عکس/ امضای تفاهم نامه همكاري فدراسيون هاي فوتبال ايران و قطر در دوحه

عکس-امضای-تفاهم-نامه-همكاري-فدراسيون-هاي-فوتبال-ايران-و-قطر-در-دوحه

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدي تاج و علي كفاشيان به منظور امضاي يك تفاهمنامه همكاري همه جانبه با فدراسيون فوتبال قطر، درباره برگزاري اردوي تيمهاي ملي فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلي مردان و بانوان، وارد قطر شدند.

به گزارش وبسایت نود ، رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال ، به منظور امضای تفاهم نامه همکاری به قطر سفر کردند . این تفاهمنامه شامل تیم های ملی بانوان و آقایان در رده سنی بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان در رشته فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی خواهد بود . قرار است با این تفاهمنامه ، تیم های ملی در رده های مختلف سني مردان و زنان از امکانات کمپ هاي دوحه قطر به ویژه آکادمی اسپایر استفاده کنند.

همچنین توافق برای برگزاری دو بازی دوستانه در ماه فروردین ، برای تیم های ملی ایران و قطر با دو تیم مطرح که به احتمال زياد به انتخاب ایران خواهد بود هم حاصل مي شود. ايران برخلاف تیم قطر
خود را برای حضور در جام جهانی آماده می کند .

شکل برگزاری این بازی ها هم به اين صورت است که ایران و قطر با هم رو در رو نخواهند شد و با دو حریف به صورت ضربدری در تاریخ فیفا دی بازی خواهند کرد. از اروگوئه و لهستان به عنوان حريفان تيم ملي ياد مي شود اما هنوز به صورت رسمي به نام دو تيم ملي كه حريف دوستانه ايران هستند، اعلام نشده است.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۴

 • پرسپولیس قهرمان آسیا

  ای کاش یه فکری هم به حال بازیهای تمیهای باشگاهی با تیمای عر بستانی بکنن

 • Esi

  مگه کسانی دیگه امکاناتشون رو بدن ما استفاده کنیم

 • asd

  خدا به خیر کند..........

 • پرویز

  تافروردین ماه قطر به سمت عربستان غش میکنه

برچسب ها