کونته: برای داشتن شانس قهرمانی باید همه بازی ها را ببریم

کونته-برای-داشتن-شانس-قهرمانی-باید-همه-بازی-ها-را-ببریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی چلسی همچنان شانسی برای قهرمانی تیمش در لیگ برتر قائل نیست.

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته پس از پیروزی شب گذشته ۱-۳ تیمش مقابل هادرسفیلد بار دیگر تاکید کرد چلسی شانسی برای رسیدن به منچسترسیتی در جدول لیگ برتر ندارد. 

کونته پس از بازی به BT Sport گفت:

فکر می کنم حقیقت را بر زبان آوردم. ما ۱۴ امتیاز کمتر از منچسترسیتی داریم. آن ها در ۱۵ بازی پیروز شدند و تنها در یک بازی متوقف شدند. ما در ۱۷ بازی ۴ بار شکست خوردیم. زمانی که تیم رقیب در همه بازی هایش پیروز می شود دیگر فکر کردن به قهرمانی خیلی سخت است. اینکه می گویند باید مثبت نگر باشید و نباید منفی فکر کنید مزخرف است. ما باید واقع بین باشیم. ترجیح می دهم حقیقت را بگویم تا یک دروغ زیبا. دوست دارم با شاگردانم و هواداران صادق باشم. این بدین معنی نیست که برای رسیدن به سیتی تلاش نمی کنیم اما برای قهرمانی باید در همه بازی ها پیروز شویم و منتظر افت بسیار شدید آن ها باشیم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • محمود

  واقعا چقدر اینا حرفه ای هستن و پولی که میگیرن واقعا حقشونه

 • F.lampard

  امید چیز خوبیه
  شاید بشه گفت بهترین چیزهاست
  و چیزهای خوب هرگز نمیمیرن

 • Chelsea fc

  ما بهت ایمان داریم دون آنتونیو
  شما همون مربیِ عشقی هستی که تو اولین فصل حضورت برامون با اقتدار جام آوردی و فینالیست اف ای کاپ شدیم باهات و جام رو هم با اشتباه فردی از دست دادیم.
  فقط ازت خواهش داریم که دیگه تمام انرژی رو روی چمپیونزلیگ بذار(سهمیه رو که خواه ناخواه میگیریم) چون همون سالی که قهرمان چمپیونزلیگ شدیم هم اتفاقا سیتی قهرمان انگلیس شد :)

 • فوتبالی **

  چلسی خیلی قشنگتر و زیباتر از زمانی که مورینیو بودش بازی میکنه و با جذب یک مهاجم خوب دیگر میتوانیم بارسا رو هم شکست بدیم

برچسب ها