بیت سعید در انتظار صدور رضایتنامه برای جدایی از استقلال

بیت-سعید-در-انتظار-صدور-رضایتنامه-برای-جدایی-از-استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال استقلال منتظر جلسه با باشگاه است تا روند چگونگی صدور رضایتنامه‌اش مشخص شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، حسن بیت‌سعید بازیکنی است که با توجه به شرایطش در نیم فصل اول در استقلال تصمیم به جدایی از این تیم گرفته البته او این روزها طبق قراردادی که با این باشگاه دارد در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

این بازیکن مد نظر سیروس پورموسوی قرار گرفته و البته فولادی‌ها هم به شرطی این بازیکن را جذب می‌کنند که خود بیت سعید از استقلال رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند. از طرفی این بازیکن از باشگاه استقلال مطالباتی دارد و مسئولان این باشگاه هم هنوز در خصوص چگونگی صدور رضایتنامه این بازیکن با وی صحبتی نداشته اند.

بیت‌سعید این روزها در حال مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال است که در این بین درگذشت عموی معاون ورزشی باشگاه استقلال و سفر وی به شیراز روند صدور رضایتنامه این بازیکن را به تعویق انداخته است. مهاجم خوزستانی استقلال هم تصمیم دارد بلافاصله بعد از بازگشت توفیقی برای دریافت رضایتنامه خود برای عقد قرارداد با فولاد راهی خوزستان شود.

 

1004

فارس

نظرات ۱۰

 • دختر پرسپوليسي

  كار خوبي ميكني خودتو خلاص كن دوباره ستاره ميشي

 • مهدی زنجانی

  یکی دیگه ازاستعدادهایی که توسط منصوریان نابودشدوبایدازاول شروع کنه

 • استقلالی

  موفق باشی حسن لیاقتت رو ندارن

 • Alireza

  کاش بمونی و بجنگی ...

 • چه جوری تو10سال سربی جام روی بالشت گذاشتی...آخه چه جوری؟؟؟؟

  خداهمه ی رفتگان دنیاواسیران خاک روبه خصوص عموی آقای توفیقی روبیامرزه وهرچه زودتراین عزیزازشیرازبرگرده و رضایتنامه ی حسن بیت سعیدکه علی رغم بدشانسی وبداقبالی پاش به استقلال منصوریان بازشدروهرچه سریعترامضاکنه که این بازیکن واقعابی حاشیه ومودب شهرستانی بیشترازاین ازبابت اومدن به استقلال مثل بختیاررحمانی متضرروپشیمون ترنشه!!!!
  باآرزوی موفقیت دوباره برای حسن بیت سعیدعزیزوبی حاشیه
  باتشکرازآدمین

  • بی طرف

   اگر منظورت به طرفداران پرسپولیس هست. که 10 سال.سر بی جام گذاشتن رو بالش پس سال 89 و90 چه تیمی قهرمان جام حذفی شد و جام گرفت خواهشا قبل نظر دادن فکر کنید

 • فولادین

  رفتنش اشتباه بود امیدوارم درس عبرتی بشه برا سایر بازیکنای خوب شهرستانی که زرق و برق تیمهای سرخابی وسو سه شون نکنه چون فوتبالشون اینطور نابود میشه نمونه هاش زیاده..این پسر یکی از هزاران محصول اکادمی فولاد بود و یک نیم فصل با یک اشتباه فوتبال خودشو عقب انداخت. مطمینا تو فولاد انگیزه ریشتر و کارایی بهتری داره مثل قبلا که توی استقلال خوزستان بود

 • علی تراکتوری

  بازیکن خوبیه ولی شماره هفت استقلال نمیدونم چرا مثل انگشتر بابا قلی می‌مونه اومد نیومد داره

 • 24ابدی

  استقلال
  نابودی
  بازیکن

 • مائده فولادی

  بیت سعید ما بی صبرانه منتظر حضورت تو فولاد هستیم.
  هرچند که ما منتظر حضورت تو تیممون دراول فصل رو داشتیم ولی اشکالی نداره ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست

برچسب ها