پوچتینو: حفظ بازیکنان بزرگ تیم سخت است

پوچتینو-حفظ-بازیکنان-بزرگ-تیم-سخت-است

وبسایت رسمی برنامه نود - پوچتینو اعتراف کرده که حفظ ستاره های تیمش کار آسانی نیست.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که بحث های زیادی درباره انتقال هری کین و دله الی و دیگر ستاره های تاتنهام به تیم های دیگر شنیده می شود، پوچتینو اعتراف کرده که حفظ ستاره های تیمش کار دشواری است، او از کایل واکر به عنوان مثالی برای این موضوع نام برده است، واکر در تابستان با رقمی در حدود 50 میلیون پوند، اسپرز را ترک کرد و راهی منچسترسیتی شد. پوچتینو درباره حفظ بازیکنان بزرگ تیمش چنین می گوید:

شاید برخی بازیکنان به این پروژه و این برنامه اعتقاد ندارند، البته که ان ها می توانند و این حق را دارند که شکایت کنند، درباره این پروژه صحبت کنند و اگر می خواهند به تیم دیگری بروند تا به خواسته هایشان برسند. چرا که ما انسان های متفاوتی هستیم که چالش ها، اهداف و انگیزه های گوناگونی داریم. مهمترین مساله، طراحی برنامه، صحبت درباره نقشه و برنامه ریزی برای همه است تا همگی خوشحال باشند، چرا که زندگی آن قدر کوتاه است که نمی توان خوشحال نبود، باید خوشحال بود.

ما از پروژه خود مطلع هستیم، می دانیم که هستیم و می خواهیم چه کنیم و چطور به دنبال پیشرفت این پروژه هستیم. مسئله فقط پیروز شدن در امروز نیست، مسئله موفقیت بلندمدت است، باید یک سال، دو سال، سه سال و چهار سال، به پیروزی و موفقیت برسیم. نگران شرایط بازیکنان نیستم، در نهایت در فوتبال این طور است که سه عنصر در جابجایی بازیکنان نقش ایفا می کنند، خود بازیکن، باشگاه مالک بازیکن و باشگاهی که بازیکن را می خواهد، باید بین این ها توافق حاصل شود و بهترین تصمیم اتخاذ شود تا همه خوشحال باشند.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • مستاجر خدا

    ببینید فرق مکتب مربی و با تئوریهای بزرگ
    و گاردیولا که گفته من نمیتونم بدون بازیکنهای بزرگ و پول زیاد کار کنم
    اگه 500 هزینه نمیکردن و قول نمیدادن بهش عمرا میومد سیتی

برچسب ها