عباسی: در انتقال شربتی به تراکتورسازی اتفاق زشتی رقم خورد

عباسی-در-انتقال-شربتی-به-تراکتورسازی-اتفاق-زشتی-رقم-خورد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه مشکی‌پوشان از انتقال رضا شربتی بازیکن این باشگاه به تراکتورسازی انتقاد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علی عباسی درباره انتقال رضا شربتی بازیکن تیم مشکی‌پوشان, به تراکتورسازی جهت گذراندن خدمت سربازی, اظهار داشت: ما همیشه سعی می‌کنیم در نقل و انتقالات اخلاق را رعایت کنیم. من تازه شب گذشته (سه‌شنبه) فهمیدم که شربتی به تراکتورسازی رفته است. در انتقال این بازیکن کار زشتی اتفاق افتاده است. او با ما قرارداد و تا پایان فصل گواهی اشتغال به تحصیل داشت اما در یک شب به تراکتورسازی می‌رود.

وی افزود: از نظر کمیته محترم اخلاق این کار درست است که بیایند و بازیکنی که قرارداد دارد را از تیم جدا کنند؟ این چه عدالت و قانونی است؟ چطور یک تیم می‌تواند از این قانون استفاده کند و ما نمی‌توانیم؟ من از تیم‌های پایه بازیکن را پیدا کنم, پرورش دهم و بعد تیم دیگری بیاید و با بی‌عدالتی او را از ما بگیرد؟ این چه قانون من درآوردی‌ است؟ مردم مشهد و تبریز چه فرقی با هم می‌کنند؟ خون مردم تبریز از ما رنگین‌تر است؟ چرا آنها باید تیمی داشته باشند که بتوانند بازیکنی که 3 سال دیگر با ما قرارداد دارد را یک شبه از ما بگیرند؟

عباسی با بیان اینکه این اتفاقات در کجای دنیا رخ می‌دهد، تصریح کرد: شربتی جزو بازیکنان کلیدی ما بود. روی حضورش در نیم فصل دوم حساب باز کرده بودیم و صددرصد به او نیاز داشتیم اما باشگاه تراکتورسازی بدون اینکه اخلاق را در نظر بگیرد و ببیند تیم ما در چه وضعیتی است, این کار را کرده است. فقط موفقیت تیم خودشان برایشان اهمیت دارد. خیلی عالی و جالب است. این اتفاقات فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: شب در باشگاه خوابیده‌ایم و صبح که بیدار می‌شویم بازیکن‌مان را برده‌اند. قرار بود شربتی را به طور قرضی به ذوب‌آهن بدهیم و در عوض 3 بازیکن بگیریم اما متاسفانه اجازه ندادند که این اتفاق رخ بدهد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۲

 • ایلیا

  کجای فوتبال مان درست است که بخواد این سربازی رفتن بازیکن ها درست باشه . بعدش مگر رفتن بازیکن به سربازی مگر نظام وظیفه نباید تعیین کنه به کدوم تیم بره برای سربازی مگر ملوان و فجر سپاسی و بقیه نمیتوانند سرباز بگیرند یا بخاطر اینکه این تیم هاتو دسته یک هستند اینطوریه

 • 4فینال آسیا، نبود؟

  این قانون بازیکنان سرباز کِی قرار اصلاح بشه؟
  الان حق با عباسیه. این بنده خدا با پول خودش هزینه کرده بازیکن رو پرورش داده حالا هم که تیمش داره سقوط میکنه بهترین بازیکنش رو ازش میگیرند!
  قانون بزارن هر بازیکن که باشگاه های ورزشی خواستند و سرباز بود، باشگاه یه پولی بابتش به نیروهای مسلح بدن. مثلا 200میلیون واسه کل سربازی.

  • کارشناس آماتور

   ااا یعنی تیمهای ایرانی که دولتی هستند از دولت پول بگیرن باز پول دولت رو به دولت بدند و بازیکن رو معاف کنند !! عجب پیشنهاد بکری چرا به ذهن مسئولین نرسیده بود !

 • صدر

  همان موقع که سر فضیه سرباز ی رفتن سر تیم فولاد را گوش تا گوش بریدند باشگاه ها اصلا پشت فولاد را نگرفتند تا الان که گریبان هم سپاهان و هم ذوب و شما را گرفت . از فولاد در یک فصل 16 بازیکن جدا کردند . تراکتور هم با این بی عدالتی هاست که تا الان هیچ مقامی به دست نیاورده به امید روزی که عدالتی که فدراسیون باید پایه گذار آن باشد را در فوتبال ایران ببینیم .

  • درجواب صدر

   اگه لیگ ما قانون داشت فولاد الان دسته یک بود و باخرید امتیاز سپاهان نوین بدون تلاش نمیومد لیگ برتر

  • صدر

   همون سالی که فولاد امتیاز سپاهان نوین را خرید فولاد صدر لیگ یک بود ولی به دلیل قانون مسخره باید با تیم آخر لیگ برتر پلی اف برگزار میکرد وگرنه فولاد آن سال باید مستقیم به لیگ برتر سعود میکرد اما منظور هم همین فقدان قانون ها و نبود شرایط مساوی در لیگ برتر می باشد .

 • تیم ملی ایران

  بابا چه خبره شربتی هستا نه راموس ! بخدا این شربتیه که داره سود میکنه نه تراکتور ! شربتی اگه مینوند صدرصد سقوط میکرد دسته یک و باتوجه به اینکه قرارداد یکساله داره مشکی پوشان اجازه جداییش رو نمی دادند و باید یا دسته یک بازی میکرد یا می رفت سربازی اونم دسته یک ! منم بودم تصمیم شربتی رو میگرفتم ! مشکی پوشان بارفتن میثاقیان و اومدن عنایتی سقوطش حتمی هست شک نکنید

 • همدانی

  داداش شلوغش نکن تبریز تهدان مشهد نداره هرتیم نظامی حق داره بازیکن بگیره و این قانون برای حمایت از ورزشکاراست ! پاس تهران فجر شیراز ملوان انزلی نیرو زمینی تهران و ابومسلم مشهد بازیکن سرباز میگرفتند و میگیرن چرا وقتی جباری تیموریان و نکیسا رو بردید مشهد بازیکن سرباز قانون خوب بود ولی حالا بد شده ؟؟ تراکتور چندسالی هست که واگذار شده نیروهای مسلح توسط کارخانه تراکتور سازی

  • hosein

   حرف حق جواب نداره

 • سپهر

  اخرش نفهميديم ، بازيكن حياتي بود و براي نيم فصل دوم روش حساب كرده بوديد ؟؟؟؟ يا اينكه قرار بود با ٣ بازيكن ذوب آهن معاوضه كنيد؟؟؟؟؟ مرد حسابي بهترين بازيكن ليگ رو با ٣ بازيكن عوض نميكنند اينكه شربتي است
  ولي دركل اسمهاي جالبي وسط اومده، رضا شربتي با اون حركت معروف سال گذشته مقابل تراكتور قلعه نويي
  حالا هم ذوب آهن قلعه نويي ميخواستتش و هم تراكتور

 • حیا

  از خودشون که چیزی ندارن ، دوست دارن اینجوری به بقیه تیم ها ضرر بزنن

 • منصفم همیشه

  آقای عباسی سقوط سیاه جامگان وقتی قطعی شد که عنایتی بدون مدرک و تجربه رو کردید مربی تیم و میثاقیان باتجربه رو بیرون کردید سقوط سیاه جامگان وقتی قطعی شد که شمای بی تجربه و کم سن وسال شدی مدیرعامل این تیم ! ونه بارفتن یک بازیکن معمولی که پارسال کلی توهین بهش کردید که بازی بلد نیست ! مردم آگاهن وبیدار

برچسب ها