بوفون: کین مثل رونالدو و باتیستوتا استعداد ذاتی دارد

بوفون-کین-مثل-رونالدو-و-باتیستوتا-استعداد-ذاتی-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - جیانلوئیجی بوفون ستاره یوونتوس نهایتا یک سال دیگر در فوتبال خواهد بود و حداکثر تا تابستان 2019 از فوتبال بازنشسته می شود. او اعلام کرده که اگر یووه امسال قهرمان چمپیونزلیگ شود در پایان همین فصل بازنشسته خواهد شد در غیر این صورت خداحافظی از فوتبال را یک سال به تعویق خواهد انداخت.

بوفون که باید با یوونتوس مقابل تاتنهام در لیگ قهرمانان قرار گیرد، هری کین را یکی از خطرناک ترین مهاجمان فوتبال دنیا دانست. کاپیتان یوونتوس گفت:

هری کین در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان اروپاست و در این باره تردیدی وجود ندارد. به عنوان بازیکن همیشه می توانی با تمرین بهتر شوی اما برخی چیزها مربوط به استعداد ذاتی بازیکنان است. در دوران فوتبالم بازیکنان بزگری مثل رونالدو نازاریو، کریستیانو، اینزاگی و باتیستوتا را دیده ام. این بازیکنان ویژگی های ذاتی خاصی دارند که می توانند دروازه بان ها را آزار بدهند. کین هم این ویژگی ها را دارد. بازی کردن مقابل بهترین ها همیشه بالاترین چالش ممکن است. همیشه از چنین بازیهایی لذت می برم.

کین اخیرا با 56 گل تبدیل به آقای گل سال 2017 شد و پس از سالها آقای گلی یک سال میلادی را از دستان رونالدو و مسی خارج کرد.

1140

اختصاصی

نظرات ۵

 • Sajjad47

  په مشی ؟؟خخخخ

 • ❤سلطان کریس❤

  میبینم که بهترین گلرجهان اسمی ازهورمون نمیاره....این چه حالت است

 • مجتبی cr7

  این دیگه کیه نظر گائوچو مهمه مگه نا دوستان غارسایی؟ :))

 • Cr7-17

  میبینم که یک رئالی دیگه مشی رو گفت ولی اسمی از کریس نبرد خخخخخخخ
  !Hala madrid¡...

 • CR7 SR4

  خبری ازبارسایی هانیست!
  کم اوردین مامنتظریم بیان الکی یه چیزی بگین ضایه نشین

برچسب ها