روانخواه: اعتراض هواداران سپیدرود جهت‌دار بود

روانخواه-اعتراض-هواداران-سپیدرود-جهتدار-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: اعتراضات هواداران منطقی به نظر نمی‌رسید و آنها هواداران واقعی سپیدرود نبودند.

به گزارش وبسایت نود ، امیدرضا روانخواه پس از شکست برابر مشکی‌پوشان در نشست خبری گفت: باید ابتدا نگاهی به پیش از این بازی کنیم. ما آهویی را در پست دفاع آخر نداشتیم و با مصدومیت از او بازی گرفتیم و ذخیره‌ای نیز برای او نداشتیم و مجبور بودیم از او در ترکیب خود استفاده کنیم اما این بهانه‌ای برای شکست ما نیست. از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام. عقیده دارم اگر در این بازی شایستگی پیروزی را نداشتیم اما لایق شکست نیز نبودیم. برد و باخت در فوتبال امری طبیعی است و من به تیمم ایمان دارم و تلاش خواهیم کرد سپیدرود را در لیگ نگه داریم.

وی در خصوص عملکرد داور نیز گفت: داوری این بازی مشکلی نداشت و به کادر داوری خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی تیم سپیدرود در خصوص واکنش شدید هواداران پس از شکست گفت: این واکنش هواداران بسیار عجیب بود و به نظر اتفاقات عجیبی می‌افتاد. ما پس از هفته‌های طولانی هفته گذشته موفق به کسب پیروزی شدیم و اکنون در بازی خارج از خانه در مقابل تیمی که نیم فصل اول موفق به شکست ما در رشت شده بود باختیم. هواداران باید شرایط تیم ما را درک کنند چرا که ما در نیم فصل دوم برای قهرمانی نیامدیم و برای ماندن در لیگ آماده شده‌ایم. این بسیار مهم است آنها شرایط را درک کنند اما من فکر می‌کنم این واکنش هواداران طبیعی نیست و جهت گرفته از سمت افرادی است که هوادار این تیم نیستند.

روانخواه همچنین در حالی که آماده به پاسخگویی به سوال در رابطه با منبع این جهت‌گیری‌ها بود صحبت‌هایش از طرف مدیر رسانه‌ای این تیم قطع شد و اجازه به ادامه دادن کنفرانس نیافت.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۴

 • امیدوحیدیفر

  عزیزم شمابرو فیلم بازی رو دوباره ببین من کل بازی رو دیدم دوتا مشکی پوشان به تیرک زدن 4تا هم دروازبان سیو کردغیراون دوتا که خوردین

 • کیروش کبیر

  خوشحالم نه از باخت تیم محبوب سپیدرود بلکه از اینکه آقای روانخواه خیلی زود متوجه شد که فوتبال با تئوری فاصله زیادی داره و مهم پیاده کردن تئوری هست نه دانستن آن که اگه اینطور نبود الان جای آقای صالح توی بهترین تیمهای اروپایی بود یا تیم پرسپولیس حداقل یک فصل هم شده آقای عبدی رو که بالاترین مدرک مربیگری رو داره به عنوان سرمربیش انتخاب میکرد.

 • javad

  چجوریه که هروقت تیم میبازه اعتراضِ تماشاچیا میشه جهت دار؟؟؟
  آقای روانخواه از شما انتظار بیشتری میره که مثل مربی های قدیمی موضع میگیری برادر...شما از نسل جدید هستی پس لطفا فوتبالی تر حرف بزن لطفا

 • vm

  انشاا... اگر دفاع تیم ملی ارمنستان ملحق بشه با توجه به وجود تیم های ضعیف متعدد در این فصل و برنامه بازی ها سپیدرود شانس مناسبی برای بقا داره

برچسب ها