تارتار: داور اشتباه کرده باشد مثل داوران قبلی او را به خدا می‌سپارم

تارتار-داور-اشتباه-کرده-باشد-مثل-داوران-قبلی-او-را-به-خدا-میسپارم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: داور اگر درست سوت زده از او تشکر می‌کنیم، اما اگر به ضرر ما سوت زده مثل سایر داورها که قبلاً به ضرر ما سوت زدند، او را هم به خدا می‌سپارم.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی تارتار پس از تساوی یک - یک پیکان و پارس جنوبی، گفت: نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و به گل هم رسیدیم. نیمه دوم طبیعی بود که میزبان بخواهد بازی مستقیم کند. برای این نوع بازی برنامه داشتیم، اما در یک صحنه ناهماهنگی در خط دفاع ما به وجود آمد. ضمن اینکه صحنه مشکوک قبل از گل به وجود آمد و فکر می‌کنم بازی خطرناک بازیکن حریف بود. پیکان در ادامه با وجود اینکه بازی را به تساوی کشیده بود، حمله خود را ادامه داد و طبیعی بود که می‌خواست برنده بازی باشد.

سرمربی تیم پارس جنوبی درباره قضاوت حمید حاج‌ملک تصریح کرد: در یک صحنه داور پنالتی، اخراج به ضرر ما گرفت، من صحنه را ندیدم اما ما انسان‌ها باید در دنیا و آخرت تاوان کارهای‌مان را پس بدهیم. این داور اگر درست سوت زده از او تشکر می‌کنیم، اما اگر به ضرر ما سوت زده مثل سایر داورها که قبلاً به ضرر ما سوت زدند، این داور را هم به خدا می‌سپارم و از او نخواهم گذشت. به داور هم گفتم اگر درست قضاوت کردید، دستتان درد نکند، اما اگر ناعادلانه قضاوت کردید باید در هر دو دنیا جواب پس بدهید، همه انسان‌ها باید جواب پس بدهند. در دو بازی گذشته با اعضای کادرفنی خودمان به این جمع‌بندی رسیدیم که باید بیشتر تلاش کنیم و به صورت مساوی نمی‌توانیم پیش برویم. با این شرایط باید جنگید، من نمیتوانم خیلی چیزها را بگویم، اما باید با این وضعیت کنار آمد و جنگید.

تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن جدیدی جذب خواهدکرد، گفت: همه بازیکنان با تیم‌های خود قرارداد دارند و باید بازیکن خوب پیدا کنیم. اگر بازیکنی بهتر از بازیکنان کنونی خودمان پیدا کنیم، آن را جذب می‌کنیم،‌ در غیر اینصورت با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم. از بازیکنان‌مان خودمان راضی هستیم و خوب کار می‌کنیم. بازی در زمین تیم چهارم جدول کار ساده‌ای نیست. پیکان تا به حال در زمین خودش شکست نخورده و ما هم از تمام بازیکنان خودمان راضی هستیم،‌ انتظارات هم باید از تیم ما منطقی باشد.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۵

 • امیدوحیدیفر

  امان ازاین مربیان بی منطق پرسپولیسی خخ

 • ناشناس

  شما بازیکنات متخصص دایو و گرفتن پنالتی هستند. حالا یک بازی هم داور به نفع تیم حریف سوت بزنه وقت کشی هم که نمیکنید.....

 • حسین ص بهشهر

  تا موقعی که بالای جدول بودین و راه به راه براتون پنالتی میگرفتن همه چی خوب بود حالا که دیدین بر وفق مراد شما نیست همه چی بد شده

 • درجستجوی حقیقت

  1نفربه آقای تارتاربگه:((الاعمال بالنیّات)).اگرداورازقصد ونیت به ضررسوت بزنه حق باشماست ولی اگرغیرعمد؛اشتباه وبه ضرر شما تصمیم بگیره نبایداینگونه موردعتاب قراربگیره.

 • علی

  حالاخوبه داوران بیشترین پنالتی رابرای پارس جم گرفتند تواین فصل .

برچسب ها