد بازگردد، پل پوگبا درباره علت این تصمیم چنین گفته است:

راستش را بخواهید، در آن زمان، رئال مادرید نزد من آمد و پیشنهادی ارائه کرد، پیشنهاد منچستریونایتد هم روی میز بود. اما حسی درونی به من می گفت به الدترافورد برگردم، از درون قلبم آن را حس می کردم. نمی دانم چرا و نمی دانم چطور پیش آمد ولی این کار را انجام دادم و از انجامش، پشیمان نیستم. من هیچوقت از تصمیماتم پشیمان نمی شوم. برای یک دلیل به منچستریونایتد آمده ام تا این تیم را به جایی که به آن تعلق دارد، برسانم. مطمئنم که می توانیم این کار را بکنیم. تمام تلاشم را برای رسیدن به این مهم می کنم. ما می خواهیم جام کسب کنیم.

پل پوگبا درباره همکاری با ژوزه مورینیو هم چنین گفت:

او واقعاً خاص است، مورینیو سبکی خاص برای شروع بازی، برای صحبت با بازیکنان و صحبت با رسانه ها دارد. او واقعاً خاص است. مورینیو من را تهییج می کند، او کسی است که به من اعتماد دارد، من را در بازی لیگ قهرمانان، به عنوان کاپیتان به زمین فرستاد. بنابراین می توانم ببینم که به من باور و اطمینان دارد.

1878

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • wolf

  اخراج احمقانه تو باعث باخت در داربی شد

 • Mm

  درسته تو کشور ما رئال یا بارسا بیشترین طرفدار رو دارن ولی تو جهان بیشترین طرفدار رو منچستر یونایتد داره. و جالب تر اینکه تو انگلیس بیشترین طرفدار رو آرسنال داره

  • بارسلونا❤

   بارسا تو اروپا بیشترین طرفدارو داره ...

   منچستریونایتد تو آسیا خیلی طرفدار داره مخصوصا کشور چین ..

 • زانيار

  كار خوبي كردي . رونالدو هم تو يونايتد رشد كرد

 • ارتش سرخ قم

  آفرین پوگبا بایدم همین انتخاب رو میکردی
  به پرطرفدارترین و محبوب ترین تیم جهان اومدی
  درسته رئال بزرگه ولی منچستر یونایتد جیز دیگه اس
  عشق است منچستر یونایتد پرسپولیس و هواداراش

 • مهرداد

  خدا رو شكر همون رفتي اونجا رعال به هافبك فانتزي نيازي نداره چون بهترين هافبكاي دنيارو داره

 • علی

  منچستر اینجور بازیکنهارو لازم داره بازیکن هایی که قلبشون برای تیم بزنه. امیدوارم گریزمان هم امسال یا سال بعد بیاد که هم رفیق پوگبا هستش و هم الگوش بکس بوده

 • فيفا

  نه تنها قلب تو كه قلب ميلياردها انسان بخاطر يونايتد ميتپه.... همونجور كه قلب ميليونها ايرانى واسه پرسپوليس ميتپه... هر دو تا تيمو عشق است..

 • بارسلونا❤

  من‌یونایتد باشگاه مردمیه ...

  کارت درست بود

 • مهران

  هواداران یونایتد هم پوگبارو دوست دارند او یک یونایتدی اصیل است

برچسب ها