کعبی: سپیدرود بعد از ۵ باخت پی‌درپی نیاز به آرامش داشت

کعبی-سپیدرود-بعد-از-5-باخت-پیدرپی-نیاز-به-آرامش-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد، تیمش پس از تحمل پنج باخت پی‌درپی به آرامشی که امروز دارد، نیاز داشته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، حسین کعبی در خصوص شرایط سپیدرود بعد از پیروزی برابر نفت گفت: وضعیت تیم ما خوب است و گذشته را تا حدودی فراموش کرده‌ایم. ما پنج شکست بد داشتیم ولی برد برابر نفت تهران وضعیت تیم ما را بهتر کرد. تیم ما الان آرامش دارد. سپیدرود واقعاً به این آرامش نیاز داشت. مشکلات هم تا حدودی برطرف شده است و بازیکنان فقط به فوتبال فکر می‌کنند.

وی در مورد بازی تیمش برابر مشکی‌پوشان در هفته هفدهم لیگ برتر تصریح کرد: این یک بازی شش امتیازی است و برای هر دو تیم پیروزی در این مسابقه بسیار مهم است. ما چند بازی مهم و حیاتی در پیش داریم که باید در آنها خوب امتیاز بگیریم. من به آینده امیدوارم و مطمئن باشید اتفاقات خوبی برای سپیدرود رخ می‌دهد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت راجع به کار کردن با امید روانخواه خاطر نشان کرد: امسال با نظرمحمدی و روانخواه کار کردم و سبک آنها متفاوت است. مربیان جوان می‌خواهند چیزهای جدیدی یاد بگیرند و انگیزه زیادی برای پیشرفت دارند. امیدوارم با روانخواه نتایج خوبی بگیریم.

20441

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها