پورموسوی: پرسپولیس یک تیم ۲ موتوره است

پورموسوی-پرسپولیس-یک-تیم-2-موتوره-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است که تیمش برای به دست آوردن قهرمانی یا کسب سهمیه در لیگ برتر مسلح نیست.

به گزارش وب سایت نود، سیداکبر پورموسوی درباره وضعیت فولاد خوزستان در فصل نقل‌وانتقالات و اینکه قرار است چند بازیکن از این تیم جدا شوند، گفت: من با چند بازیکن صحبت کردم و به آنها گفتم در نیم‌فصل دوم شانس کمی برای بازی کردن دارند. طبیعتاً آنها در تیم‌های دیگر بیشتر می‌توانند خودشان را نشان دهند، اما اگر هم تمایل به جدایی نداشتند ما مشکلی برای ماندن آنها نداریم. البته من به چند بازیکن گفته‌ام که اگر بمانند شانس خیلی کمی برای بازی‌کردن خواهند داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که «چند بازیکن قرار است به لیست فولاد خوزستان اضافه شوند؟»، تأکید کرد: ما در پست‌های دفاع، هافبک و حمله نیاز به جذب بازیکن داریم و اگر دو بازیکن از فولاد بروند، طبیعتاً چهار جای خالی خواهیم داشت. ما چند بازیکن را مدنظر داریم، اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به فضای حاکم بر فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: رقابت در آشفته بازار نقل‌وانتقالات بسیار سخت است و نمی‌دانم چگونه بعضی از باشگاه‌ها به بازیکنان پیشنهاد یک میلیاردی می‌دهند، آن هم در حالی که در شروع فصل قرار نداریم و لیگ ما به نیم‌فصل رسیده است.

پورموسوی در مورد اینکه آیا فولاد شانس قهرمانی یا کسب سهمیه دارد، گفت: ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم و در بهترین جایگاه قرار بگیریم، اما باید با واقعیت‌ها نیز کنار بیاییم. تیم ما برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا مسلح نیست و شما می‌بینید که بعضی از تیم‌ها چه شرایط خوبی دارند.

وی راجع به نمایش درخشان پرسپولیس در نیم‌فصل اول لیگ برتر تصریح کرد: من قبلاً هم گفتم که آنها شانس اول قهرمانی هستند. فصل قبل وقتی با الهلال در آسیا بازی کردیم گفته بودم که آنها به فینال می‌روند و همین اتفاق افتاد. پرسپولیس هم حالا از تجربیات آسیایی‌اش در لیگ ایران استفاده می‌کند و شکست دادن این تیم واقعاً سخت است. پرسپولیس یک تیم دوموتوره است!

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • 10-10-3

  مرسي که فقط خودت میفهمی

 • فیفا

  اقای پورموسوی این تیم پرسپولیس 40تا45میلیون قلب براش میتپه....وهر کدوم ازاین قلب ها مثل یک موتور واسش میمونه...از شما هم ممنونیم که راجب پرسپولیس اینطور صحبت کردید...

 • امییر

  خوب دیگه اینه.تیمهای دیگه هم موتور براوو میتونن باشن

 • sajad

  همین آقای پورموسوی که بعنوان سرمربی هیچ موفقیتی تو لیگ نداشته، دوسال سعی داشت با مغلطه بگه که پرسپولیس خوب نیست و داوری! کمکش میکنه

 • فرهاد

  تیم دو موتوره رو خوب اومدی...
  البته اگر پرسپولیس بازی رفت با الهلال بدشانسی نمیاورد و چند تا بازیکن کلیدیمون بودن آیا فکر میکنید الهلال به راحتی میرفت فینال؟؟
  بازی برگشت اگر اختلاف 4 گل نبود شاید الان پرسپولیس ستاره واقعی رو زده بود رو پرچمش

 • Sorrow

  پس حرفاي پارسالت چي بود كه ميگفتي همه ميخان پرسپوليس رو قهرمان كنن ها؟ يا الان داري دروغ ميگي يا پارسال!!! شما اول لباس مشكيتو دربيار بعد بيا درمورد پرسپوليس نظر بده،

برچسب ها