گل‌محمدی: ای‌کاش عنایتی حرمت رفاقت چند ساله را حفظ می‌کرد

گلمحمدی-ایکاش-عنایتی-حرمت-رفاقت-چند-ساله-را-حفظ-میکرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به اظهارات رضا عنایتی واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، یحیی گل‌محمدی در واکنش به صحبت‌هایی که رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان علیه‌اش داشته است، گفت: عنایتی سال‌ها دوست و هم‌بازی من در تیم ملی بوده است و ما خاطرات خیلی خوبی در کنار هم داریم. از دیدن اظهارات او متعجب و متأسف شدم. من می‌دانم که عنایتی می‌تواند در مربیگری آینده درخشانی داشته باشد، اما نباید فراموش کند که احترام به همکار و رعایت اخلاق و ادب یکی از اولین اصول مربیگری در فوتبال است.

وی افزود: شایسته بود سرمربی مشکی‌پوشان ابتدا صحت ادعای خودش را بررسی کند و پس از آن چنین اظهارات تندی در خصوص این موضوع داشته باشد. ما به‌هیچ‌وجه نه پای هیچ بازیکنی نشستیم، نه توان مالی تطمیع بازیکنان سایر تیم‌ها را داریم و نه می‌توانیم به‌زور و اجبار بازیکنان تیم‌های دیگر را جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خاطرنشان کرد: در خصوص جذب رضا شربتی هم باید بگویم ما در پست دفاع چپ سه گزینه در لیگ برتر داشتیم که هر سه سرباز بودند. در نهایت شربتی را انتخاب کردیم، اما به‌هیچ‌وجه این‌طور نبوده که پای بازیکنی نشسته باشیم و از او بخواهیم سرباز شده و به اینجا بیاید، بلکه این تمایل خود بازیکنان بوده که دوست داشتند در تیم بزرگ و پرهواداری مثل تراکتورسازی بازی کنند.

گل‌محمدی در پایان گفت: شایسته نیست جواب هر توهین و لفظ نامناسبی را با ادبیات مشابه بدهیم، اما ای‌کاش‌ فراموش نکنیم که فوتبال بالا و پایین‌های زیادی خواهد داشت و همه ما عضو یک خانواده بزرگ هستیم. شاید بهتر بود عنایتی حرمت رفاقت چندساله را حفظ می‌کرد و ابتدا در تماسی با خود من حقیقت ماجرا را جویا می‌شد. اگر صحبت‌های من برای او قانع‌کننده نبود، می‌توانست چنین اظهارات و مصاحبه‌ای را مطرح کند. من فکر می‌کنم وی پیش از این‌که حقیقت ماجرا را دانسته باشد تصمیم عجولانه‌ای گرفت. به هر ترتیب من برای رضا عنایتی که همچنان دوست و همکار خوب من است، آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دوران مربیگری هم مثل دوران بازیگری موفق باشد.

 

2051

سایت تراکتورسازی

نظرات ۲۰

 • سرخ جامه

  تفاوت ادب و فرهنگ دو پیش کسوت از دو مکتب متفاوت

  • ايراني

   مكتب نصرتي و شيث

 • علیرضا

  جمع کن بابا ... بقیه تیما جوانگرایی میکنن شما مفت و مجانی میبرین تیم خودتون ...عنایتی داره حرف حق میزنه ...یعنی چی ؟؟تیم های دیگه جوانگرایی میکنن و هزینشو میدن تا بعد از یکی دوسال سود دهی داشته باشن بعد یه تیم نشسته فقط نگاه میکنه ببینه کدوم تیم بازیکن جوان با کیفیت پرورش داده همونو مفت و مجانی ماله ودش میکنه ...حالا همین اقای گل محمدی اگه جای سرمربی تیم های مثل ذوب اهن و پدیده بود بدترین مصاحبه هارو میکرد ...
  خودتو بزار جای اونا ببین وقتی خیلی راحت بازیکناتو از چنگت دربیارن چه حالی میشی
  واقعا این بحث سربازی اگه همینجوری ادامه پیدا کنه هیچ تیمی جرات جوانگرایی پیدا نمیکنه چون میدونه سودشو یه تیم دیگه میبره

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  حرفهای عنایتی دور از ادب و نزاکت بود.اما آقای گل محمدی بنده به عنوان پرسپولیسی از شما میخوام بپرسم چرا یکی از اون دو نفر دیگر رو انتخاب نکردین،آخه اولا سیاه جامگان کاندید سقوطه و این کار اخلاقی نیست و دوم سال قبل اون شاهکار شربتی مقابل تراکتور به شایعه های قبلی دامن میزنه و این برای فوتبال ما خوب نیست.

  • mohsen

   من هم مخالف سربازی بازیکنان هستم ولی این صحبت شما هم درست و منطقی نیست چون طرف سرباز شده اگر تراکتور نگیره میره ملوان یا نیروی زمینی و غیره . باید تکلیف قانون بازیکن سرباز روشن بشه مشگل گل محمدی و دیگر مربیان نیستند مشگل قانون هست

  • ali

   ما تیراختوری ها به شدت از اومدن شربتی ناراحت هستیم واصلا این بازیکن رو نمی خواییم ولی به خاطر حرف های اون عنایتی ما این شربتی رو نگه میداریم تا این عنایتی با تیمش بره لیگ1یکم حرف زدن یاد بگیره وتنبیه بشه تا بعدا بابزرگترش درس حرف بزنه.ادمین بچاپ

 • Eminem

  مشکل این قانون سربازی اینه که باشگاه صاحب بازیکن هیچ حقی نداره و تیمهای نظامی به خصوص تراکتور که نفوذ زیادی داره میتونه بدون رضایت باشگاه مبدا و بدون اینکه کوچکترین احترامی برای تیم بازیکن ساز قائل باشه ،با بازیکن مورد نظر مذاکره کرده و بازیکن با انصراف از تحصیل به راحتی جذب میشه و تیم خودش رو پشمک هم حساب نمیکنه.قبلا فجر و ملوان برای سربازی پولی نمیدادند.بعدها تراکتور که اصلا نظامی نبود اومد و به بازیکنی که باید مجانی بازی کنه چند صد میلیون برای سربازی میده.بازیکن اگر بدونه پولی نمیگیره و خودش نمیتونه هر تیم نظامی که خودش خواست بره این کار رو نمیکنه و انصراف از تحصیل نمیده.البته که هر بازیکنی باید سربازی بره ولی نه اینکه برای سربازی رفتن چند صد میلیون پول بگیره و به باشگاه خودش بی احترامی کنه.نکته دیگر هم اینه که بازیکنهایی مثل عالیشاه یا بازیکنهای ذوب آهن اول فصل نمیگن که میخوان سرباز بشن و باشگاهشون نمیتونه بازیکن جانشین جذب کنه و دستش وسط فصل در پوست گردو میمونه.(یا بیرانوند میخواست همین کار رو بکنه که رودست خورد).خب باشگاه چطوری برنامه ریزی بکنه و چجوری کف دستش رو بو بکنه که این بازیکنهای ایرانی وسط فصل برای سربازی چندصدمیلیونی فیلشون یاد هندستون میکنه؟ باید قانونی بگذارن که بازیکنی اگر هم میخواد سرباز بشه اول فصل خودشو سرباز کنه نه در نیم فصل که تیمها به هم بازیکن نمیدن و نمیشه جانشین خرید.این توهینه به تیمهای بازیکن ساز و تیمهایی که بازیکنان گمنام رو از لیگ یک مطرح میکنند(مثل مطرح شدن طارمی و نورالهی که از لیگ یک اومدن و تراکتور نورالهی رو برد).
  تا هم انتقاد میکنیم دوستان تراکتوری میگن پرسپولیس و استقلال بیت المال خورن!انگار خودشون از بیت المال نمیخورن!درحالیکه سرخابیها چندین فصله که به خاطر قانون نمیتونن یک ریال هم از دولت بگیرن و مثل تیمهای صنعتی بودجه ندارن.خود تراکتور هرسال چندین میلیارد از شورای شهر تبریز پول و کمک میگیرن در حالیکه اگر تهرانی ها این کار رو بکنن همه حمله میکنن که چرا شهرداری تهران پول بلاعوض به پرسپولیس و استقلال میده.در سامانه 3090 هم که هواداران هر سه تیم بودن تراکتور کمتر از 10 درصد هواداران پرسپولیس به تیمشون کمک کردند!!! آیا پولهایی که هر سال شورای شهر تبریز به تراکتور میده بیت المال نیست؟؟ مشکل اینه که تراکتور هم پول بیت المال میگیره و هم قابلیت گرفتن سرباز بدون رضایت باشگاه رو داره.تازه میگن پرسپولیس سروش رفیعی رو ازشون گرفته و این مثل گرفتن نورالهی و عالیشاه بوده! درحالیکه این دو بازیکن با ما قرارداد داشتن و خود سروش هم به میل خودش در تراکتور نبود و به خاطر همین مشکل سربازیش مجبور شد در تراکتور بازی کنه و بازیکن آکادمی تراکتور نبود.فکر نمیکنم این قانون عادلانه باشه.

  • ali

   اولا اون موقع که بودجه ان چنانی میگرفتید فکر سربازی رو میکردین.نمیشکه همه چی به نفعتون باشه طرف از اول میومد میگف من میخوام سرباز بشم مینداختن بیرون تراکتورم نمیتونه که یک گردان سرباز دورهم جمع کنه تعداد محدوده بعضی ها سربازیشین نیم فصل تموم میشه بعضی اول فصل پس این حرفت که اول فصل بگه غیر ممکنه...
   دوما:تراکتور کارخانه ای به اسم تراکتورسازی داره که چندین برابرکل باشگاه های پرسپولیس واستقلاله که اکثر بودجش از اونجا تامین میشه پرسپولیس واستقلال از کدوم کارخونه دارن پول میگیرن؟؟؟؟!!!!!!!!
   سوما:من تبریزیم ونشنیدم شورای شهر میلیاری پول داده باشن شایدتو به ریال شنیدی.پس یک کلاغ چهل کلاغ نکن واز خودت حرف درست نکن....
   چهارما کدوماز بازیکناتون بازیکن آکادمیتونه؟؟؟؟؟سروش/نورالهی یاعالیشاه یا طارمی یا سید جلال یا امیری یا بیرانوندویا....کدوم؟؟؟؟؟مشکل شما طرفدارای پرسپولیس اینه که همیشه نسنجیده حرف میزنید والکی نظر میدین

  • sabet

   حرفاتو از اول تا آخر باید طلا گرفت
   مختصر و مفید ، کامل ، جزئیات دقیق و همه چیز رعایت شده
   امیدوارم این کامنت شما تو جامعه ی ورزش کاملا شنیده شه

  • Eminem

   خطاب به دوست خوب ali
   چطور شما خبر کمک شهرداری تبریز رو نمیشنوی؟ کافیه دوستان همین موضوع رو در گوگل سرچ کنند تا خبرهاش بیاد.بعدش پرسپولیس 150 میلیارد بدهی داره برای اینکه دخل و خرجش نمیخونه و از دولت بودجه نداره.وگرنه ما هم مثل سپاهان کهکشانی دهه 80 بودجه داشتیم که الان اینهمه بدهی نداشتیم.ما همین قدر زحمت میکشیم که میریم از لیگ یک بازیکن گمنام میاریم و مطرحش میکنیم و ستاره میسازیم ولی تیم شما حتی همین کار رو هم نکرده.شما مهدی طارمی رو قبل پرسپولیس میشناختی؟ یا احمد نورالهی و یا صادق محرمی و محمد انصاری رو؟همین هم نوعی بازیکن سازی حساب میشه و زحمت داره.به این در فوتبال روز دنیا میگن استعدادیابی! ولی وقتی بازیکن باتجربه میشه و باید ازش استفاده ببریم شما عزیزان می آیید و بدون اینکه برای باشگاه کاشف بازیکن ارزشی قائل بشید و نظرش رو بپرسید بازیکن رو با وعده سربازی چندصدمیلیونی ترغیب به انصراف از تحصیل میکنید.آخه چرا بازیکنی که معافیت تحصیلی داره باید این قدرت رو داشته باشه که اگر دوتا بازی نیمکت نشین شد به قراردادش بی احترامی کنه و بدون رضایت جدا بشه!؟(مثل عالیشاه که جنبه نیمکت نشینی نداشت و به قراردادش با این امکان دهن کجی کرد و پرسپولیس پارسال با 13 بازیکن در دو جام بازی کرد)بحث ضعفهای این قانون و ناعادلانه بودنشه.وگرنه ما هم از خدامونه بازیکنهای ستاره مثل سروش رفیعی، شریفی ،حاج صفی ،حدادیفر و....رو مجانی و در اوج بازیشون دوسال صاحب بشیم.فقط بحث الان نیست.اون زمانی که ملوان و فجر هم در لیگ برتر بودند باز تمام بازیکنهای تاپ رو شما برمیداشتید و بازیکنهای درجه سه سرباز مثل آرش افشین تمام شده و شهاب کرمی رو میدادند به ملوان و سروش و خلیلزاده و مهدی شریفی رو برای خودتون برمیداشتید که باعث شد ملوان و فجر که مثل شما بودجه نداشتند و تنها امتیازشون سرباز گرفتنشون بود به لیگ یک سقوط کنند.اگر هم میگید که ملوان بزرگ نیست باید بگم که بعد از سپاهان پرافتخارترین تیم شهرستانی ایرانه و 3بار قهرمان جام حذفی شده.

 • tiracturci

  یاشاسین تراختور یحیی .
  ممد ابراهیمی هم باید بره اصلا کوتاه نیا.بازیکن سالاری باید دیگه جمع بشه.مهم برای ما تراختور.محمد ابراحیمی زحمت کشید دستش درد نکنه ولی دیگه از حدش داره خارج میشه.تیم میبره به حاشیه.گاه پستاش پاک میکنه گاه میگه خداحافظ.همش هم مصدوم.

 • سمیعی . بوشهـــر

  پارسال بازی سیاه جامگان تراکتور شربتی به اشتباه گل بخودی زد وگرنه اصلا" بفکرامسال نبود.

 • cnm

  مشکی پوشان قطعا سقوط میکنه واگه شربتی سرباز نمی شد باید سال بعد دسته یک میرفت سربازی و نابود میشد کلا ولی به هرحال من فکر میکنم گل محمدی اشتباه کرد گرفتش شربتی در حد تراکتور نیست ! ضمن اینکه عنایتی هم همیشه غیر محترمانه صحبت میکنه وباید احترام گل محمدی بزرگترش رو رعایت میکرد

  • تــــــــیراخــــتـــور

   تیمی که بایک بازیکن میره لیگ یک پس لیاقتش همون لیگ یکه تراکتور تو این محرومیت خودشو باآکادمیش خوب نگه داشته اگه شما جای مابودین چی میشدین.

 • اکبر پرسپولیسی

  آقای گل محمدی ن اینکه شما خودتون حرمت دوستان وهم بازیاتون رو نگه داشین..یادمون نمیره با مهدوی کیا وکریمی چه برخوردی داشتی وچطور جوابشون رو دادی مهدوی کیا رو داخل اوج نیمکت نشین پرسپولیس کردی.

 • حاج حسین

  راست میگه حق با دروغگو اصلا شربتی خودش دانشگاه رو ول کرده دیده نون نو سربازیه بابا چرا به این تیم مظلوم همه حمله میکنن آخه به این تیم اینجور وصله ها میچسبه

 • صالح مانشافت

  تفاوت مکتب استقلال و پرسپوليسن با ذکر مثال

برچسب ها