دیگو کاستا: از تمرین کردن خسته شدم، می خواهم بازی کنم

دیگو-کاستا-از-تمرین-کردن-خسته-شدم-می-خواهم-بازی-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - اتلتیکو با شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی به صورت رسمی دیگو کاستا و ویتولو را معارفه کرد. تیم مادریدی به علت محرومیت از خرید در تابستان نتوانسته بود بازیکنی را به ترکیبش اضافه کند.

به گزارش وبسایت نود، دیگو کاستا که سابقه درخشش در ترکیب اتلتیکو را هم دارد در مراسم معارفه اش و بازگشت رسمی به تیم مادریدی گفت:

از نظر بدنی شرایطم نسبت به زمان اضافه شدنم به ترکیب اتلتیکو خیلی بهتر است. هیجان زیادی دارم تا بازی کنم و به تیم کمک کنم. به بازی کردن نیاز دارم. از تمرین کردن خسته شدم. به عنوان هوادار از نتایج این فصل اتلتیکو خیلی ناراحت شدم. حذف از لیگ قهرمانان ناراحت کننده بود اما هنوز شانس های خود را داریم تا بهتر شویم. دوران خوبی در انگلیس داشتم. هم تیمی ها و هواداران خوبی در آن جا بودند. چلسی باشگاه بزرگی است که خاطرات خوشی از آن جا دارم. مسلما با بالا رفتن سنم چیزهای زیادی یاد گرفتم و امیدوارم که بتوانم تجربیاتم را در ترکیب اتلتیکو پیاده کنم. اگر در اتلتیکو خوب کار کنم مسلما شانس حضورم در لیست لوپتگی بیشتر است و بازی کردن در جام جهانی برایم آسان تر خواهد بود.

ویتولو هم توسط اتلتیکو معارفه شد و صحبت هایی را پیش از شروع کارش در این تیم انجام داد:

از اتلتیکو به خاطر تلاشی که برای حضور من در این جا انجام داد تشکر می کنم. تلاش می کنم تا نشان بدهم که اعتمادشان بی دلیل نبوده است. مصدومیت ها را فارموش کردم. در یک ماه اخیر با بدنسازها کار کردم و شرایط بدنی خوبی دارم. در این جا قرار نیست که با کسی رقابت کنم بلکه می خواهم به تیم برای موفقیت هایش کمک کنم. چالش شخصی من این است که تلاش کنم تا بهتر شوم. در این جا بازیکنان باکیفیت زیادی حضور دارند.

1140

اختصاصی

نظرات ۱

  • تا خدا رو داری غم نداری

    برزیلی ای که در اسپانیا بازی میکند!!!

برچسب ها