نخستین واکنش مورینیو به اتفاقات پس از دربی منچستر

نخستین-واکنش-مورینیو-به-اتفاقات-پس-از-دربی-منچستر

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد درباره حواشی پس از دربی منچستر صحبت کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در نشست خبری امروز خود درباره حواشی پس از دربی منچستر که جنجال زیادی به پا کرده صحبت کرد. 

مورینیو به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:

تنها چیزی که می توانم بگویم این است که همه چیز به تفاوت و گوناگونی در بعضی مسائل بستگی داشت. تفاوت در رفتار و تفاوت در آموزش. حرف دیگری برای گفتن ندارم.

مورینیو همچنین درباره واکنش تیمش به شکست در دربی گفت: 

همیشه پس از شکست از انگیزه بیشتری برای کسب برد در بازی بعدی برخوردار هستید. هیچ کس نمی خواهد در دو بازی پیاپی شکست بخورد. زمانی که شکست می خورید می خواهید در بازی بعدی پیروز شوید. ما مقابل چلسی باختیم و در بازی بعدی انگیزه بیشتری برای کسب برد داشتیم. چلسی این هفته باخت و مطمئنا از انگیزه زیادی برای بازگشت به روند پیروزی برخوردار است. ما بازی به بازی پیش می رویم. فصل پیش تا اینجا هفت و یا هشت امتیاز کمتر داشتیم و مقابل بورنموث در خانه متوقف شدیم. امسال کمتر باختیم و می خواهیم نتیجه بهتری مقابل بورنموث بگیریم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • man.utd

  هنوز بازیهای زیادی مونده و میتونیم قهرمان بشیم ، البته به شرط افت سیتی که شانسی صدر جدوله

  • jd.dri

   "" مورینیو : تفاوت در رفتار و تفاوت در آموزش ""
   "" زلاتان : گواردیولا نابالغ ترین سرمربی است که می شناسم ""
   نتیجه : بازیکنان تحت امر سرمربی نابالغ در ورزشگاه رقیب و در کنار رختکن رقیب بجای سکوت و دلجوئی از رقیب شکست خورده ، سر و صدا و هیاهو راه می اندازند تا عقده گشائی کرده باشند !!!

  • Nasser

   ليگ برتر الان ديگه مثل زمان فرگوسن نيست
   اون موقع ارسن ونگرم قهرمان ميشد گهگاهي ، همين مورينيو دو سال پشت هم با اختلاف قهرمان شد ، الان فرق ميكنه اوضاع سختتر شده
   در ضمن مقصر اصلي مدير هاي باشگاه هستند كه بعد فرگوسن رفتن مويس و فنخال رو اوردن ، همون موقع ميدادن به مورينيو ، تيم رو برديد ته دره حالا تازه داره راه ميفته ، يهويي كه نميشه، منچستر سيتي تيم مدعي بود دادن دست گوارديولا ، اما يونايتد داغون بود

 • شاکی

  برو بابا ظرفیت شکست رو نداری. فکر می کنه جنگ جهانیه. یه بازی فوتباله دیگه. هر وقت باخت برنده ها باید ساکت بشینن غمباد بگیرن که آقا ناراحت نشه.

 • فيفا

  تو با تفكرات دفاعيت بدرد يونايتد نميخورى... اگه وقت كردى بشين بازى هاى يونايتد رو در زمان سر الكس ببين و يه ذره مربيگرى شجاعانه ياد بگير...

 • امید

  فقط بلدی سفسطه بافی کنی باخت به گردن بگیر تمام،تو همیشه در مقابل گواردیولا یک بازنده بودی و این حرص تو در میاره

برچسب ها