مورینیو: زلاتان به دلیل مصدومیت یک ماه غایب خواهد بود

مورینیو-زلاتان-به-دلیل-مصدومیت-یک-ماه-غایب-خواهد-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - ابراهیموویچ یک ماه قادر به بازی نیست.

به گزارش وبسایت نود، مورینیو بعد از تساوی ناامیدکننده تیمش مقابل ساوتهمپتون در هفته بیست و یکم لیگ جزیره عنوان کرد که زلاتان ابراهیموویچ به دلیل مصدومیت قادر نیست یک ماه برای شیاطین سرخ به میدان برود. او چنین گفت:

مشکل مصدومیت زلاتان، همان زانویی است که مصدوم بوده است، مشکلی جدی است. برای یک مرد 37 ساله، یا به قول شما یک شیر واقعی، این موضوع آسان نیست و او باید حدود یک ماهی دور از میادین باشد.

مورینیو همچنین درباره تساوی تیمش مقابل ساوتهمپتون و احتمال خرید در ژانویه چنین گفت:

نمی دانم بازیکنی جذب می کنیم یا نه، واقعاً نمی دانم. اما از ذهنیت و نگرش بازیکنان تیمم کاملاً راضی ام. شکایتی از آن ها ندارم چرا که با انگیزه کار می کنند. فکر می کنم به اندازه کافی خوب بودیم که گل بزنیم، به اندازه کافی موقعیت ساختیم ولی فرصت های ساده ای را از دست دادیم. ضمن این که بابت پنالتی ناامید هستم. داور می توانست آن صحنه را پنالتی اعلام کند. با عملکرد کلی پاوسن مشکلی ندارم، ولی بابت صحنه پنالتی، افسوس می خورم. در سه بازی مقابل لسترسیتی، منچسترسیتی و این مسابقه با ساوتهمپتون، از نظر ضربه پنالتی در حق مان ظلم شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • صدرا پرسپولیسی

  مورینیو مربی نیستی برادر
  دست بکش

  • jd.dri

   "شانس واردی یولا" تو بازیاش نصف یونایتد هم موقعیت ایجاد نمیکنه ولی اکثر توپاشون گل میشن !!!!
   خوب مورینیو چیکار کنه ؟!!!!

  • بارسلونا❤

   تیم گواردیولا که ۴برابر تیم مورینیو موقعیت ایجاد میکنه برادر !!!

 • حمید

  بازم بهانه، با اینکه مورینیو رو دوست دارم ولی باید قبول کرد که مورینیو دگه تموم شده ، اون دگه شور و شوق گذشته رو نداره ، فقط دنبال بهانه جویی و غر زدنه

برچسب ها