تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون فوتبال ایران و قطر امضا شد

تفاهم-نامه-همکاری-میان-فدراسیون-فوتبال-ایران-و-قطر-امضا-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون های فوتبال ایران و قطر، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش وبسایت نود، امروز پنج شنبه، 14 دسامبر، تفاهم نامه رسمی همکاری میان دو فدراسیون فوتبال ایران و قطر انجام شد. این تفاهم نامه در برج البیدا در دوحه قطر امضا شد. قطر در تلاش برای گسترش فوتبال در کشور خود، این قرارداد همکاری را با فدراسیون فوتبال ایران امضا کرده است.

پیش از امضای تفاهم نامه، شیخ حامد احمد الثانی در دفتر کارش پذیرای مهدی تاج و علی کفاشیان بود تا درباره مسائل مختلف و جزییات همکاری رایزنی کنند. دو طرف روی اهمیت تقویت روابط دو فدراسیون برای منافع آینده مذاکره کردند. این تفاهم نامه به منظور گسترش روابط میان دو کشور و کمک به توسعه هر چه بیشتر فوتبال در ایران و قطر، امضا شده است.

مهدی تاج بعد از امضای تفاهم نامه با فدراسیون فوتبال قطر چنین گفت:

در ابتدا جا دارد از فدراسیون فوتبال قطر به خاطر مهمان نوازی شان از فدراسیون فوتبال ایران تشکر کنم. مشتاقانه منتظر همکاری های بیشتری با قطر در زمینه فوتبال هستیم، که منجر به تقویت روابط ایرانی ها و قطری ها می شود و حامی رابطه آینده دو کشور خواهد بود.

قطر در سال های اخیر تفاهم نامه های همکاری زیادی با فدراسیون های مختلف، از جمله عراق، ژاپن، عمان، چک، ازبکستان، مالدیو، کره و یمن امضا کرده است.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • چنگیز

  امید وارم اون مسابقات چهار جانبه که گفتن انجام بشه

 • Amir

  اون چیه دست کفاشیان

 • مصطفی

  این تفاهم هم به نفع ماست هم قطر ما از امکانات اونها استفاده میکنیم اونها از تجربه ما. در حال حاضر ما تو فوتسال و فوتبال و فوتبال ساحلی حرف اول تو آسیا میزنیم ولی از لحاظ امکانات آخریم. کلا باید اردو هامونو قبل جام جهانی ببریم قطر خیلی عالی میشه دیگه خیال کیروش هم راحت میشه

 • Siavash

  خوبه تا چشم عربستان و امارات دراد.

 • صدر قرمز

  میشه بگین این همکاری تو چه زمینه هاییه؟یعنی چی میخواد بشه حالا که این قرارداد امضا شده؟

برچسب ها