برزای:خیلی سختی کشیدم اما منتظر اولین بازی در استقلال هستم

برزایخیلی-سختی-کشیدم-اما-منتظر-اولین-بازی-در-استقلال-هستم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت:در مدتی که در استقلال بازی نمی‌کردم خیلی سختی کشیدم و با خودم کلی کلنجار رفتم اما حالا منتظر اولین بازی هستم تا خودم را نشان دهم.

به گزارش وب سایت نود، بهنام برزای بازیکن جدید استقلال که قرار است از نیم‌فصل دوم برای آبی‌پوشان به میدان برود، در خصوص مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.

* نزدیک به یک ماه است با تیم تمرین می‌کنی. شرایط چگونه است؟

خوشبختانه بعد از اینکه تیم برد قاطعی مقابل سپاهان به دست آورد شرایط روحی بازیکنان خوب شده و آنها همه انگیزه دارند و خدا را شکر می‌کنم من هم در کنار این بازیکنان هستم و تمرین می‌کنم. همه هدف ما این است که در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و هم در جام حذفی عنوان خوبی به دست بیاوریم و هم در مسابقات لیگ نتایج مطلوبی کسب کنیم.

*در این مدت که بازی نمی‌کردی به تو سخت نگذشت؟

انصافا شرایط خیلی سختی را تحمل کردم و با خودم کلی کلنجار می‌رفتم. خوشبختانه از روزی که به تیم اضافه شدم بچه‌ها مثل قدیم روحیه بسیار خوبی دارند و طوری با من رفتار شده که آن خلاء روحی را حس نمی‌کنم. همه چیز برایم فراموش شده و می‌خواهم شروعی دوباره داشته باشم.

 * زمانی که در استقلال نبودی شفر سراغ تو را می‌گرفت و حالا که هستی نظر او در مورد تو چیست؟

با شفر زیاد صحبت می‌کنم. من منتظر اولین فرصت و بازی هستم. تمام توکلم به خداست. شفر مربی خوبی است و هم به من کمک می‌کند و هم به سایر بچه‌ها. اگر شفر نبود شاید من الان در استقلال نبودم.

* ظاهرا همه چیز دست به دست داده بود تا با یک خلاء چند هفته‌ای به استقلال برگردی.

اینا همه حکمت خداست. من به خارج از کشور رفته بودم تا با تیم‌های دیگر مذاکره کنم. راستش دوست داشتم به استقلال برگردم و با خودم می‌گفتم خدایا می‌شود دوباره پیراهن استقلال را بپوشم؟ خوشبختانه خدا به من لطف و نظر کرد و امیدوارم طوری عمل کنم که دل هواداران استقلال شاد شود چون محبت‌های آنها را وقتی از تیم دور بودم، فراموش نمی‌کنم.

* حتما می‌دانی این روزها فشار روی مهاجمان استقلال به خصوص سجاد شهباززاده زیاد است.

انصافا ما بازیکنان خیلی خوبی داریم و کارنامه همه آنها مشخص است. بعضی مواقع شانس هم دخیل به نظر می‌رسد. من زیاد دوست ندارم در این باره صحبت کنم اما توانایی بازیکنان ما زیاد است و مطمئن باشید آنها شایستگی‌هایشان را اثبات می‌کنند.

 * امروز تصویری از تو در حال کشتی‌ گرفتن با علی قربانی در صفحه اینستاگرام این بازیکن منتشر شد. ماجرا چیست؟

آن عکس را دیدم. یک دعوای دوستانه با حالت شوخی بین من و قربانی و کاوه رضایی وجود دارد. من از 2 سال پیش با علی قربانی کشتی می‌گرفتم و همیشه هم او من را می‌زد. قربانی مازندرانی است و کشتی‌ گرفتن را خوب بلد است اما یک روز او را می‌زنم! ( با خنده)

 

2051

فارس

نظرات ۳

 • دختر آبي

  با اضافه شدن بهنام انشاالله خط حمله آتشين استقلال رو ميبينيم.
  به اميد روزهاي خوب براي تيم محبوبم استقلال.

 • ناصر

  باو تو اگه بازیکن خوبی بودی که یه نیم فصل خونه نشین نمیشدی داداچ

 • مرجان

  خط حمله اتشین با برزای
  خخخخخ

برچسب ها