ایمانی: شايد مديرعامل پديده از قراردادم بی‌خبر است/ ظرف امشب يا فردا تيم جديدم را اعلام می‌كنم

ایمانی-شايد-مديرعامل-پديده-از-قراردادم-بیخبر-است-ظرف-امشب-يا-فردا-تيم-جديدم-را-اعلام-میكنم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبك تيم ملی گفت: شايد مديرعامل باشگاه پديده از وجود بندی كه در قرار دادم وجود داشت بی‌خبر باشد.

به گزارش وبسایت نود، اکبر ایمانی درباره فسخ یک طرفه قراردادش با پدیده اظهار کرد: در زمان قرارداد با پدیده بندی را اضافه کردم که اگر تا نیم فصل 45 درصد از قرارداد من از طرف باشگاه پرداخت نشود بتوانم یک طرفه فسخ کنم و من از این بند استفاده کردم.

وی افزود: باشگاه پدیده تا به امروز کمتر از ٢٥ درصد قرارداد من را داده بود و من هم علیرغم هشدارهایی که به آنها داده بودم مجبور به فسخ قرار داد شدم.

هافبک تیم ملی ادامه داد: از یک ماه پیش به مدیران باشگاه اعلام کرده بودم که پول نیاز دارم اما باز هم به خاطر آقای مهاجری و مردم مشهد یک ماه صبر کردم اما خبری ار پرداخت مطالباتم نشد.

ایمانی درباره اینکه مدیرعامل باشگاه پدیده گفته بود ایمانی از قراردادش خبر دارد، اضافه کرد: مگر می‌شود من از قراردادم بی‌‌خبر باشم، اتفاقا شاید مدیرعامل باشگاه پدیده از وجود بندی که در قرار دادم وجود داشت بی‌خبر باشد.

وی بیان کرد: امروز در صفحه اینستاگرام خودم تمام مسائل را به مردم مشهد گفتم، مسئولان باشگاه امروز و فردا کردند و من هم به خاطر اینکه در تهران مغازه خریده بودم به پول نیاز داشتم.

وی ادامه داد: از نیم فصل لیگ گذشته که به پدیده آمدم با جان و دل برای این تیم بازی کردم، اما مردم مشهد بدانند دوست نداشتم از پدیده جدا شوم و باشگاه بی‌معرفتی کرد.

هافبک تیم ملی گفت: مردم از مشکلات ما اطلاع ندارند، تیم خوبی داشتیم اما مدیران باشگاه امروز و فردا کردند و شرایط برای من سخت شد، فقط شرمنده مردم مشهد و رضا مهاجری شدم.

ایمانی یادآور شد :صحبت‌هایی با چند باشگاه داشتم ،پنج پیشنهاد از جمله ذوب آهن دارم و باید طوری تصمیم‌گیری کنم تا بتوانم عملکرد خوبم را ادامه بدهم و همچنان مورد توجه کادر فنی تیم ملی باشم، تا آخر امشب یا ظهر فردا تیم جدیدم را معرفی می‌کنم.

20441

فارس

نظرات ۲

  • پدیده ی قهرمان

    حداقل تا اخر فصل صبر میکردی بعد میرفتی اقای ایمانی حالا که تیم ملی دعوت شدی این رسمش نیست نیمه راه ول کنی بری

  • Amin Hassani

    حیف واقعا پدیده تیم خوبی بود مدیران نابودش کردند.
    کاش فوتبال ایران دو قطبی نبود و خصوصی میشد

برچسب ها