آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با ریزه‌اسپور و پاسخ مسئولان ترکیه‌ای

آخرین-وضعیت-مذاکره-پرسپولیس-با-ریزهاسپور-و-پاسخ-مسئولان-ترکیهای

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس که برای رسیدگی به پرونده مهاجم این تیم و باشگاه ریزه اسپور راهی ترکیه شده، نشست‌های فشرده‌ای را با مسئولان این تیم برگزار کرده است.

به گزارش وب سایت نود، حمیدرضا گرشاسبی همچنان در ترکیه به سر می‌برد تا جریمه ۷۹۰ هزار یورویی باشگاه پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال را به خاطر تخلف در انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه را کاهش دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس که قرار بود شب گذشته به تهران بازگردد به خاطر مذاکرات فشرده خود با سران باشگاه ریزه اسپور تصمیم گرفت در ترکیه مانده و تکلیف نهایی این موضوع را مشخص کند.

گرشاسبی می خواهد در همان جلسات خود، توافقی را با مدیران ریزه اسپور امضا کند تا با مدرکی معتبر به تهران بازگردد. از این رو بعید نیست سرپرست باشگاه تا ظهر پنجشنبه نیز نشستی را با مدیر بخش ورزش باشگاه ریزه اسپور ترکیه داشته باشد.

روابط عمومی باشگاه ریزه اسپور ترکیه از صحبت در خصوص جزئیات جلسه میان حمیدرضا گرشاسبی و مدیران باشگاه ریزه اسپور ترکیه امتناع کرد و گفت: در حال مذاکره هستیم. این موضوع در جلساتی که در استانبول برگزار می شود در حال پیگیری است. از جزئیات مربوط به آن بی اطلاعیم و نمی توانیم تا زمانی که مدیر بخش ورزشی باشگاه، تصمیم نگرفته است در این باره صحبت کنیم.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز ، از جزئیات جلسه طولانی مدت شب گذشته گرشاسبی با مدیر ورزشی باشگاه ریزه اسپور ترکیه اظهار بی اطلاعی کرد و اظهار داشت: هنوز صحبت جدیدی با آقای گرشاسبی نداشتیم و مشخص نیست ماندن ایشان در ترکیه تا چه زمانی طول می کشد. قرار بود عصر امروز به تهران بیایند اما اگر مذاکرات طولانی شود امکان دارد باز هم بازگشت اعضای حقوقی باشگاه در این پرونده به تاخیر بیفتد.

وی درباره احتمال حضور مهدی طارمی برای حضور در ریزه اسپور ترکیه به مدت نیم فصل تصریح کرد: چنین صحبتی صورت نگرفته است و قرار هم نیست او را به ریزه اسپور بدهیم.

 

2051

مهر

نظرات ۵

 • مستاجر خدا

  این بلا میتونه باز سرمون بیاد
  اگه کی روش بخواد
  چون هیچ کس جلوش رو نمیگیره
  راحت بازیکن ها رو میترسونه از دعوت نشدن و
  تصمیمات عجولانه و اشتباه از جانب بازیکنی که میخواد بره جام جهانی

  • رسول مشهد

   کیروش از کجا اوردی
   بابا ما هم پرسپولیسیم ولی سعی کن جو گیر نشی تو اظهار نظر

 • 10-10-3

  به هر قیمت فقط رضایت بگیرید شاید اينجوري محرومیت کمتر بشه

 • M75A

  ای کاش طارمی رو نگه داریم
  علی پور عالیه تو حمله
  ولی خط حمله بدون طارمی جذابیتی نداره
  زوج طارمی علی پور خیلی خوبه
  ای کاش این اتفاق بیفته

  • امین

   داداش جذابیت مهمه یا گل زدن من پرسپولیسیم هر موقع طارمی تو بازی هست همه میخوان پاس بدن طارمی بزنه اونم که قربونش برم 90 درصد شوتاش یا هوا میره یا میزنه تو چشو چال دروازه بان بخدا از وقطی طارمی نیست ما دیگه کمتر حرص میخوریم دو تا موقعیت داشته باشیم یکیش صد در صد گله طارمی مهاجم نوک خوبی نست تو تیم ملی هم کیروش نوک ازش استفاده نمیکنه در کل بازیکن حاشیه داریه چه تو زمین چه بیرون من که زوج منشا و علیپور رو ترجیح میدم

برچسب ها