ابراهیمی در آستانه بازگشت به تراکتور/ عشوری در لیست مازاد

ابراهیمی-در-آستانه-بازگشت-به-تراکتور-عشوری-در-لیست-مازاد

وبسایت رسمی برنامه نود - محمد ابراهیمی در تیم تراکتور سازی ماندنی خواهد شد.

به گزارش سایت نود، محمد ابراهیمی هافبک محبوب هواداران تراکتورسازی که نسبت به معاوضه خود با پریرا مهاجم صنعت نفت معترض شده و اعلام کرده بود موافق این معاوضه نیست امشب با اجورلو مدیرعامل باشگاه دیدار کرد و در استانه بازگشت به تیم قرار گرفت.اجورلو قبل از جلسه درباره اخرین وضعیت ابراهیمی با گل محمدی صحبت کرده و نظر سرمربی تیم را جویا شده بود.براساس اخبار دریافتی خبرنگار نود، ماجرای معاوضه ابراهیمی با پریرا از انجا شروع می شود که کمالوند پیشنهاد معاوضه پریرا با ابراهیمی را مطرح می کند و گل محمدی هم موافقت خود با این جابجایی را منوط می کند به اعلام نظر شاگردش.گل محمدی این موضوع را با ابراهیمی در میان می گذارد و این بازیکن گفت و گویی هم در این ارتباط با اجورلو داشته و در نهایت پستی منتشر کرده و علیه باشگاه و کادرفنی موضع می گیرد.این پست منتشره موجب می شود برخی رسانه ها مدعی شوند ابراهیمی دیگر شانسی برای ماندن ندارد.مسوولان باشگاه تراکتور سازی اما پس از طی روزی پرتنش عنوان می کنند ابراهیمی در فهرست مازاد نبوده و نمی بایست طرح معاوضه اش که با خودش در میان گذاشته شده بوده و موضوعی داخلی بوده را رسانه ای می کرده چرا که اگر او موافق این معاوضه نبود بدلیل قرار نداشتن در لیست مازاد در تیم ماندنی می شد و حالا هم جدایی اش قطعی نیست.گل محمدی هم در مصاحبه اش بدون اشاره به نام ابراهیمی عملکرد این بازیکن را یاداور شده و تاکید کرده بود این بازیکن در لیست مازاد نبوده اما وقتی میشنهاد معاوضه مطرح شده ان را با خودش درمیان گذاشته.حالا از تبریز خبرمی رسد در نشست امروز عصر اجورلو با ابراهیمی درباره همه موضوعات مفصل بحث شده و ابراهیمی هم پذیرفته که بخاطر ناراحتی ناشی از جدایی احتمالی از تیم محبوبش ان پست را منتشر کرده و حالا هم با دلجویی از همه اعضای تیم و کادر و باشگاه در صورت تمایل کادرفنی دوست دارد به کارش در تیم ادامه داده و در تراکتورسازی روزهای خوبش را تکرار کند. در نهایت هم مقرر شد ابراهیمی ضمن دلجویی و عذرخواهی از اعضای تیم به تمرینات تیم بازگردد.احتمال دارد ابراهیمی امروز پنج شنبه در تمرینات تیم شرکت کند.

همچنین به نقل از تسنیم ، با صحبت های مطرح شده بین مصطفی آجورلو و یحیی گل محمدی، شهرام گودرزی و محمد نوری هم در تراکتورسازی ماندنی شدند. به این بازیکنان اعلام شده است که می توانند در تمرینات تراکتورسازی شرکت کنند.

با این حساب، از 4 بازیکن قرار گرفته در لیست مازاد تراکتورسازی فقط سینا عشوری از این تیم رفتنی شد.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • mahdi

  ابراهیمی نوری و گودرزی ابقا شدند ، من از طرفداران ابراهیمی هستم ولی دریکسال گذشته اون ابداهیمی سابق نبوده چه فنی و چه اخلاقی ودر نیم فصل هم حق با یحیی بود ونتونست کمکی بکنه ولی بازی آخر نشون داد که نیم فصل دوم به اوج برمیگرده و به نظرم حالا که بنا شده بمونه بهتره که دیگه فکر حاشیه نباشه ! نوری و گودرزی بدون حاشیه قبول کردند تصمیم یحیی رو و الان برگشتند تراکتور این رسم حرفه ای گری هست متاسفانه سینا عشوری رفتنی شد

  • میاندوآب تراختورچی سی

   اگه ابراهیمی ایندفه هم حاشیه درست کن دیگه با برخورد تماشاگرا روبرو میشه...نیم فصل کلا حاشیه بود برا تراکتور...حتی اینبار هم فقط بیست و هشت درصد تو رای گیری حق رو دادن بهش مطمئن باشه بازم حاشیه درست کنه یک درصدم طرفداریشو نمیکنن

 • اورمو تراختور

  سینا هم باید برگرده!!! سینا همه جوره دوس داشتنیه، حتی مصدومش! حتی با بازی ضعیفش!

  • Ali yasha

   عجب!!!!این بازیکن تو این مدت جز اینکه لیست پر کرده دیگه چکار کرده؟؟فوتبال حرفه ای جای این حرفا نیست،بازیکن دوست داشتنیه یعنی چی؟؟مگه رضاییان و صادقیان کم بازیکنایی بودن،ولی به خاطر حاشیه و تفکرات مربی از پرسپولیس رفتن کنار.تازه مصدومم نبودن،ولی سینا هم مصدومه هم کارایی نداره هم‌تو تفکرات مربی جایی نداره،ما هم به خاطر مربیمون که تو سختترین شرایط با چندتا جوون حاضر شد قبول کنه مربیگری تیمو باید احترام بذاریم به اعتقادش و برا تقویت تیم دنبال بازیکنی بریم که به کار مربی بیاد نه اینکه چون خودمون دوست داریم بگیم باید این بازیکن باشه چون تعصب داره،با این کارا باعث شدیم تا الان بازیکنایی تو تیممون بمونن که هیچ کارایی ندارن،فقط چون ادای متعصب بودنو خوب بلدن

  • اورمو تراختور

   در جواب علی یاشا : حرفه ای گری برا سوسولاست! ما حرفه ای گری نمیخوایم! جامم نمیخوایم! کم دوم نشدیم که! منظورمو میفهمی که! اون چیزی که برا ما ارزش داره غیرته، تعصبه! که خیلیا ندارن!

 • طرفدار یحیی

  خوش اومدی F14
  از اولشم تولیست مازاد نبود اشتباهی یه تماس خصوصی رو رسانه‌ای کرد..

 • سینا باغـــیــرت

  انشالله سیناجان روبعد از مصدومیتش تو فصل بعد دوباره تو تراکتور میبینیم.
  سینا جان ببخشید ماهوادارها هرچه درتوان داشتیم برای ماندن تو در تراکتور کردیم اما متاسفانه کاری که نباید میشد اتفاق افتاد انشالله باقدرت به خونت تراکتور برمیگردی.
  سیــنــا باغیـــرت دوست داریم تا ابد

 • Tttabriz

  اشتباه بزرگ رو ابراهيمي انجام داد كه حرف هاي خصوصي تيم رو در شبكه هاي اجتماعي مطرح كرد و باعث ايجاد حاشيه شد براي تيم گلمحمدي بهش گفته حاضري با پريرا معاوضه بشي اين اقا هم گفته بايد فك كنم ولي رفته پست گذاشته !! اقاي ابراهيمي شايد بعضيا از روي تعصب كوركورانه حق رو به تو بدن ولي من يكي يادم نميره وقتي ديدي آب گل آلود شده و تيم محروم تا داخل باشگاه پرسپوليس هم رفتي تا مجبور بشن ١ ميليارد و ٣٠٠ بهت بدن كه بموني اين غيرت نبود.

 • کرال

  محمد f14 پسر دوست داشتنی تراکتور
  یاشاسین ممد f14

 • مهران تبریزلی

  آقا به نظر من یحیی تصمیم درستی گرفته بود . این 4 تا بازیکن دیگه کارایی قبلی رو ندارند.می تونستند به جای این 4 نفر بازیکنان جوان با انگیزه به تیم تزریق کنن.درضمن هنوز هم یک فوروارد قهار برای نیم فصل دوم لازمه.

 • ali

  یاشاسین ابراهیمی
  یاشاسین عشوری
  یاشاسین تراختور
  یاشاسین آذربایجان

 • یه قرمز تو ایران پرسپولیس قهرمان

  این بازیکنایی که میگین از رامین رضاییان و عالیشاه و ... که بهتر نیستند
  فقط میخوام بگم الکی ادما رو گنده نکن هوادار چون بعدا واسه خودتون شاخ میشن
  من که جای گل محمدی بودم ابراهیمی مینداختم بیرون همون کاری که برانکو با ادمایی که برای باشگاه شاخ میشن میکنه و میبینید که تیم ما بدون کمک همین ادم ها قهرمانی تو نیم فصل اوارد که خوابش تیم های دیگم نمیتونن ببینن
  هیچ اسمی بالاتر از اسم باشگاه نیست حالا هر باشگاهی

  • تی

   خطاب به بالایی
   برانکو رضاییان و عالیشاه را بیرون نکرد اونا خودشون با اصرار رفتند و پرسپولیس هر کاری کرد نتونست نگهشون داره..

برچسب ها