کارل هاینز رومنیگه: بایرن مونیخ حال حاضر حتی از نسل طلایی دهه هفتاد نیز بهتر است

کارل-هاینز-رومنیگه-بایرن-مونیخ-حال-حاضر-حتی-از-نسل-طلایی-دهه-هفتاد-نیز-بهتر-است

وبسایت رسمی برنامه نود - کارل هاینز رومنیگه به تمجید از شاگردان یوپ هاینکس پرداخت و معتقد است که بایرن مونیخ حال حاضر بهتر از بایرن مونیخ دهه هفتاد می باشد.

به گزارش وبسایت نود، با وجود شروع ضعیف با آنچلوتی در این فصل، باواریایی با هدایت یوپ هاینکس به صدر جدول بوندس لیگا رسیدند و یکی از تیم های حال حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز هستند. یوپ هاینکس بعد از کسب سه گانه در فصل 2012-13 دیگر در تیمی مربیگری نکرد و به نوعی بازنشسته شد. اما بعد از نتایج ضعیف بایرن در ابتدای این فصل بار دیگر سکان هدایت باواریایی ها را بر عهده گرفت. 

به نقل از وبسایت fourfourtwo، رومنیگه در نامه ای به هواداران، ضمن تمجید از افتخارات باشگاه در چند ساله گذشته نوشت:

ما می توانیم کریسمس امسال در آرامش و بدون دردسر جشن بگیریم. می توانیم از سال 2017 راضی باشیم. در تابستان گذشته ما پنجمین قهرمانی متوالی خود در بوندس لیگا را جشن گرفتیم. این یک افتخار تاریخی به شمار می آید. حتی تیم ما در دهه هفتاد که به نسل طلایی معروف است نتوانست چنین پادشاهی در فوتبال آلمان به وجود بیاورد. تیم ما بسیار خوب کار می کند و به این روند عالی خود ادامه خواهد داد. ما برای هفتمین بار پیاپی در نیم فصل، صدر جدول بوندس لیگا را تصاحب کرده ایم. اختلاف ما با تیم دوم یازده امتیاز است. ما همچنین در مسیر قهرمانی جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا هستیم. تشکر ویژه ای از یوپ هاینکس و دستیاران او دارم. یوپ بازگشت فوق العاده ای داشت. ما از زمان حضور او در شانزده بازی، پانزده برد کسب کردیم و من ایمان دارم که او بعد از زمستان نیز کمک شایانی به تیم ما در مسیر کسب موفقیت خواهد کرد، با وجود اینکه تعطیلات زمستانی کوتاه تر شده اند. همچنین می خواهم از کارلو آنچلوتی تشکر کنم زیرا ما را به پنجمین قهرمانی متوالی در بوندس لیگا رساند. 

بایرن مونیخ روز دوازده ژانویه به مصاف بایر لورکوزن خواهد رفت. 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها