ادعای بیلد؛ گورتزکا تیم بعدی خود را انتخاب کرد

ادعای-بیلد؛-گورتزکا-تیم-بعدی-خود-را-انتخاب-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره جوان شالکه تیم بعدی خود را انتخاب کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، لئون گورتزکا که قراردادش با شالکه در پایان فصل به اتمام می رسد بنا بر ادعای نشریه بیلد آلمان تصمیم گرفته در تابستان با بایرن مونیخ قرارداد امضا کند. 

گوزتزکا ۲۲ ساله که مورد توجه تیم های بارسلونا، لیورپول و آرسنال هم قرار دارد بنا بر این گزارش پس از بررسی پیشنهادهای مختلف تصمیم گرفته در سال ۲۰۱۸ با بایرن مونیخ قرارداد امضا کند. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • پیمان

  به به
  بسوزید
  ستاره های بوندسلیگا خصوصا از نوع آلمانیشان بعلت شخصیت و شعور بالا همه انتخابشان بایرن هست جاه طلبی فنی با حضور در تیمی همیشه مدعی در 3 جام و تضمین حضوری فیکس در بهترین تیم ملی دیا یعنی آلمان که با حضور در بایرن نصیبشان میشود
  از لیورپول تا بارسا و یووه به دنبال گورتزکا و شاهکار هوینس و رومنیگه که بزرگترین استعداد بوندسلیگا را آن هم بدون هزینه و رایگان مال خود کردند
  مقایسه کنید پاریس 222 میلیون میدهد برای نیمار و لیوپول 75 میلیون میدهد برای فان دایک!!! یونایتد 90 میلیون پوگبا و 75 میلیون لوکاکو و سیتی 50 میلیون استونز و کایل واکر! اما اون طرف هوینس و رومنیگه لواندوفسکی و گورتزکا را مفت بعنوان بازیکن آزاد میگیرن و خامس را دو فصل 10 میلیون میگرن و نویر را 30 میلیون و هوملز را 35 میلیون!!!
  اصالت افتخار غرور ثبات شخصیت فوتبالی ورزشی برخلاف تیمخای پولکی تازه به دوران رسیده نفتی یا ملکای خارجی کم ارزش...

 • پیمان

  ضمنا زمان اراده تا خرید بایرن فقط 2 ساعت هست!!!

 • رامین

  عشق هست بایرنننننننننننننننننن
  دمش گرم
  حال لیورپول و بارسا راگرفت با این خرید

 • Pouya

  دم هوینس رومنیگه درد نکنه حال خیلیا زو خراب کردند

 • aaa

  پیمان خان.قیمت بازیکنا تو انگلیس زیاده.یه بازیکن معمولی 30 میلیونه.اونم بخاطرحق پخش زیاد.وگرنه یووه و کلا تو ایتالیا هم قیمتهاکمه.بعدشم تو المان بایرن تک قطبیه.رقیبی نداره.تو انگلیس 6 تیم خوب هست.فقط وصرفا طرفداری کردن که جالب نیس.

برچسب ها