عزیزی خادم: آقایان نمی توانند صدای کسی را خاموش کنند؛ آینده خیلی از مسائل را آشکار خواهد کرد

عزیزی-خادم-آقایان-نمی-توانند-صدای-کسی-را-خاموش-کنند؛-آینده-خیلی-از-مسائل-را-آشکار-خواهد-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - نامزد عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت هیچ چیز بهتر از امانتداری، نجابت، اخلاق، انسانیت و راستگویی بهتر نیست و چه خوب بود که آقای تاج خودشان پاسخگوی اتفاقات پیش آمده بودند و به بهانه های مختلف تلفن خود را خاموش نمی کردند.

به گزارش وب سایت نود، شهاب عزیزی خادم شب گذشته در برنامه نود پس از احمدرضا براتی به صورت تلفنی در خصوص اتفاقات و حواشی انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال صحبت هایی را مطرح کرد. وی در ابتدا اظهار داشت:

بنده نمی خواستم دیگر به این مسائل ورود کنم اما وقتی دیدم که آقایان تاج و اسلامیان مصاحبه کردند، تصمیم گرفتم توضیحاتی ارائه کنم. واقعاً آقایان شرایطی را در این انتخابات به وجود آوردند که حیف است حتی از اصطلاح مهندسی انتخابات برای آن استفاده کنیم. واقعاً کجای دنیا انتخابات را با این شرایط برگزار می کنند و شمارش آرا را به این صورت انجام می دهند؛ علاوه بر این رئیس اهل اصفهان، نایب رئیس اهل اصفهان، دبیر اهل اصفهان، ناظر شمارش اهل اصفهان هستند؛ افرادی هم که چیده شدند با نظر آقای کفاشیان بود. با اتفاقاتی که دو سال پیش افتاد، برخورد ظالمانه ای با من شد اما من نجابت خودم را نشان دادم و سعی کردم با سکوتم به فوتبال کمک کنم. بنده اهل حرمت شکنی نیستم اما تمام ارکان فدراسیون فوتبال با همین طیف آقایان اصفهانی بسیج شده بودند در مقابل بنده تنها یک نفر بودم. با وجود تمام خدماتی که به اعضا هیئت رئیسه موقت شد، سعی داشتند که بنده را حذف کنند. بنده بارها از این مجمع رأی گرفتم اما آقای اسلامیان یک بار هم نتوانستند از این مجمع رأی بگیرند. بعد آقای اسلامیان مصاحبه کردند و گفته اند ایشان لابی نکرده اند.  

عزیزی خادم حرف هایش را اینگونه ادامه داد:

مگر این فوتبال چه چیزی دارد که آقایان از یک دیار و یک طیف آمده اند و دو دستی به آن چسبیده اند؛ این اتفاقات واقعاً جای شرمساری دارد. حداقل شفاف باشید. آنها اجازه نمی دهند حتی یک فرد مستقل وارد ارکان فدراسیون فوتبال شود. اگر بخواهیم دو تا سئوال از آقایان در مورد شفافیت بپرسیم، نمی توانیم و باید دهانها بسته شود. درود به شرف رسانه ها که در این ایام کار خود را به درستی انجام دادند و درود به شرف مجمع که به طور مستقل رأی دادند. به فاصله کوتاهی نتیجه رأی گیری را اعلام کردند؛ آرا باید باز شده و به طور شفاف خوانده شود. بنده بارها در این مجامع شرکت کردم و رأی گرفتم، عضو هیئت رئیسه فدراسیون اتومبیلرانی بودم. این اتفاقات به فوتبال و استقلال فدراسیون خدشه وارد می کند.

عزیزی خادم در خصوص عدم پاسخگویی مسئولان فدراسیون فوتبال هم اینگونه اظهارنظر کرد:

شما ببینید در این فوتبال آقای علی کریمی دو تا سئوال می پرسد، آقایان چه کارهایی می کنند و با چه وضعیتی روبرو می شوند. بعد هم به جای پاسخ به سئوال، فرافکنی می کنند. چه خوب است که عزت را خدا به انسان بدهد و پست و مقام را خدا به انسان بدهد. تاریخ همه چیز را ثابت خواهد کرد که چه کسانی صداقت و انسانیت داشتند و چه کسانی اخلاق مدار بودند و چه کسانی نبودند. بنده کاری را که باید انجام بدهم، انجام دادم. اگر می خواهند انتخابات برگزار کنند، باید به درستی این کار را انجام بدهند و حالا مهم نیست که بنده چند رأی بیاورم.

عزیزی خادم در پایان هم گفت:

چه خوب است که آقای تاج خودشان پاسخگو باشند؛ ما به دنبال حرمت شکنی نیستیم اما ایشان هم نمی توانند صدای کسی را خاموش کنند. در آینده خیلی از مسائل شفاف و روشن خواهند شد. ما به دنبال حفظ حرمت و ارتقا جایگاه فوتبال هستیم. اما فرهنگی را که آقایان درست کرده اند، به اعتماد عمومی لطمه وارد می کند.

 

 

 

 

2081

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • مستاجر خدا

    چه جور واسه من مبرهن بود که خادم رای نمیاره؟؟
    تابلو بود رای نخواهد آورد
    انتصابات تا کی؟
    رای ما عزیزی خادم:)

برچسب ها