بهترین آمار بازیکن محبوب برانکو؛ گلزن‌ترین شجاع

بهترین-آمار-بازیکن-محبوب-برانکو؛-گلزنترین-شجاع

وبسایت رسمی برنامه نود - تاثیر شجاع خلیل‌زاده اگر در فاز تدافعی با اما و اگر همراه باشد و گاهی اوقات اشتباه‌های او عملکرد خوبش را زیرسوال ببرد اما در فاز هجومی انکارنشدنی است.

به گزارش وبسایت نود، شجاع خلیل‌زاده را قبل از حضور در پرسپولیس هم به عنوان یک مدافع گل‌زن می‌شناختند اما آمار او این فصل قابل مقایسه با فصل‌های گذشته نیست. شجاع خلیل‌زاده تا نیم‌فصل آماری بهتر از فصل‌های گذشته داشته است. او تا این‌جای فصل 4 گل در سه جام برای پرسپولیس به ثمر رسانده است. دو گل در لیگ برتر، یک گل در جام‌حذفی و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا. او پیش از این بهترین آمار را در تراکتورسازی و در طول یک فصل ثبت کرده بود.

شجاع با پیراهن این تیم دو گل در لیگ برتر و یک گل در آسیا زده بود و با گلی که امروز در جام‌حذفی زد از بهترین آمار خودش هم عبور کرد. اودر مس کرمان هم یک فصل دو گل را وارد دروازه حریفان کرده بود. خلیل‌زاده تا پایان فصل، بازی‌های زیادی فرصت دارد تا این آمار را بیشتر کرده و به گل‌زن‌ترین مدافع لیگ تبدیل شود. این در حالی است که این مدافع گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی نزده و همه گل‌های او در جریان بازی بوده‌اند.

 

 

30388

اختصاصی

نظرات ۹

 • ی پرسپولیسی

  یعنی از مهاجمای استقلال بیشتر گل زده!!
  چقد خوبیم ما هم مدافعامون خوب گل میزنن هم مهاجمامون

 • دختر پرسپوليسي

  شجاع راموس
  پرنده كي بودي؟

 • ￵ارش

  اشتباهاتش در مقابل الهلال هنوز یادش میفتم اعصابم ازش میریزه بهم

 • امید

  از مهاجم های میلیاردی بعضی ها بیشتر گل زده!!!باریکلا پسر شجاع

 • علی

  اصلا بازیکن مطمئنی نیست اقای برانکو باید ازهمون سیدجلال وممدانصاری در دفاع وسط وازمصلح دردفاع چپ استفاده کنه .منشاهم اماده نیست و بایدازنعمتی بجاش استفاده بشه

  • محمد پرسپولیسی

   شجاع با اومدن سیدجلال عالی شد مکملهای خوبی شدن. حاجی انصاری هم تو دفاع چپ عالی هست اونجا هیچکس جای حاجی را نمیتونه بگیره. در مورد منشا موافقم ولی بنظرم منشا راه میفته نیم فصل دوم بهتر میشه تو دو سه بازی اخیر خوب گل زده و پاس گل داده. نعمتی هم خوب راه افتاده و بنظرم تنها بدشانسیش این هست که الان همه هافبکهای پرسپولیس تو اوج هستن از کمال و ربیع خواه بگیر تا بشار و مسلمان و احمدزاده و امیری همه خوبن برای همین بهش کم بازی می رسه

  • حمید از مشهد

   منم موافقم ..همیشه جزو منتقدای شجاع بودم ولی کم کم داره خوشم میاد از گلزنیاش..کاش اصن جای منشا مهاجم بیارش توی بازی خخخ

 • یه پرسپولیسی دیگه

  متاسفانه در دفاع سوتی زیاد میده..

 • ramin

  شجاع سوتی باید دفاع کردن یاد بگیره اماره سوتی هاش وحشتناکه

برچسب ها